Ricky Gervais در میان ستاره ها اصرار بوریس جانسون برای کمک به پایان دادن حیوان خانگی عجیب و غریب تجارت

Ricky Gervais است که در میان چندین ستاره به امضا نامه ای سرگشاده خواستار بوریس جانسون برای کمک به پایان دادن ب

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

Ricky Gervais است که در میان چندین ستاره به امضا نامه ای سرگشاده خواستار بوریس جانسون برای کمک به پایان دادن به حیوان خانگی عجیب و غریب تجارت است.

باز نامه ای که فرستاده شد به نمایندگی از جهان حفاظت از حیوانات و مبارزه برای پایان دادن به حیات وحش تجارت (CEWT) امضا شده توسط 24 سازمان های غیر دولتی از جمله جهانی حفاظت از حیوانات و محبت در جهان کشاورزی چهار پنجه انگلستان و ظلم رایگان بین المللی است.

آن, افراد مشهور, امضا کنندگان شامل Gervais که غالبا صریح در مورد رفاه حیوانات; بازیگر خانم جودی دنچ; کمدین سو پرکینز; هری پاتر ستاره Evanna Lynch, خواننده Leona Lewis و مجری Paul o'grady.

در این نامه اظهار داشت که "تقاضا برای حیوانات وحشی و حیوانات وحشی محصولات علت اصلی ظهور و گسترش بیماری های زئونوز و یک خطر برای بهداشت جهانی".

لازم به توضیح است که بیماری هایی مانند Covid-19 علاوه بر شرایط دیگر از جمله سارس, Ebola و Mers هستند "اعتقاد به گذشت از حیات وحش به انسان".

"خود را با رهبری جهانی ما باید اطمینان حاصل شود یک انسان و دام بیماری همه گیر مانند این هرگز دوباره رخ می دهد" در این نامه گفت.

"ما در حال تماس با شما منجر به G20 برای پایان دادن به تجارت بین المللی در حیوانات وحشی و حیوانات وحشی, محصولات, درخواست جهانی مؤسسات و برای قرار دادن در محل مکانیسم هایی را برای توسعه و تسهیل و اجرای این ممنوعیت است."

با توجه به CEWT انگلستان در حال حاضر واردات هزاران حفاظت شده حیوانات وحشی به داخل کشور است که دستگیر می شوند در طبیعت و سپس به صورت قانونی وارد شده است.

این شامل حیوانات مانند لاکپشتهای, pythons و سوسمار مانیتور این سازمان اعلام کرد.

نویسنده و مجری تلویزیونی Simon Reeve که امضا این نامه گفت که "مقابله با منبع" از Covid-19 شیوع که گفته است: "تاثیر مخربی در تمام زندگی ما", "بايد در اولويت قرار گيرد".

"پایان دادن به بهره برداری از حیات وحش برای استفاده در حیوان خانگی عجیب و غریب در طب سنتی و صنایع سرگرمی ما را یک گام نزدیک تر به حفظ سلامت ما و آینده جهان طبیعی" او گفت:.

Sonul Badiani-Hamment انگلستان در امور خارجی مشاور در جهانی حمایت از حیوانات گفت که یک تلاش جهانی مورد نیاز است برای پایان دادن به حیوان خانگی عجیب و غریب تجارت است.

"برای ساخت قوی تر ما نیاز به مقابله با علل ویروس, جلوگیری از انفعال زیر قبلی شیوع و همکاری با کشورها در سراسر جهان برای پایان دادن به حیات وحش تجارت و کمک به جلوگیری از آینده انسان و دام شیوع" Badiani-Hamment گفت.

"Covid-19 خواهد بود در بالا fo دستور کار در نشست گروه 20 از رهبران جهانی در نوامبر و ما می خواهیم این ساعت به عقب جهانی حیات وحش تجارت بان کی مون برای حفاظت از میلیاردها حیوانات سلامت ما و محیط زیست جهانی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im