شاهزاده ویلیام صحبت می کند به آرسنال, بازیکنان, در مورد بهداشت روانی به عنوان بخشی از سر تا کمپین

دوک کمبریج گرفته شده در بحث در مورد بهداشت روان با آرسنال بازیکنان و مربیان تاکید بر اهمیت صحبت کردن علنی در مورد سلامت روانی در فوتبال است.

ماه گذشته گزارش شد که دولت داده بود به لیگ برتر چراغ سبز برای بازگشت در ماه ژوئن میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

با فوتبال فصل مجموعه به آن بازگشت شاهزاده ویلیام پیوست یک تماس تصویری با اعضای باشگاه فوتبال آرسنال برای درخشش یک نور افکن در سلامت روانی به عنوان بخشی از رویال سر تا مبارزه است.

سر یک همکاری بین سر هم و فا که با استفاده از فوتبال به جرقه مکالمات و افزایش آگاهی در مورد بهداشت روانی.

مکالمه همزمان با اعلام این خبر که در این سال امارات جام حذفی, نهایی, موقت برنامه ریزی شده برای روز شنبه 1 مرداد ماه خواهد بود تغییر نام “سر بالا جام حذفی نهایی” در افتخار از این طرح است.

در طول تماس های ویدئویی دوک صحبت با آرسنال سر مربی باکاری سانیا, آکادمی مدیر در هر Mertseacker و بازیکنان هکتور Bellerin و اتلتیک بیلبائو.

سلطنتی که رئیس جمهور حذفی توضیح داد که سر بالا جام حذفی نهایی استفاده خواهد شد “به عنوان لحظه ای برای ترویج خوب, مثبت, سلامت روانی برای همه”است.

“این کاملا به موقع در ذهن چه ما تمام شده است از طریق با این بیماری همه گیر” 37 ساله گفت.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به, متاسفانه, بسیاری از پیامدهای از این در جامعه نه فقط در فوتبال در نظر مردم سلامت روان. امیدوارم فا می تواند یک بیت از یک محوری است که مردم می توانند با تجمع در اطراف.”

Arteta گفت که مهم است که برای ایجاد یک “فضای امن” برای بازیکنان فوتبال به طوری که آنها می توانید احساس راحتی آمدن به صحبت می کنند به شما “بدون احساس قضاوت یا [نگرانی] این که آیا آن را برای رفتن به عواقب آنها که آیا آنها در حال رفتن به بازی یا نه”.

(کاخ کنزینگتون)

“این چیزی است که من در تلاش برای انجام بیش از 12 گذشته هفته با تلاش برای صحبت به صورت جداگانه به طوری که آنها می توانید آن افزایش احساسات و مسائل خود را و ما می توانیم ساخت فرهنگ باشگاه است که من می خواهم که بر اساس احترام”است.

آکادمی مدیریت Mertesacker به یاد می آورد احساس ناراحت کننده صحبت در مورد سلامت روان خود را با برخی از مردم هنگامی که او یک بازیکن است.

“من فکر کردم من نیاز به قوی مقاوم و انعطاف پذیر و مقابله با هر نوع شرایطی” اعلام کرد.

“امروزه وجود دارد مکانیسم های بیشتر از همیشه برای شروع یک گفتگو و به بازیکنان ابزار واقعا کنار آمدن با آن است.”

هنگامی که صحبت کردن در مورد حمایت از همکار خود هم تیمی با احترام به خود و بهداشت روان, کاپیتان آرسنال بیلبائو با ابراز این عقیده که “مهم ترین چیز این است که در کنار آنها سعی کنید به صحبت می کنند بسیاری با آنها [و] آنها را به فضای آنها نیاز به صحبت کردن”.

“از آنجا که من فکر می کنم این بهترین چیزی است که برای صحبت و بحث در مورد مشکلات,” او اضافه شده است.

Godric اسمیت صندلی از سر تا کمپین گفت: “ابتکار “بسیار سپاسگزار به فا و به امارات برای این بی سابقه ژست حمایت” با تغییر نام از جام حذفی نهایی در ادای احترام به سر.

“اختصاص نهایی فوتبال بیشتر یاد داخلی رقابت های جام حذفی به سر یک بیانیه در مورد اهمیت سلامت روان و تعهد خود را به آن را,” او گفت:.

“با توجه به بسیاری از های مختلف اثرات Covid-19 همه گیر آن است مهم تر از همیشه است که ما صحبت در مورد سلامت روان و کمک به حمایت از یک دیگر و سر بالا جام حذفی نهایی خواهد شد و امیدوارم تولید بسیاری از کسانی که گفتگو میان طرفداران و جامعه فوتبال بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید