خورشید گرفتگی سال 2020: که در آن برای دیدن و چگونه به عکس آن را در این آخر هفته

یک نوع نادر از خورشید گرفتگی که باعث ایجاد یک "حلقه آتش" در اطراف ماه قرار است به جای این آخر هفته گذشت بیش از

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

یک نوع نادر از خورشید گرفتگی که باعث ایجاد یک "حلقه آتش" در اطراف ماه قرار است به جای این آخر هفته گذشت بیش از بخش های بزرگی از زمین است.

دیدنی اثر به اصطلاح گرفتگی حلقوی ایجاد شده است که به ماه است بیشتر از حد معمول از زمین به معنی آن است که قادر به به طور کامل مسدود کردن خورشید.

در نقطه ای از کلیت – هنگامی که زمین و ماه و خورشید در تراز وسط قرار دارد – 0.6 درصد از خورشید باقی می ماند قابل مشاهده در حاشیه این ماه را به لبه.

مسیر کسوف در 21 ژوئن منتقل خواهد شد به طور مستقیم بیش از 12 کشور و سرزمین: جمهوری دموکراتیک کنگو سودان جنوبی در اتیوپی اریتره و یمن و عمان و پاکستان و هند و نپال و چین و تایوان و گوام.

آن را نیز تا حدی قابل رویت آنجا شمال اروپا و سیبری و تا آنجا در جنوب استرالیا – اما فقط و فقط.

کسانی که قادر به شاهد رویداد در فرد قادر خواهد بود به تماشای یک جریان زنده رایگان پخش Timeanddate.com.

مسیر حلقوی خورشید گرفتگی در 21 ژوئن 2020 (Timeanddate.com)

هر کسی مشاهده گرفتگی از زمین است توصیه به استفاده از حفاظت از چشم برای جلوگیری از ایجاد آسیب های جدی به چشم خود را.

پوشیدن تخصصی گرفتگی مشاهده عینک آن را ممکن است به دنبال به طور مستقیم در خورشید در حالی که تجهیزات مانند هول پروژکتور اجازه می دهد تا مردم به دیدن یک طرح از خورشید است.

این را می توان با استفاده از یک زن و شوهر از قطعات کارت یا کاغذ و با استفاده از یکی برای پروژه تصویر از خورشید از طریق یک پین به اندازه سوراخ و از سوی دیگر به پروژه تصویر بر روی.

همچنین ممکن است برای مشاهده eclipse با استفاده از یک دوربین با تنظیمات صحیح. برای گرفتن عکس در دوربین نیاز به یک دیافراگم کوچک و بسیار کوتاه و سرعت شاتر.

دوربین دیجیتال ساز نیکون توصیه می کند با استفاده از یک دیافراگم بین f/8 و f/16 و یک سرعت شاتر از 1/4000 ثانیه به 1/30 ثانیه است.

کلیت فاز گرفتگی تنها قابل رویت برای کسری از ثانیه با این حال تمام مراحل از ماه عبور در مقابل آفتاب چند دقیقه طول بکشد.

در برخی از مناطق آفریقا, آمریکا سازمان مبتنی بر ستاره شناسان بدون مرز شده است توزیع بازیافت گرفتگی مشاهده عینک به مردم به صورت رایگان.

"زندگی در چنین نامشخص زمان ما امیدواریم که توسط های سراسر فضا و زمان و تجربه شاهد زیبایی های طبیعی از خورشید گرفتگی ما می تواند کمک به فراتر از مرزها و آوردن حس آرامش و با هم که خیلی مورد نیاز این روز گفت:" زو Chee, موقت, مدیر اجرایی ستاره شناسان بدون مرز.

"با تشکر از سخاوت بسیاری از سراسر ایالات متحده ما هیجان زده می شود قادر به ارائه دسترسی به این پدیده آسمانی به کسانی که در غیر این صورت از دست رفته است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن