Photographer Normal Objects Miniature Nature Photos
عکس های اعتباری: ارین سالیوان
لس آنجلس مبتنی بر عکاس ارین سالیوان می خواستم به بهترین stay-در-خانه سفارشات این چند ماه گذشته و زمانی که این ایده از این مینیاتور عکس های طبیعت به ذهن آمد. او کشف کرد که طبیعی اشیاء مانند کلم بروکلی همراه با مجسمه می توانید برخی از به ظاهر, عکس جالب, در نتیجه او "عکاسی طبیعت" سری ایجاد شد. جزئیات بیشتر برای تصاویر بیشتر و اطلاعات است.


عکس ها در این مجموعه طیف وسیعی از بالش یخ غار که شامل بالش ملحفه و دو مجسمه های کوچک در یک قایق رانی. دیگر مواد مورد استفاده عبارتند از پشته از پن کیک با شربت به نظر می رسد دو برابر به عنوان یک رودخانه و مارچوبه پستال یک جفت قایقرانی.

فروش
Sony RX100 VII Premium Compact Camera with 1.0-type stacked CMOS sensor (DSCRX100M7)
سونی RX100 هفتم حق بیمه دوربین جمع و جور با 1.0-نوع انباشته سنسور CMOS (DSCRX100M7)
  • 20. 1MP 1. 0 نوع انباشته سنسور CMOS زایس Vario Sonnar T* 24 200 میلیمتر F2. 8 F4. 5 دیافراگم بزرگ بالا بزرگنمایی لنز زوم
  • 0. 02 ثانیه. بالا AF سرعت 357 نقطه کانونی plane Phase detection AF و 425 نقطه تشخیص کنتراست AF
  • تا 20 فریم در ثانیه خاموشی رایگان تیر اندازی با استفاده از تا 60 بار در ثانیه. Af/AE محاسبات
  • هوش مصنوعی مبتنی بر زمان واقعی ردیابی, برای, عکسهای و فیلم و لمس ردیابی است. زمان واقعی چشم AF به صورت انسان (عکس و فیلم) و برای حیوانات (عکس تنها)
  • ویدیو 4K با s log3 و فاصله تیراندازی. جک میکروفون و موقعیت عمودی ضبط داده ها. فعال حالت تثبیت کننده تصویر در ویدیو 4K ضبط و ویرایش فیلم, اضافه کردن سازگار

وقتی کالیفرنیا شروع به رفتن به مستند اواسط ماه مارس, من شروع به فکر کردن در مورد چگونه من می توانم خلاق بمانید و متصل به سفر/خارج از منزل در حالی که من در خانه مانده" سالیوان می گوید من مدرن ملاقات کرد. "من تا به حال این ایده برای ایجاد ماجراجویی صحنه با استفاده از اشیاء خانگی و دستور داد یک تعداد انگشت شماری از مدل قطار ارقام به طوری که من حس مقیاس در تصاویر. من نگه داشتن ایده های جدید صحنه, بنابراین من در ادامه سری" گفت: سالیوان به MyModernMet.