گوشی می تواند به توقف کار به 'روز' اگر سریع Huawei ممنوعیت پیش می رود, شبکه هشدار

تلفن سیگنال ممکن است برش برای روز اگر شبکه ها مجبور به حذف Huawei تجهیزات مدیران از اپراتورها به اطلاع اعضای پ

توسط FARDAALEFBA در 19 تیر 1399

تلفن سیگنال ممکن است برش برای روز اگر شبکه ها مجبور به حذف Huawei تجهیزات مدیران از اپراتورها به اطلاع اعضای پارلمان.

نمایندگان از وودافون و BT گفت: علم و فن آوری کمیته انتخاب آنها نیاز به حداقل پنج سال به طور کامل حذف شرکت چینی تجهیزات بدون ایجاد اختلال.

دولت در حال حاضر در حال بررسی یک گزارش از National Cyber Security Centre (NCSC) و خطر امنیتی بالقوه هواوی به شمار بودن بخشی از 5G شبکه.

یک تصمیم دولت در ماه ژانویه مجاز شرکت چینی دسترسی محدود است اما در ادامه فشار برای حذف Huawei از شبکه های ارتباطی به طور کامل و جدید آمریکا با هدف در شرکت های زنجیره تامین را برانگیخته است تا یک نقد و بررسی از این تصمیم.

در حال حاضر سیاست دولت اجازه Huawei به در تا 35 درصد از یک شبکه 5G اما به عنوان یک "خطر بالا فروشنده", آن را نمی توان در حال حاضر در بخش اصلی یک شبکه است.

وقتی پرسیده شد که در مورد تاثیر گفته بودن به طور کامل حذف Huawei تجهیزات از شبکه خود را باید در سیاست های دولت تغییر هر دو Vodafone و BT هشدار داد که این امر هزینه "میلیاردها پوند" و می تواند منجر به برخی از مشتریان از دست دادن سیگنال تلفن برای چند روز.

"باید هدایت سختگیرانه تر آن را به یک اثر آن را به تاخیر اجرای ما 5G آن خواهد شد که هزینه مفاهیم و تمرکز سرمایه گذاری ما در حذف موجود تجهیزات" Andrea دنا, Vodafone UK, رئیس شبکه گفت.

اگر هدایت جریان بودند به تنگ تر می شود و محدودیت بیشتر بود به اعمال ما خواهد نیاز به صرف در جهت میلیاردها دلار برای تغییر زیرساخت های فعلی ما."

دنا نیز گفت: این امر می تواند "بسیار مخرب" برای مشتریان اگر دولت خواسته این شرکت برای حذف Huawei در عرض دو سال و هر مبادله را ببینید مشتریان "خود را از دست دادن سیگنال" در برخی موارد برای "چند روز".

برای جلوگیری از چنین سناریویی Vodafone اجرایی گفت: نمایندگان مجلس "پنج سال طرح انتقال" خواهد بود که حداقل مورد نیاز است.

وودافون تا به حال ساخته شده و هشدارهای مشابه سال گذشته گفت که هزینه ممنوعیت Huawei تجهیزات خواهد اجرا به "صدها میلیون".

BT ارشد فن آوری اطلاعات و افسر Howard واتسون افزود: "این منطقی غیر ممکن است برای رسیدن به صفر (Huawei حضور) در یک دوره سه ساله.

"است که به معنای واقعی کلمه به معنی خاموشی برای مشتریان در 4G و 2G به عنوان به خوبی به عنوان 5G در سراسر کشور به عنوان ما به ساخت آن در. بنابراین ما قطعا توصیه نمی شود که ما در این مسیر است."

قبلا در این جلسه Huawei در دفاع از امنیت آن ثبت و رد آن خواهد بود مجبور به دنبال هر گونه سفارشات داده شده به آن توسط دولت چین.

Huawei معاون رئیس جمهور ویکتور ژانگ گفت: نمایندگان مجلس که آن را مستقل از هر دولت و این امر همیشه به دنبال قانون انگلستان.

ژانگ همچنین از دولت خواست به Huawei زمان به درک مفهوم تحریم های آمریکا قبل از انتخاب به ممنوعیت از شرکت دیجیتال زیرساخت ها است.

او به نام تحریم "غیر قابل توجیه" و گفت: اتهامات در مورد امنیت نمی شد درست است و اضافه کرد که Huawei اعتقاد بر این هنوز هم می تواند با موفقیت به کار در انگلستان در کوتاه مدت.

"ما در حال حاضر فرستاده شده ما ارزیابی اولیه به مشتریان و به NCSC و راه حل های اولیه است که در کوتاه مدت وجود دارد, Huawei قابلیت عرضه به انگلستان 5G و فیبر محلول و ما در حال حاضر آماده برای پنج سال آینده برای اطمینان از انگلستان موجود در شبکه را نمی خواهد تحت تاثیر تحریم," او گفت:.

"ما در حال همکاری نزدیک با مشتریان و همکاران به منظور ارزیابی دراز مدت تاثیر آن طول می کشد زمان و در حال حاضر ما نیاز به صبر کنید تا زمانی که جزئیات کامل روشن شده از تحریم, بنابراین ما می توانیم به یک راه حل است."

خواسته در مورد هر گونه نفوذ در این شرکت از کشور چین, Huawei UK معاون رئیس جمهور جرمی تامپسون گفت: کارکنان به بیان دیدگاه ها درست مثل کسانی که از دیگر شرکت ها در انگلستان.

اما وقتی پرسید که توسط رئیس کمیته گرگ کلارک اگر او می تواند شخصی خود را در نظر امنیتی جدید در هنگ کنگ تامپسون گفت: او یکی را نداشته باشند.

"من از مخابرات اجرایی است. من مشغول به کار در مخابرات تمام زندگی من است.

"نقش من این است که ما را قادر می سازد مشتریان که در حال حمل به ارائه ارتباطات سریع تر و ارزان تر است. من لازم نیست که یک نمایش," او گفت:.

ژانگ افزود: شرکت شد در یک موقعیت برای اظهار نظر در دستور کار سیاسی است و در حالی که او خواهد بود مایل به اشتراک گذاشتن یک نظر شخصی او نمی خواهد انجام این کار در انجمن عمومی کمیته.

نگرانی از Huawei دخالت در انگلستان بنیادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که معتقد است که این شرکت تحت کنترل ارتش چین.

سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت که در حال حاضر صندلی پنتاگون دفاع نوآوری هیئت مدیره نیز گفت: "شکی نیست که Huawei مشغول است در برخی از شیوه های است که قابل قبول نیست در امنیت ملی است."

این شرکت چینی است و به طور معمول محروم از جمله اتهامات است. ایالات متحده هنوز به ارائه شواهد قانع کننده که Huawei کنترل توسط حزب کمونیست چین در شیوه ای که آنها نشان می دهد.

هواوی به تازگی موفق به دریافت تایید برای ساخت £1bn تحقیق و توسعه (R&D) تسهیلات در انگلستان است.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن