پائولا Tilbrook مرگ: Emmerdale افسانه که بازی بتی ایگلتون درگذشت 89

پائولا Tilbrook که به تصویر کشیده بتی ایگلتون در Emmerdaleدرگذشت در سن 89.

Tilbrook درگذشت در 1 دسامبر 2019 با مرگ او تنها اعلام کرد در یک اگهی منتشر شده امروز (15 جولای) توسط سرپرست صنعت روزنامه در این مرحله.

Tilbrook بازی بتی, یک روستای شایعات و عاشق شری در بلند مدت در حال اجرا صابون از سال 1994 تا سال 2015. شخصیت او را ترک سری پس از پیدا کردن عشق و مهاجرت به استرالیا.

او خروج از Emmerdale همزمان با بازنشستگی از بازیگری با داخل صابون اعلام او را “خنده دار چابک و هوشمند به عنوان یک شلاق” و اضافه کرد: “آنها اصلا اونا مثل بازیگر پائولا Tilbrook هر بیشتر!”

متولد در سالفورد لنکشایر در سال 1930 Tilbrook آغاز شده در منطقه ای تئاتر. او در نمایشنامه های انجام شده در سالن از جمله منچستر کتابخانه تئاتر ناتینگهام تاتر و اولدهام سالن بزرگ قبل از پیدا کردن کار در تلویزیون است.

Tilbrook را شامل اعتبار تلویزیون تاجگذاری خیابان, Brookside و گذشته از تابستان شرابو همچنین مایک لی 1973 تلویزیون فیلم سخت کار.

بر روی صفحه نمایش بزرگ او ظاهر شد و در فیلم از جمله Yanks (1979), Wetherby (1985) و خصوصی تابع (1984).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>