پپ گواردیولا معتقد است که جام حذفی برنده خواهد بود کامل آماده سازی برای شهرستان در برخورد با رئال مادرید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پپ گواردیولا را به چالش کشیده است او در منچستر سیتی بازیکنان برای آماده سازی خود را برای مرحله نهایی مسابقات لیگ قهرمانان با رئال مادرید با پیروزی در جام حذفی.

شهرستان خواهد شد در صورت واقعی در پایان فصل مینی مسابقات زمانی که آنها بازگشت به اروپا اقدام و پس از تصویب خود را در لیگ برتر تاج به لیورپول هفته گذشته آنها مصمم هستند به اضافه کردن یکی دیگر از جایزه به مجموعه خود را قبل از قفل کردن شاخ با غول اسپانیایی.

آنها در زمان یک گام مهم به سمت انجام این کار در روز یکشنبه زمانی که آنها رزرو یک نیمه نهایی جام حذفی با آرسنال با پیروزی 2-0 نیوکاسل در سنت جیمز پارک و رونالدو است که در هیچ خلقی به اجازه مردان خود را متوقف وجود دارد.

او گفت: "ما خوشحال هستیم که پس از شکست برابر چلسی در لندن دوباره در ومبلی به بازی در برابر آرسنال در مرحله نیمه نهایی به سعی کنید برای رسیدن به فینال جام حذفی.

"همیشه این باور نکردنی جایزه و آن را به ما می دهد یک پاداش اضافی. ما صحبت کرد و پس از آنچه اتفاق افتاده در لیگ برتر - ما نیاز به دو پیروزی های بیشتر برای واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.

"اما ما باید دو مسابقه ما می توانید برنده شوید. ما در مرحله اول ساخته شده امروز. آن را خوب خواهد بود برای رسیدن برابر رئال مادرید در بهترین شرایط است.

"برای برنده شدن در این عنوان خواهد بود که بهترین راه برای آماده شدن برای مادرید."

شهرستان بودند کاملا غالب در Tyneside جایی که آنها کشید و در لیگ در اوایل این فصل از دست داده و 11 ماه قبل از آن نیاز به یک راش خون از مدافع Fabian Schar برای باز کردن حساب خود را.

Schar دلیلی تحت فشار قرار دادند مهاجم گابریل عیسی به زمین در داخل جعبه به دست کوین ده بروین فرصتی برای جشن تولد 29 خود با 37 دقیقه پنالتی و او بموقع موظف.

با وجود حقارت در شب نیوکاسل واقعا باید وارد زمانی که جایگزین دوایت گیل اخراج بیش از point-blank محدوده با 66 دقیقه و نیمه ساخته شده او را پرداخت تقریبا بلافاصله با یک شسته و رفته پایان برای قرار دادن تا پیروزی.

گواردیولا گفت: "این فوق العاده هدف از Raheem. برای مجازات من نمی بینم نقد و بررسی. گابریل عیسی می توانست توپ را در راس و من فکر می کنم حریف را تحت فشار قرار دادند و او را.

"ده بروین است که قطعا قابل اعتماد و امیدوارم او می تواند حمل زیرا ما تلاش زیادی در این فصل با این."

ده بروین تبدیل از نقطه در شهر جام حذفی یک چهارم نهایی در نیوکاسل (گتی)

آن را ثابت کرد یک شب ناامید کننده برای Magpies سر مربی تیم استیو بروس که اعتراف کرد تیمش در نیمه اول نمایش تا به حال نشده است به اندازه کافی خوب.

او گفت: "هنگامی که شما در حال بازی در مقابل تیم های مثل این شما می توانید نوع اشتباه ما انجام داده اند برای مجازات. متاسفانه ما به یک فقیر, فقیر, مجازات دور و آن را به اندازه کافی دشوار است به دلیل توانایی آنها کردم.

"در نیمه دوم ما خیلی بهتر و روشن تر و بزرگ نقطه عطف - می تواند ما را ساخته اند آن را واقعا خوب جام کراوات به حال ما تساوی?

"چه کسی می داند که آیا ما شده اند قادر به رفتن از وجود دارد اما ما قطعا بهتر در نیمه دوم."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن