Once Upon a Time in عراق, نقد و بررسی: یک حساسیت ساخته شده فیلم در مورد جنگ – در گذشته ما شنیدن از کسانی که رفت و از طریق آن

Once روزگاری در عراق (سی و دو) یک پنج قسمت مجموعه مستند است که می گوید داستان از جنگ عراق که در سال 2003 آغاز

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

Once روزگاری در عراق (سی و دو) یک پنج قسمت مجموعه مستند است که می گوید داستان از جنگ عراق که در سال 2003 آغاز شد. آن طولانی از سانحه پس لرزه گفت: از طریق چشم-شاهد حساب فقط تعداد کمی که وجود دارد: خبری, روزنامه نگاران و سربازان آمریکایی. به کارگردانی جیمز Bluemel و روایت ارباب حلقه ها و The Hobbit بازیگر اندی سرکیس این هدف ساده اجازه می دهد حساب دست اول و بازتاب جنگ شنیده می شود. برخی از آن متناقض به ناچار – اما آن را ادعا نمی کند به یکی دیگر از پرسش عمومی است و از همه بهتر برای آن است.

برداشت ما از عراق غیرنظامیان بیشتر از این فیلم خبر از آنها اضافی در فیلم فریاد در غم و اندوه پس از دیگری قساوت. این حساسیت ساخته شده است فیلم مستند در مورد عراق رنج تغییرات آن است. در گذشته ما شنیدن از کسانی که از طریق آن رفت.

بدون شک این داستان ها بیشتر رشد می کنند ناراحت کننده به گوش دادن به این مجموعه حرکت به سمت جنگ داخلی و ظهور دولت اسلامی است. اما این اولین قسط نگران (نسبتا) مبارک زمان وحشیانه اما پایدار و لیبرال (با میانه استاندارد) دیکتاتوری صدام حسین و اولین روز بی پروا آزادی را از او. وجود دارد برخی از تعجب ، من نمی دانم که یک بار وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک عراقی فلزات سنگین صحنه – که در خارج از ليبی تسهیلات. با این حال ما برای خودمان دانه دانه صفحه اصلی فیلم از یک فرفره های خواننده عراق از جمله برای اولین بار, باند, Waleed Neysif, هد زدن دور به بین النهرین معادل Motörhead را "Ace of Spades" اما محتاطانه اختصاص آهنگ جلال "رئیس جمهور ما صدام".

به دنبال بازگشت در حال حاضر در اواسط سی سالگی نه شیک ولید توضیح می دهد که مانند بسیاری از جوانان عراقی ها او شیفته فرهنگ غربی در مورد او با الهام از Backstreet Boys. برای او حلق آویز کردن خود را در "شلوار جین آبی" و نوشیدن کوکا کولا در یک جعلی مک دونالد رستوران در بغداد به نام "MaDonal" بود مظهر سرد است. زمانی که او شنیده جورج بوش می گویند که "آنها نفرت ما آزادی" او نمی تواند آن را درک و آرزو داشت برای Yanks برای حمله به. "من مانند طرفدار جنگ" او می گوید. اگر چه تونی بلر ممکن است حق که جهان به مکانی امن تر و بدون صدام آن را آشکار است که عراق است. به عنوان ولید قرار می دهد و آن تفاوت این است که تحت صدام شما می توانید پهلو به خرید سیگار بدون اینکه منفجر توسط یک خودرو بمب.

عراق طنزپرداز و روزنامه نگار احمد Albasheer یک داستان مشابه است. در حال حاضر جالب ترین در عراق, او در آن روز کلی مبادله پدر کاست قرآن در استریو خودرو با bootleg موسیقی راک و رفتن در اطراف گفتن دختران نام او واقعا Ahmed اما در واقع کیت. او توضیح داد که چگونه صدام به حال مجموعه ای از مد سیاه و سفید ضخیم porn star-سبک سبیل. بسیاری از عراقی مردان شبیه سازی سبک است که به نظر می رسید مانند یک ملت تبدیل شده بود خود را به یک Freddie Mercury tribute عمل می کنند. متاسفانه خود facially بیان نیرومندی نمی تواند مطابقت با شلیک از 170,000 به خوبی آموزش دیده و مجهز از نیروهای ائتلاف.

در عین حال به علت تعادل ما نیز از شنیدن یک مرد با یک انبوه فرمان سبیل آرامش در آنچه به نظر می رسد به یک صدام حرم. او باارزش ترین در اختیار داشتن یک دست باف, پرده نقش دار از چهره پدر/قاتل ملت است. او هنوز هم در آرزوی او خوش هر شب. مانند در غیر این صورت عاقل امروز مردم در کره شمالی و یا آکس و جنوب رویسلیپ حزب محافظه کار بسیاری از عراقی ها بودند و سپس صادقانه در اعتقاد به این که خود رهبر بود رحمان ملی نجات دهنده.

آن را نیز جذب می کند حتی مسحور به شنیدن از یک عضله محدود سابق دریایی آمریکا بازنشسته رمبو در bandana که می خواهم در آن از غلط تهاجم. Swigging از یک بطری تکیلا که شما هنگامی که در حال مصاحبه با بی بی سی این خودخوانده جدی به نظر می رسد تضاد در مورد کشتن او. خارج از دوربین مصاحبه کننده از او می پرسد اگر آن را به ارزش آن است. "بله" به او پاسخ. پس از یک مکث. "من به معنای آن است که به ارزش آن می شود. جایگزین چیست؟"

من فکر می کنم همه ما می دانیم که پاسخ به آن در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب