"من فکر می کنم ما تنها نوک کوه یخ': چگونه یک گروه از زنان ژیمناست در معرض دهه سوء استفاده جنسی

تیاو در تاریخ 4 اوت 2016. ایندیاناپولیس ستاره, یک روزنامه منتشر کرده است از مقاله ای با عنوان: "چشم خود را به

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

تیاو در تاریخ 4 اوت 2016. ایندیاناپولیس ستاره, یک روزنامه منتشر کرده است از مقاله ای با عنوان: "چشم خود را به سوء استفاده جنسی: چگونه ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, محافظت مربیان بیش از کودکان است." این مقاله نشان می دهد در جزئیات کامل چگونه مدیران ارشد در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک را – سال – خار اتهامات سوء استفاده جنسی در زیر فرش های زیر غیر قانونی سیاست نیست هشدار مقامات مگر اینکه یک اتهام است که شنیده می شود به طور مستقیم از یک قربانی و یا پدر و مادر خود را. انتشار این مقاله را تنظیم کردن یک زنجیره ای از حوادث که منجر به ریشه از یک رسوایی سوء استفاده جنسی. ابتدا با ایمیلی از راشل Denhollander.

زمانی که 31 ساله Denhollander سابق نو جوان ژیمناست آمد در سراسر این مقاله آن را تأیید همه چیز را او می خواهم شناخته شده از او 15 ساله بود اما هرگز احساس قدرت عمل نمایند. "من درست بود" او فکر می کردم او به عنوان فرستاده کاغذ با نام دکتر – لری Nassar – که کار را برای ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, از سال 1996 تا سال 2014 و تا به حال مورد آزار جنسی او.

به عنوان Denhollander ارسال ایمیل خود, او مطمئن بود که این امر به دست آوردن توجه او امیدوار است. "من واقعا نمی هر گونه حس اینکه آیا یا نه آن موفق خواهد بود" وکیل می گوید من بیش از این تلفن از صفحه اصلی در ایالات متحده است. "واقعا من احساس آن را یک شات در تاریکی است." یک ماه بعد Denhollander داستان بود و در چاپ در کنار دیگر بازمانده به نام تنها به عنوان جین سازمان حفاظت محیط زیست.

اما این جفت ارز تنها نیست ؛ Nassar داستان را تبدیل به یکی از جمعی صوتی – بیش از 500 زنان در نهایت جلو آمد علنا او را متهم به سوء استفاده. جدید Netflix, مستند, ورزشکار, یک, را به تصویر می کشد نه تنها آسیب جنسی بلکه فرهنگ جسمی و روحی غفلت که فعال Nassar به انتخاب نشده است. در طول یک ساعت و 40 دقیقه گزارش فیلمسازان صحبت می کنند به چندین سابق ژیمناستیک مشترک خود را که داستان روزنامه نگاران که مبارزه دندان و ناخن به فاش کردن حقیقت و یک وکیل متعهد به دستیابی به عدالت است.

راشل Denhollander ارائه می شود او تاثیر بیانیه ای در دادگاه به طور مستقیم به لری Nassar (Netflix/ورزشکار یک)

مدیران Bonni کوهن و جان Shenk که کار قبلی شامل یک فیلم مستند در نوجوان تجاوز جنسی Audrie و دیزیتصمیم گرفتیم تا یک ورزشکار در سال 2017 پس از آنها نزدیک جنیفر Sey یک ژیمناست سابق و نویسنده Chalkedیک کتاب در مورد واقعیت های نخبگان ژیمناستیک. به عنوان کوهن و Shenk سوار بر ایجاد فیلم های جهان بود ماه دور از یادگیری از سوء استفاده جنسی اتهامات علیه محکوم متجاوز Harvey Weinstein.

"قطعا وجود دارد یک حس است که ما در ساخت این فیلم در بیشتر زمینه الهام بخش کار است که تا به حال شده است که در #MeToo جنبش" Shenk می گوید. "ما قطعا به رسمیت شناخته شده به عنوان مستند فیلمسازان که وجود دارد یک نوع باور نکردنی فرهنگی نیروی رخ داده است که بسیاری از زنان صحبت می کنند تا با هم وجود دارد نوع یک قدرت غیر قابل انکار است که کمک می کند تا به تغییر موازنه قدرت به دور از معتادان و سپس به بازماندگان واقعی صدا در مکالمه."

این فیلم ویژگی های مصاحبه با چند ژیمناست های سابق از جمله Sey المپیک جیمی Dantzscher و مگی نیکولز که حذف شد از سال 2016 آمریکا در المپیک تیم ژیمناستیک در مدت کوتاهی پس از گزارش سوء استفاده او با تجربه در دست Nassar به ایالات متحده آمریکا و ژیمناستیک. مستند است به نام بعد از نیکولز بود که به عنوان "ورزشکار یک" توسط ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک پس از ارسال گزارش. اگر چه سوء استفاده جنسی بازماندگان اغلب به گمنامی قانون کوهن می گوید که او معتقد است به عنوان یک نتیجه از این سازمان در تلاش برای ایجاد خبرچین ناشناس و در نتیجه بی سابقه.

مگی نیکولز (Netflix/ورزشکار یک)

"ما فقط فکر کردم این خیلی جالب بود به طوری نمادین" کوهن می گوید. "آن را می گوید زیادی در مورد ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک است که هنگامی که مگی نیکولز و سپس پس از آن علی Raisman و McKayla Maroney جلو آمد...به جای نوشتن به فایل های خود را با نام آنها نوشت ورزشکاران A, B و C. این سخن میزنند چگونه آنها را درمان دختران برای چند دهه. عنوان به صحبت کرد خیلی بیشتر از فقط مگی نیکولز اما در واقع یک جنبش ناشناس ماندن و عدم بشریت گرفتار شده است که این نهاد است."

یکی از تلخ ترین لحظات فیلمبرداری برای کوهن بود که فیلمسازان نشستم با Dantzscher که برنده یک مدال برنز تیم المپیک مدال در بازی های المپیک 2000. با وجود شهرت آمد که با بودن یک ورزشکار جهانی آن است که در حال حاضر تنها داشتن صحبت کردن در برابر Nassar که Dantzscher احساس "افتخار به المپیک" به عنوان او قادر به استفاده از پلت فرم خود را برای خوب است. "روند مصاحبه کاملا درمانی برای او به این معنا است که او قادر به قرار دادن قطعه از داستان هم برای اولین بار" کوهن می گوید.

جیمی Dantzscher (Netflix/ورزشکار یک)

همان می تواند نمی شود گفت برای Denhollander. به عنوان اولین زن به عموم متهم Nassar سوء استفاده جنسی و کسی است که از نظر قانونی آموزش Denhollander مشاهده شده است توسط بسیاری به عنوان یک رهبر جنبش. اما Denhollander می گوید: او هرگز مایل برای هر کس دیگری تا به حال قرار داده می شود در این موقعیت است که او در و تا چه حد از رسانه ها موشکافی او موضوع را به.

"من احساس متفاوت صحبت علنا از من فکر می کنم بسیاری از بازماندگان را انجام دهد و من فکر می کنم که چون من تا به حال به آن را انجام دهید برای مدتی طولانی" Denhollander می گوید. "در بسیاری از جهات من احساس آن را بدتر از سوء استفاده خود را دلیل این که شما یک مخاطب که در آن نقطه. هیچ حریم خصوصی وجود ندارد در سمت چپ وجود دارد هیچ شأن و سمت چپ وجود دارد هیچ توانایی برای محافظت از خودتان در همه دیگر."

با وجود این شاهد نتیجه مثبت ارائه شده است برخی از راحتی به Denhollander که می گوید وجود دارد "بسیاری از ارزش ها و درمان" در هر دو شنیدن شهادت از دیگر زنان در دادگاه و در "جمعی تیم تلاش" که آن را در زمان برای قرار دادن Nassar پشت میله های زندان. "این همه از ما," او می گوید.

در ماه جولای سال 2017 Nassar pled گناه به سه فدرال به اتهام پورنوگرافی کودکان. چهار ماه بعد او pled گناه به اتهام تجاوز جنسی. در ژانویه 2018 او محکوم به زندان تا 175 سال است. یک ماه بعد او به زندان محکوم شد برای اضافی 40 تا 125 سال پس از شفاعت گناه به سوء رفتار جنسی با سه فرزند زیر سن 16. در هنگام صدور حکم دادگاه در ماه ژانویه سال 2018 بیش از 150 زنان ساخته شده تاثیر اظهارات در دادگاه.

The Indianapolis Star روزنامه (Netflix/ورزشکار یک)

با وجود قریب به اتفاق, اعداد, Denhollander می گوید به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از زنان وجود دارد که باید به اشتراک گذاشته نمی شود داستان خود را. "من فکر می کنم ما تنها نوک کوه یخ" او می گوید. "من فکر می کنم وجود دارد. لری سوء استفاده های متعدد زنان و کودکان هر روز حداقل 30 سال است. او آزار کودکان در مدرسه در خانه اش در کار بالینی خود را در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک. من فکر نمی کنم ما باید هر گونه ایده چقدر بد است و من فکر نمی کنم ما تا به حال خواهد شد."

تحقیقات به راه است که در آن ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ایالات متحده کمیته المپیک و اف بی آی به کار گرفته هنوز هم در حال انجام توسط وزارت دادگستری ایالات متحده. کوهن و Shenk کرده بودند مصاحبه با نمایندگان ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک.

با وجود این فرض از مستند مدیران بر این باورند که فیلم در نهایت امیدوار, به عنوان آن را نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم گرد هم می آیند برای ایجاد تغییر. Denhollander موافق است: "من فکر می کنم که برای مردم مهم است به درک" او می گوید. "یک صدا نمی تواند انجام این کار است. یک صدا نیست همه از این انجام دهد. آن همه است."

ورزشکار یک در دسترس خواهد بود به تماشای Netflix بکشد از روز شنبه 24 خرداد ماه.

اگر شما نیاز به پشتیبانی برای سوء استفاده جنسی, شما می توانید تماس با بحران تجاوز در 0808 802 9999. خط تلفن باز است از 12-2.30 و از ساعت 7-9.30 ساعت در هر روز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de