Trump Jr معلق توسط توییتر برای ارسال "گمراه کننده و مضر" اطلاعات در مورد کوروناویروس

Donald Trump Jr متوقف شده است توسط توییتر برای ارسال "گمراه کننده و مضر اطلاعات" در مورد کوروناویروس. رئیس جمه

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

Donald Trump Jr متوقف شده است توسط توییتر برای ارسال "گمراه کننده و مضر اطلاعات" در مورد کوروناویروس.

رئیس جمهور همچنین به اشتراک گذاشته شده همان صدای جیر جیر. در حساب خود پست دیگر به نظر می رسد و جایگزین شده با یک پیام نشان می دهد که آن را "دیگر در دسترس نیست" اما او هنوز هم به نظر می رسد قادر به صدای جیر جیر.

توییتر تایید کرد که آن را به حال به طور موقت قفل شده Donald Trump Jr حساب.

"صدای جیر جیر در نقض ما COVID-19 اطلاعات غلط سیاست" یک سخنگوی گفت. "حساب خواهد شد قفل شده است و تا صاحب حساب, حذف صدای جیر جیر."

توییت های دیگر از جمله این ویدئو می تواند در نظر گرفته شود چرا که آنها "در تخلف از ما Covid-19 اطلاعات غلط سیاست" یک سخنگو گفت: با اشاره به سیاست های عمومی اسناد و مدارک در وب سایت آن است که رئوس مطالب آن قوانین در اطراف این بیماری است.

اخبار تعلیق Donald Trump Jr, رئیس جمهور, قدیمی ترین پسر برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده توسط خود را متحد و جمهوری خواه استراتژیست اندرو Surabian. آقای Surabian ادعا کرد که تعلیق شد تظاهرات که توییتر یک "تهدید برای آزادی بیان" و آن را "در ادامه به شرکت در انتخابات دخالت" اما نوشته شده یک تصویر ساخته شده است که روشن است که صدای جیر جیر در سوال ممنوع شده است بیش از اتهامات از اطلاعات غلط.

Trump Jr نمی خواهد بود قادر به صدای جیر جیر برای 12 ساعت بعد و یا استفاده از ویژگی های دیگر مانند زیر کاربران دیگر و یا میل پست های خود را با توجه به تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Mr Surabian. این پست در سوال نیز حذف شده از صفحه خود را.

صدای جیر جیر در سوال به دروغ ترویج داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19. آن را شامل یک ویدیو که نشان داد مردم ادعا می شود پزشکان که به دروغ ادعا کرد که "شما نمی نیاز به ماسک" و این که مطالعات نشان می دهد که این دارو ممکن است موثر هستند "جعلی علم".

Facebook, Twitter و YouTube اند از بین بردن این ویدئو زمانی که از آن شده است ارسال شده در راستای سیاست های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس.

که شامل توییتر در نظر گرفتن تصویری از رئیس جمهور را تایید, پس از او تا به حال به اشتراک گذاشته شده آن را در چند راه مختلف بیش از پنج شنبه شب.

توییتر را حذف توییتهایی آخرین مبارزه بین شرکت رسانه های اجتماعی و رئیس جمهور. آن را به دنبال اتهامات خود را که در این سایت موضوعات روند هستند "واقعا مسخره و غیر قانونی و البته بسیار ناعادلانه".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن