الیور استون ادعا می کند 'انصراف از فرهنگ' را مورد حمله قرار اگر فیلم های کلاسیک بیرون آمد امروز

مدیر الیور استون به شدت انتقاد کرد در "انصراف " فرهنگ" و گفت که او معتقد است که او خواهد بود "حمله" اگر فیلم ه

توسط FARDAALEFBA در 13 مرداد 1399

مدیر الیور استون به شدت انتقاد کرد در "انصراف " فرهنگ" و گفت که او معتقد است که او خواهد بود "حمله" اگر فیلم های او منتشر شد در آب و هوای امروز.

طی مصاحبه ای در Sirius XM این فیلمساز ادعا کرد او خواهد بود بازیگران هالیوود, بیش از فیلم هایی مانند جوخه طبیعی متولد قاتلان و وال استریت.

"من واقعا از لمس. من می توانم به شما بگویم که اگر من ساخته شده هر یک از فیلم من فکر نمی کنم من می خواهم آخرین. من می خواهم تخطئه. من می خواهم حمله کردند. شرمنده. هر آنچه شما می خواهید به تماس است که ... فرهنگ انصراف از f***ing, فرهنگ," او گفت:.

"منظورم این است که آن را فقط غیر ممکن است. من تا به حال به مرحله در بسیاری از حساسیت های" او ادامه داد. "شما باید به برخی از آزادی برای ساخت یک فیلم ،

"شما باید بی ادب. شما می تواند بد باشد. و شما در حال رفتن به انجام این چیزهایی مانند گام بر انگشتان پا. گاو مقدس. آیا شما فکر می کنم من ساخته اند می تواند هر یک از این فیلم؟"

در سال 2017, سابق, مو Carrie Stevens و بازیگران Patricia Arquette and Melissa Gilbert متهم سنگ از سوء رفتار جنسی.

سنگ پاسخ نمی دهند به استیونس و Arquette ادعا اما با صدور یک نظر برای مهلت مورد گیلبرت اتهام یک "تحقیر آمیز و نفرت انگیز" استماع روند برای سال 1991 را درب.

"ما امتحان ده ها تن از بازیگران برای نقش در این درب و آن را روشن ساخته شده بود و از همان ابتدا که فیلم ما قرار بود به یک شخص بدون نگه می دارد-منع rock 'n' roll فیلم" سنگ در بیانیه ای گفت.

"هر کسی تستها بود گفت: صحنه خواهد بود تمرین و اجرا از یک اسکریپت با من مصاحبه مدیر Risa Bramon گارسیا در حال حاضر در سراسر فرایند برای اطمینان از یک محیط امن برای همه بازیگران که امتحان."

"من می خواهم که تا به حال به مرحله در بسیاری از حساسیت های" سنگ ادامه داد: در SiriusXM از فرهنگ معاصر.

"شما باید به برخی از آزادی برای ساخت یک فیلم ، شما باید بی ادب. شما می تواند بد باشد. و شما در حال رفتن به مجبور به انجام این کارها مانند گام بر انگشتان پا. گاو مقدس. آیا شما فکر می کنم من ساخته اند می تواند هر یک از این فیلم؟"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب