مراحل نصب پکیج دیواری و طرز اتصال بندی رادیاتورها در ساختمان

یادگرفتن نصب پکیج دیواری و طرز اتصال بندی رادیاتورها – وسعت فضای محل نصب دستگا

توسط مدیر سایت در 24 خرداد 1402

یادگرفتن نصب پکیج دیواری و طرز اتصال بندی رادیاتورها
– وسعت فضای محل نصب دستگاه :

1- محل نصب پکیج بایستی کل حالت موردنیاز دودکش را دارا باشد.

– به ازاء هر کیلو وات قدرت دستگاه به یک متر مکعب اطراف نیاز میباشد.

در حالتی که که وسعت محل نصب پکیج کمتر از حد مایحتاج دستگاه باشد، می بایست فضای محل نصب پکیج را به اتاق همسایه و یا این که فضای آزاد رابطه بخشید که می اقتدار با به کار گیری از برش دادن بالا و تحت درب اتاق به اندازه 5 سانتی متر و یا این که قراردادن هواکش های مشبک در ابتدا و ذیل درب فضای محل نصب پکیج را به اتاق همسایه به طور دایم گشوده رابطه بخشید.

نکته بسیار اساسی این میباشد در‌حالتی که که فضای محل نصب پکیج کمتر از حد مایحتاج دستگاه شما باشد و نیاز باشد که فضای محل نصب پکیج به اتاق همسایه و یا این که هوای آزاد رابطه داده گردد می بایست مسلما نوع رابطه دایم گشوده باشد. به طور نمونه نمی قدرت از پنجره های قابل گشوده و مسدود شدن و یا این که حرفه بهره برد، به دلیل آنکه قابلیت و امکان داراست پنجره به علتی بسته خواهد شد و یا این که حرفه حاد خواهد شد و اکسیژن اتاق با به کارگیری از دستگاه استفاده شود و موجب خفگی کسانی که در آن اتاق می‌باشند گردد.

2- اکسیژن مایحتاج پکیج :

خلال اینکه به ازاء هر کیلو وات اقتدار دستگاه به یک متر مکعب گوشه و کنار نیاز میباشد، فضای اتاق محل نصب پکیج نیز می بایست به فضا هوای آزاد خارج از اتاق محل نصب دستگاه یک روزنه یا این که پنجره به طور دایم گشوده رابطه داشته باشد تا اکسیژن مایحتاج دستگاه از دور و اطراف خارج از اتاق محل نصب پکیج حمایت گردد و هم در شکل نشتی احتمالی، گاز در گوشه و کنار اتاق گردآوری نشود.

محلی که برای نصب پکیج دیواری گزینش میگردد بایستی واجد شرایط ذیل باشد که عبارت میباشد از : – بالای اجاق و دیگر وسایل گرمازا نباشد.

– دستکم مسافت ی دستگاه پکیج از دیوار مقابل می بایست یک متر باشد.

– دستکم مسافت از دیوار یا این که کابینت کنار از طرفین 15 سانتی متر باشد.

– دستکم مسافت از کف تا تحت دستگاه پکیج بایستی 120 سانتی متر باشد.

– دستکم مسافت ی عمودی از کلاهک تعدیل دستگاه پکیج بایستی تا دودکش 30 سانتی متر باشد.

– هیچ گاه نباید کلاهک تعدیل پکیج دیواری را به روزنه دودکش باطن دیوار نصب کرد و دستکم 30 سانتی متر زیر خیس از روزنه دودکش نصب گردد و هر چه بتوان دستگاه را نسبت به روزنه دودکش زیر خیس نصب گردد خوب میباشد. زیاد شدن مسافت پکیج به روزنه موجب ارتقاء مکش دستگاه می گردد.

– در صورتی‌که که قصد به خرید پکیج دیواری از نوع دودکش دار دارید و میخواهید پکیج خویش را در درون کابینت نصب نمائید، به‌این نکته اعتنا فرمائید که دستگاه برای احتراق نیاز به اکسیژن دارااست و به طبع می بایست درب کابینت کرکره ای باشد تا پکیج، اکسیژن ما یحتاج خویش را از دور و اطراف محیط اخذ نماید.

جای هایی که نمی قدرت دستگاه را در آنجا نصب کرد، مشمول چه مواقعی میباشد؟
– اصلا نباید پکیج دودکش دار را در جای هایی ذیل 8 متر مکعب یا این که فضاهای بسیار خرد نصب کرد.

– به هیچ وجه نباید دستگاه ها را در توالت، دستشویی، گرمابه، محل تعویض لباس، زیرزمین و به این شکل مورد ها نصب کرد.

– اصلا نباید دستگاه ها را در جای هایی که احتمال خطر حریق سوزی دارا هستند همانند انبار ورقه، تینر، رنگ و امثال آن نصب کرد.

– اصلا نباید دستگاه ها را در محل هایی که در آن گاز های اسیدی جان دار میباشد همانند بالای ماشین لباسشویی که موجب خوردگی اجزاء داخلی دستگاه خواهد شد، نصب کرد.

نصب دستگاه پکیج به چه شکل جاری ساختن میگردد ؟
نصاب های دارای تخصص مکلف می‌باشند تا پیش از نصب پکیج پیچ پلاستیکی به رنگ مشکی روی شیر هواگیری را گشوده نماید تا مسیر خروج هوا گشوده گرددمورد نیاز به توضیح است که در شکل گشوده نشدن پیچ هواگیری هوای سیستم تخلیه نمی‌شود و وجود هوا در سیستم موجب مصدومیت پمپ و مبدل می‌گردد.

شابلون نصب پکیج را از درون نایلون دفترچه راهنمای دستگاه خارج آورید و در مکان مطلوب روی دیوار تقریبا 40 سانتی متر تحت ترک دودکش دیوار نصب گردد و آنگاه با خودکار محل هایی که بایستی ترک خواهد شد را روی دیوار نشانه زنید و بعد از آن بایستی شابلون را از روی دیوار غیر وابسته کرد و با مته مطلوب، دیوار را شکاف کرد و پیچ ها، رولپلاک و قلاب آویز روی دیوار و پلاک خدمت را نصب کرد و پکیج را روی دیوار و در مکان خویش نصب کرد و شیلنگ ها و شیر فلکه های مایحتاج دستگاه را نصب کرد تا دستگاه فراهم آبگیری گردد، بعداز نصب دستگاه روی دیوار بایستی رابطه دودکش را وصل کرد.

در صورتی دستگاه درون کابینت باشد، بایستی از کف و سقف کابینت بریده گردد تا هوا به اندازه کافی به دستگاه رسد و از دور و بر 5 الی 10 سانتی متر با دیواره کابینت کناری مسافت داشته باشد تا برای تعمیرات آینده قابلیت و امکان دسترسی به پکیج وجود داشته باشد و دستگاه در محل هایی که قابلیت دسترسی مطلوب برای تعمیرات را نداشته باشد، اصلا نباید نصب خواهد شدمبرهن میباشد بریده شدن کف و سقف کابینت بایستی با رضایت خریدار هم پا باشد.

در پکیج های رشته دار در شکل نیاز از رینگ های نادر کننده وسعت مطلوب بایستی استعمال شود و محل اتصال دودکش به دستگاه با به کار گیری از واشر چسبی آب بندی زردرنگ رنگی که باطن نایلون دفترچه دستگاه وجود دارااست بایستی آب بندی گردد.

در شکل نیاز به اشخاص کارشناس در تعمیر پکیج کرج و نصب و اتصال بندی رادیاتورها صرفا کافی میباشد به وبسایت کشور ایران دما مراجعه نمایید و درخواست خویش را تصویب نمائید تا همیاران ما در اسرع وقت در محل متبوع شما اعزام شوند.

شیوه اتصال بندی رادیاتور ها چه طور میباشد ؟
قطعا بدانید که یک کدام از شایع ترین رادیاتورهای جانور که در ساختمان ها آیتم به کارگیری قرار میگیرد؛ رادیاتور پنلی میباشد که به موجب اتصال بندی رادیاتورها می بایست به طبع نکاتی را مدنظر قرار اعطا کرد تا با پیش گویی این نکات اساسی و دست اندرکاران گوناگون بتوان رادیاتورها را در خانه خویش نصب نمایید تا با نصب پکیج و فعال‌سازی رادیاتورها از این به سپس به مکان به کار گیری از بخاری بتوانید از وجود رادیاتورهای منحصر برخوردار گردید.

نکات بسیار اساسی در اتصال بندی رادیاتورها :
پیش از نصب رادیاتور ها بایستی قطعا نکاتی را مدنظر قرار دهید که به عنوان مثال مهم ترین نکات و عواملی که پیش از نصب رادیاتور ها بایستی مسلما به آن اعتنا و اهتمام کافی ورزیده گردد؛ می شود به موردها پایین اشاره نمود که مشتمل بر :

1- گزینش دیوار مطلوب :

پیش از استارت mimpkg هر فرایندی بایستی قطعا دیوار مطلوب را به موجب نصب رادیاتورهای پنلی گزینش فرمائید و اسباب و اثاث مرتبط با نصب را نیز فراهم نمایید. دیوار متبوع برای نصب رادیاتور ها می بایست از هر لحاظ تماما عایق بندی گردیده باشد تا مشکلی درپی برای شما به وجود نیاورد.

به عنوان مثال اثاثیه و تجهیزاتی که دراین مورد به کار گیری می‌شود؛ مشتمل بر تعداد مطلوب براکت ها بر حسب ارتفاع رادیاتور، هواگیری، شیر یکدست، دو شاخه کروم، کلید منحصر هواگیری اشاره داشت که بایستی پیش از نصب رادیاتور این امکانات فراهم باشند. در شکل نیاز به اشخاص کارشناس در تعمیر پکیج کرج و نصب و اتصال بندی رادیاتورها صرفا کافی میباشد به وبسایت کشور ایران دما رجوع‌کنید و درخواست خویش را تصویب نمائید تا همیاران ما در اسرع وقت در محل متبوع شما اعزام شوند.

2- اعتقاد و باور داشتن از لوله کشی و اتصال برق به سیم ها :

بایستی پیش از نصب رادیاتور ها به لوله کشی مطلوب پکیج ها اعتقاد نتیجه ها فرمائید و لوله کشی برق به سیم ها را نیز نظارت فرمائید.

3- نصب براکت ها :

با پیش گویی عبور از روند آورده شده درین مرحله می بایست براکت ها را در محلی روی دیوار حدودا 4 سانتی متر فراتر از کف زمین نصب کرد. آن‌گاه رادیاتور را در مقابل براکت قرار بخشید و آن را روی اساس قرار بخشید، آنگاه عایق آن را بایستی به نیکی بسته و فتر آن را تماما چفت کرد.

4- نصب اتصالات BSP :

آن‌گاه که رادیاتور را روی مبنا قرار دادید، بایستی اتصالات BSP را نصب نمائید. با نصب لوله ها و اتصالات به وقتی که رادیاتور به سیستم گرمایشی وصل خواهد شد؛ بایستی هوای درون آن را به طور بدون نقص بیرون نمائیدهمینطور می بایست احتیاطات مایحتاج را درین خصوص در لحاظ داشته باشید و همگی آن را گزینه تحقیق قرار دهید تا به‌این رتبه از اعتقادوباور برسید که هیچ سیرتکامل نشستی در هیچ جایی واقعه نخواهد زمین‌خورد.

بدین ترتیب با پیش گویی فرآیند خاطر گردیده شما یوزرها گرامی می‌توانید پس از نصب پکیج و نکات مرتبط با آن و همینطور اتصال بندی رادیاتور از وجود این سیرتکامل از سیستم های گرمایشی در خانه خویش برخوردار گردیده و برای مدام از شر سیستم های گرمایشی خطرساز خویش را رها نمایید.

در شکل نیاز به اشخاص دارای تخصص در تعمیر پکیج کرج و نصب و اتصال بندی رادیاتورها فقط کافی میباشد به وب سایت جمهوری اسلامی ایران دما مراجعه‌کنید و درخواست خویش را تصویب نمایید تا همیاران ما در اسرع وقت در محل متبوع شما اعزام شوند.