اوله گونار Solskjaer ستایش 'ویژه بچه ماسون گرین پس از نفوذ منچستر یونایتد نمایش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اوله گونار Solskjaer خوشحال بود با خود از عملکرد تیم اما محفوظ ستایش ویژه برای ماسون گرین پس از منچستر یونایتد ضرب و شتم برایتون 3-0 در روز سه شنبه.

نوجوان بازکن گل و بهترین هدف از این شب, ایالات سوم به عنوان Solskjaer طرف رفت و برگشت تا پنجم در لیگ برتر است.

صحبت پس از زمان Solskjaer توضیح داد بزرگ قوت گرینوود بازی است که او را قادر به چنین تاثیر.

"این [بازیکنان] پر از اعتماد به نفس و کیفیت خوب," او گفت: آسمان ورزشی.

"گرین با بازی فوق العاده او یک ویژه بچه. ما می دانیم هنگامی که او مواجه می شود و به دنبال به جلو او را خطرناک اما خود را نگه دارید تا و لینک بازی عالی بود.

"او می تواند در داخل و خارج او را فقط به عنوان خوب با پای راست خود را به سمت چپ و او را در حال توسعه را به یک بازیکن خوب."

Solskjaer بود به خصوص خوشحال با همه دور چشمگیر طبیعت سوم تیم خود را در شب مشبک توسط برونو فرناندز به عنوان آن نمایش داده می شود تسلط در هر دو نیمه از زمین است.

اما این مدیر همچنین گفت که او زحمت در مورد آنچه طرف دیگر فکر متحده اصرار دارد به جای آن که آنها می دانستند به خوبی آنچه را که آنها قادر به خود را به عنوان آنها همچنان به شکار برای یک لیگ قهرمانان برای فصل آینده است.

"این خوب بود از روی یک مجموعه بازی ما می دانیم که ما می خواهیم برای مقابله با سرعت. [آن را] بزرگ عبور Nemanja [خودکار] بزرگ صلیب توسط ماسون و یک پایان بزرگ توسط برونو.

"من بسیار خوشحال هستم و با تمام اهداف عادلانه بود. من اهمیتی نمی دهند در مورد اظهارات من می دانم که ما یک تیم خوب است. ما تمرکز بر روی این بازی و سپس نگاه به آینده."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن