اما Mackey: "من ترجیح می دهم به عنوان یک فمینیست از یک***سوراخ

من فکر نمی کنم من می خواهم که دوست داشت انجام موز, چوشیدن, صحنه," muses اما Mackey, arching ابرو در حال حاضر د

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

من فکر نمی کنم من می خواهم که دوست داشت انجام موز, چوشیدن, صحنه," muses اما Mackey, arching ابرو در حال حاضر در آموزش جنسی وقتی شرکت ستاره Ncuti Gatwa gamely fellates میوه.

Netflix بکشد تابو-busting آمار در اغلب شخصیت های آن در – چگونه می توانم قرار دادن این ؟ – به خطر انداختن موقعیت: یک نا مناسب نصب در اینجا یک نقطه از خود دوست داشتن در یک پارک ماشین وجود دارد.

کمدی-درام شرح زیر است اوتیس Milburn (Asa Butterfield) یک ترسو نوجوان که می شود سوء نیت درمانگر از مدرسه خود را. Mackey ستاره به عنوان punky بد-دختر Maeve Wiley که متقاعد اوتیس که در حال اجرا یک unsanctioned جنسی درمانگاه خواهد بود پر سود سرمایه گذاری کسب و کار. لطف دگراندیشان طبیعت و شدید وفاداری به زنان در زندگی خود Maeve تبدیل شده است چیزی از آیکون فمینیستی. به عنوان Mackey خودش. "من نمی دانم که" می خندد فرانسه-انگلیسی بازیگر. "من معتقدم در برابری برای مردم, بنابراین آن را مانند یک معامله بزرگ است. من می خواهم به جای یاد می شود که از یک***سوراخ به طوری که خوب است."

امروز 24 ساله است هدایت مدرسه شورشی نگاه کنید. با چکمه های tartan دامن کوتاه, سیاه, لاک پشت گردن و كلاسيك آلیس band, او به نظر می رسد مثل او راه می رفت راست از یک John Hughes فیلم (The Breakfast Club فیلمساز کار عمده نقطه مرجع برای آموزش جنسی's خالق لوری Nunn). اما او را به یک مطلب معاصر مقایسه. زمان و دوباره Mackey تشبیه به مارگوت رابی. آنها همان گونه استخوان رسا ابرو و مربع فک اما آن را مشاهده او به ویژه برخوردار است.

"من واقعا فقط آن را نمی بینیم در همه," او می گوید. "اما آن را خوب است. من آرزو می کنم مردم را متوقف مقایسه. مانند آن را دوست داشتنی می شود در مقایسه با مارگوت رابی اما بیشتر من می خواهم به جای مردم تمرکز بر کارهایی که ما هر دو انجام می دهند و نه از آنچه ما شبیه است. هالیوود churns از افرادی که نگاه همان و عشق ما را به قرار دادن مردم در جعبه. این فقط یک چیز است که ما به عنوان یک گونه ما دسته بندی مردم ما همیشه باید."

در حالی که Mackey لبخند جهنم خیلی بیشتر از Maeve او به اشتراک گذاشتن برخی از شخصیت او را صفات. "من یک بیت از یک گرگ تنها" او می گوید. "من نمی خواهم به مانند هر کس دیگری من می خواهم به انجام چیزی که خود من. در این رابطه Maeve و من کاملا مشابه – ما فقط بند انگشت پایین." در حال رشد در یک کاتولیک شهر در Pays de la Loire منطقه از فرانسه او تا به حال دوستان – اما "من واقعا علاقه مند در هر یک از درام و سیاست است که در آن قلمرو". او بیشتر متمرکز بر مطالعات خود را. "من می خواستم به خارج شدن و رفتن به دانشگاه. که اولویت من است."

Maeve یکی از باهوش ترین افراد در مدرسه خوردن سیلویا پلات و نوشتن درخشان, مقالات برای همکلاسی های خود را در ازای پول نقد, اما زندگی او توسط یکی از آسان نیست. در فصل اول او در تلاش برای پرداخت اجاره بها پس از اینکه توسط مادرش رها شده بود تخطئه توسط نرم افزار-زندگی فعالان برای داشتن یک سقط شد و ظالمانه با نام مستعار "کیر گازگیر" توسط همکلاسی های خود را. همه چیز دقیقا نمی توانید راحت تر در فصل دوم. نه تنها او دل شکسته بیش از اوتیس اما او مادر است که مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر – طوفان دوباره به زندگی خود را.

کافی است Mackey دریافت نمی کند به شخص احمق و کودن در اطراف مجموعه به عنوان مقدار به عنوان همکار او ستاره. "من گاهی اوقات آرزو می کنم Maeve نبود چنین دبی Downer" او می گوید. "اما من او را دوست دارم و من بسیار محافظ از او."

او به یاد می آورد تیراندازی انفرادی صحنه در Maeve را کاروان خانه و "زل زده مشتاقانه در یک کتاب" در حالی که دیگران تمام شد انجام پاپ گروه توالی در مدرسه. "من احساس می کنم می خواهم کمی از سمت چپ" او اذعان می کند هر چند Maeve کند که او خود را "ناخواسته" لحظات خنده دار. "او شما را شگفت زده با خود deadpan طبیعت و برش یک آستر می گوید:" Mackey. "که من نوعی از کمدی است."

Aimee (Aimee لو چوب) و Maeve (اما Mackey) گزارش یک تجاوز جنسی به پلیس در 'آموزش' (Netflix)

طنز را کنار, آموزش جنسی شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای چگونه آن را با معاملات نوجوانان تجربه می کنند. هیچ چیز خارج از محدوده این مشکل یا ناراحت کننده باشد. تجاوز جنسی یک موضوع عمده ای در نشان می دهد و در فصل دوم با یکی از شخصیت ها در مواجهه با یک چپاولگر غریبه در یک اتوبوس. برای Mackey آن را حیاتی است که نشان می دهد می پردازد این "بسیار واقعی" مسائل است که "تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم".

"مسائل برای من اتفاق افتاده است" او می گوید. "شما می دانید آن است که زمانی که مردم در حال استفاده از فضاهای کوچک... من به ندرت از رفتن به باشگاه اما هر بار که من بوده ام به یک فرفره وجود دارد همیشه چیزی و یا آن را در اطراف من اتفاق افتاده. این متاسفانه واقعا یک چیز مشترک است بنابراین به نظر من این یکی از مهمترین حرکت و مهم داستان."

Mackey را نیز آموخته زیادی در او نمی دانم از بازیگران در این مجموعه است. هنگامی که یک عکس از یک دانش آموز را غلاف می کند دور در فصل یک اوتیس اشاره می کند که این یک جرم به گردش تصاویر از بدن کسی را بدون رضایت خود را. "که برای من جای تعجب بود," او می گوید. "آن را مانند هر کس ساخت جوک در مورد ارسال عکس گوناگون اما در واقع اگر آنها در حال سوء استفاده است که یک جرم جنایی. این چیزی است که نشان می دهد آموخت مردم است."

این واقعیت است که آموزش جنسی در مدارس است, خوب بد است و نشان می دهد کل وجودی-سرمنشا. انگلیسی درسی دیکته است که دانش آموزان یاد بگیرند که در مورد رابطه جنسی به عنوان ابزاری برای تولید مثل و نه چیزی بیشتر – که نادیده بسیاری از چیزهایی که آنها واقعا می خواهید – و اغلب نیاز به دانستن در مورد, مانند, اوج لذت جنسی مقعدی, دوش و STIs.

Aimee (Aimee لو چوب), Maeve (اما Mackey) و اوتیس (Asa Butterfield) در راهروهای Moordale بالا (Netflix)

مطمئنا فرانسه به دلیل شهرت برای بودن از نظر جنسی آزاد است و بهتر است از انگلستان است که در زمینه? "آن نیست!" او می گوید: کوبیدن دست خود را روی بازوی صندلی خود را. "به من اجازه شکستن این تابو در حال حاضر. من اعتقاد ندارم که در همه. من اعتقاد ندارم که مردم فرانسه در حال سست و فوق العاده... می توان آنها را عاشقانه, قطعا, اما برنامه درسی است که به عنوان بد آن را به عنوان است که در اینجا [در انگلستان]."

او را در یک رول. "هر که ما از مردم فرانسه است که مربوط به دهه شصت به تمام این واقعا سکسی مردم, سیگار, سیگار و برهنه در فیلم. که در واقع نه آنچه مردم فرانسه هستند. و من در واقع فکر می کنم این نسل چیز. نسل ما این است که کمی بیشتر فکر باز و فرانک و بیشتر وجود دارد حساب های رسانه های اجتماعی مورد زن لذت و رضایت, اما من قطعا دیدن فرانسه – شاید من اشتباه می کنم – به عنوان محافظه کارانه تر از بسیاری از مردم متوجه نشوند. هنوز هم وجود دارد کار را به انجام. من فکر نمی کنم ما در حال سست توپ که هر کس فکر می کند ما هستند."

Mackey در نظر دارد به یک فرانک بحث با پدرش – که headteacher محلی ثانویه و "نه آقای Groff, تشکر از خدا" – در مورد آموزش مسائل جنسی در مدرسه خود را. اما او باید به فشار آن در بین فیلمها از پرده نقره ای نقش او در آینده. وجود دارد آگاتا کریستی اقتباس مرگ در رود نیلکه در آن او ستاره در کنار Gal Gadot and Armie Hammer, ایرلندی فیلم زمستان دریاچه و فرانسوی زبان از ویژگی های ایفل.

آموزش جنسی, Mackey می گوید: اتحاد "مجموعه نوار های مسخره بالا برای هر چیزی من انجام دهید پس از آن". به خصوص وقتی که می آید به تنوع. "من بیش از حد آگاه از نمایندگی در هر چیزی من در حال حاضر. این چیزی است که من باید مورد بحث با مدیران فقط برای شروع گفتگو حداقل."

او گره به خودش به دنبال هر بیت به عنوان مشخص به عنوان Maeve Wiley. "این وظیفه من."

'آموزش' در دسترس است در Netflix بکشد در حال حاضر

دفعات بازدید: بقیه ما افزایش ستاره ها مصاحبه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب