مردم عادی را جشن گرفتند رضایت. من ممکن است از بین بردن شما نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که شما آن را دور

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

“آنچه را در پس زمینه خود را ؟” چاپ و نشر عامل می پرسد نویسنده آرابلا در یک جلسه. “غنا” او پاسخ بدون گم شده ضرب و شتم تا با استفاده از او به او هویت نژادی بودن بازجویی به عنوان یک زن انگلیسی. “من به معنای حرفه ای پس زمینه,” او می خندد.

این نوع دانستن طنز است که به شکل ستون فقرات از بی بی سی سه آخرین مستند ارائه, من ممکن است شما را از بین ببردیک درام است که به بررسی پیامدهای تجاوز جنسی.

12-بخش-سری نوشته شده توسط 32 ساله بافتا برنده Michaela Coel خالق کانال 4, کمدی, آدامس مورد ستایش قرار داد و برای آن سبک تازه ، خام و مبتذل اما آینه های خنده دار در رویکرد به بیست و چیزی زنانگی.

مجموعه شرح Arabella یک نویسنده جوان که بسیار موفق اولین کتاب تواریخ از یک تغذیه-تا هزاره – متولد از ویروسی, توییتر, موضوع, البته, می بیند طرفداران توقف او در خیابان. در مهلت برای پیگیری کار آرابلا یک استاد از تعویق, بیرون رفتن, مهمانی با دوستان و گرفتن یک ترکیب از مواد مخدر.

در شب او برای تکمیل نهایی مقاله چیزی اتفاق می افتد. اما چه ؟ او نمی تواند به یاد داشته باشید.

صبح روز بعد, Arabella متوجه یک برش روی پیشانی اش; تلفن خود را شکست و او مشکوک کبودی در سراسر بدن خود را. او متوجه او شده است دارو و حمله.

داستان بر اساس Coel خود تجربه تجاوز جنسی زمانی که او در نوشتن سری دوم از جویدن آدامسو بررسی چگونه او تلاش برای دیدار با مهلت در حالی که از آمدن به شرایط با آنچه اتفاق افتاده بود به او. به عنوان شخصیت Arabella تلاش برای ایجاد حس شب حوادث هم بارگذاری رسید و غیر ارادی فلش بک های ذهن fogged با خاموشی و چشم انداز دوره ای از او نمی داند کدکن در یک اطاقک.

ما در حال گرفته شده از طریق گزارش روند به عنوان کبود بدن است swabbed. او باعث می شود بی دست و پا جوک و انفجار به اشک, به عنوان او تلاش می کند برای آشتی دادن آنچه او را از طریق بوده است.

او به چالش کشیده نمی: این است که یک سری در مورد اینکه آیا ما باید باور او حساب مانند Netflix, آمار باور نکردنی. Arabella صاحب داستان او. او نه یک آسیب دیده و قربانی; او با اعتماد به نفس و پر هرج و مرج که در حمله شده است.

و Arabella حمله است نه تنها یکی است. بدن او و کسانی که از دوستان خود در حال ماديت يافته و پرتاب کنار در روش های مشابه به عنوان Coel به بررسی نکات دقیق وظریف از سیاست است.

که در آن اخیر BBC اقتباس از سالی رونی پرفروشترین رمان مردم عادی شد مورد تحسین قرار گرفته برای آن تصویر از رضایت (در حالی که همچنین باید-خود را-کیک-و-خوردن-آن بیحال شدن در دختران بدن خود منجر ستاره ها) من ممکن است از بین بردن شما را نشان می دهد در جزئیات آنچه اتفاق می افتد زمانی که رضایت نیست خواسته یا اعطا شده است.

سری توضیح جنسی اکتشاف و خطر کاملا دلیل آن نشسته در کنار نکات دقیق وظریف از زندگی واقعی. آرابلا دارو و raped اما بعد از آن با رضایت طرفین رابطه جنسی با یک همکار نویسنده با نام زین. توانایی او برای رضایت حذف شده است و با تجربه است.

و در عین حال در طول این تجربه او شریک جنسی می پرسد او را به نوبه خود در اطراف و سپس حذف کاندوم حول آن به طبقه قبل از نافذ او. پس از آن زمانی که او می پرسد که در آن او قرار داده استفاده از کاندوم او سیلی بر faux تعجب ادعا “من فکر کردم شما می دانستند”. چگونه شما می دانید? Deniability قابل قبول است که هیچ دفاع و Coel باعث می شود مطمئن شوید که ما می دانیم که.

در ضمن Arabella بهترین دوست Kwame دیدار Grindr قلاب تا در خانه اش به رضایت طرفین از رابطه جنسی با او است و پس از آن قرارگرفته است. رضایت یک بار نیست رضایت دو بار.

در جای دیگر Coel آمریکا با کثیف از زنانگی. Arabella رود خانه با یک مرد به خاطر سپردن نیمه راه از طریق بوسیدن که او در دوره او. “این خوب است” او می گوید. “من بسیار سنگین کردن کسی که خونش میرود” او پاسخ.

به عنوان آنها شروع به دریافت برهنه یک فلش از حوله بهداشتی در Arabella لباس قبل از او برمیدارد و او را خونین تامپون. این گرافیک وجود لخته خون. “من هرگز چیزی مانند دیده می شود که قبل از” او می گوید: – و نه ما در تلویزیون است.

بیشتر ما دیدن رضایت و زن بدن تجربه بر روی صفحه نمایش ما بیشتر وحشتناک خاموش کردن آن قسمت از زندگی ما در معرض است.

بله, آن است که تحریک – و به درستی. که من پیدا کردم اول قسمت مجزا ناراحت کننده به تماشای کاملا آشنا برای هر زنی که مثل من تا به حال او نوشیدنی مشخصی. تماشای Arabella تلو تلو خوردن از طریق این باشگاه به عنوان تماشاچیان فریاد فرض او تا به حال کمی بیش از حد بود گریم پنجره در جمعی ما مشاهده زنانی که جرات به لذت بردن از زندگی. این است که نه جنسی, برنامه نویسی فقط به خاطر درام.

فقط به همه چیز زنان نوشتن به نظر می رسد “نسخه” از چیزی که قبل از آن – Fleabag شد که دختران, دختران بود هزاره سکس و شهر – برجسته این درام خواهد بود کبوتر-پناه به عنوان سیاه و سفید Fleabag. از آن شده است. آن است که کاملا سری اصلی که مراکز سیاه و سفید بازیگران و زنانگی. آن را سزاوار هیاهو مردم عادی افتخار – اگر به هر دلیلی من را جشن گرفتند آن را در اینجا, من شک دارم وجود دارد هر فرصتی آن را نمی خواهد آن را دریافت کند.

برای حمایت از خشونت جنسی, بازدید بحران تجاوز در انگلستان و ولز, اسکاتلند و ایرلند شمالی است. HBO من ممکن است شما را از بین ببرد صفحه منابع نیز فراهم می کند لینک کلیک کنید برای حمایت بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید