نیوکاسل تصاحب: فروش باشگاه لیگ برتر به عنوان عربستان سعودی گروه برداشت

پیشنهاد عربستان سعودی-رهبری تصاحب نیوکاسل سقوط کرده است پس از توافق تجاری با باشگاه فعلی صاحبان منقضی شده است.

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

پیشنهاد عربستان سعودی-رهبری تصاحب نیوکاسل سقوط کرده است پس از توافق تجاری با باشگاه فعلی صاحبان منقضی شده است.

یک بیانیه مشترک از عربستان سرمایه گذاری عمومی صندوق PCP سرمایه همکاران و RB ورزش و رسانه کنسرسیوم بود که تسلیم £300m پیشنهاد تصاحب تایید کرد که آنها را به خارج پیشنهاد خود را با توجه به "unforeseeably طولانی شدن روند" برای به دست آوردن تایید از لیگ برتر است.

تصاحب شده و تحت نظر اتحادیه شگفت آور 17 هفته بدون قطعنامه منجر به توافق بین گروه سرمایه گذاری و زمان نیوکاسل صاحب مایک اشلی lapsing و ترک هیچ انتخاب دیگری نسبت به رها کردن توافق است.

این بیانیه را بخوانید: "با درک عمیق برای نیوکاسل جامعه و اهمیت آن, باشگاه فوتبال ما به این تصمیم به خروج منافع ما در دستیابی به Newcastle United Football Club.

"ما این کار را با تاسف که ما هیجان زده شدند و به طور کامل متعهد به سرمایه گذاری در شهر نیوکاسل و معتقدم که ما می تواند به بازگشت این باشگاه به موقعیت آن تاریخ و سنت و طرفداران شایستگی.

"در نهایت در طول unforeseeably طولانی شدن روند تجاری توافق بین گروه سرمایه گذاری و باشگاه صاحبان تمام شده و ما سرمایه گذاری در پایان نامه نمی تواند پایدار به خصوص با هیچ وضوح به شرایطی که تحت آن فصل آینده شروع خواهد شد و هنجارهای جدید که بوجود می آیند را برای مسابقات آموزش و فعالیت های دیگر.

"به عنوان اغلب رخ می دهد و با پیشنهاد سرمایه گذاری در دوره نامشخص زمان خود تبدیل شد و دشمن از معامله به ویژه در این مرحله دشوار است مشخص شده توسط بسیاری از چالش های واقعی رو همه ما از Covid-19."

بیانیه ای را صادر کرد, با تشکر از شما به نیوکاسل هواداران که تا به حال استقبال تصاحب با وحشی چاپلوسی داشتن رشد خسته از اشلی سلطنت و مسئول است.

"ما احساس محبت بزرگ برای نیوکاسل طرفداران ما با آنها به اشتراک گذاشته یک تعهد بزرگ به کمک" به آن اضافه شده است.

"ما می خواهم بگویم که ما واقعا قدردانی خود را باور نکردنی عبارات از حمایت و صبر شما در طول این فرایند است. با عرض پوزش این است که نمی شود.

"متاسفانه طولانی شدن روند تحت شرایط فعلی همراه با اطمینان جهانی به ارائه پتانسیل سرمایه گذاری دیگر به صورت تجاری قابل دوام."

توسعه به این معنی است که اشلی باقی خواهد ماند مسئول باشگاه که فصل جدید لیگ برتر آغاز می شود و در آخر هفته 12 سپتامبر با وجود به طور فعال به دنبال فروش باشگاه و قرار دادن هیچ سرمایه گذاری بیشتر به این تیم در تابستان امسال با توجه به انتظار خروج.

مایک اشلی باقی خواهد ماند و نیوکاسل صاحب برای شروع 2020/21 فصل (گتی)

لیگ برتر شده است فروتن در نیوکاسل تصاحب با توجه به نیاز خود را به نگه داشتن مسائل اطراف صاحبان و مدیران تست محرمانه اگر چه رئیس اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد آیا رسیدگی به موضوع این هفته در یک پاسخ کتبی به Gateshead MP ایان میرنس که منجر به طرفداران فوتبال فدراسیون All-Party Parliamentary Group برای طرفداران فوتبال در مجلس و چه کسی است که مادام العمر نیوکاسل فن.

"من امیدوارم که شما را در درک که در حالی که این مسائل اغلب به موضوع قابل بحث های عمومی در قلب خود را به علت فرآیندهای مورد نیاز توسط قانون انگلستان و لیگ برتر را صاحبان و مدیران آزمون که در آن نمی توان انجام داد و که در آن ما نمی توانیم اظهار نظر در حالی که این پروسه هنوز هم ادامه دارد," کارشناسی ارشد گفت: در نامه ای به تاریخ 27 جولای.

"ما با اعتماد به نفس این پروسه رفتن بالا و فراتر از آن است که مورد نیاز توسط شرکت بریتانیایی قانون و آنها با اعمال برابر ظلم به هر خرید یک باشگاه لیگ برتر صرف نظر از مالک یا مدیر.

"من امیدوارم که ما به وضوح به این موضوع به زودی اما متعهد نمی تواند به یک جدول زمانی خاص در این مرحله است.

"من می توانم به شما اطمینان دهم که من امور عمومی تیم نگاه کنید به نگه داشتن شما و همکار خود را نمایندگان مجلس با علاقه نیوکاسل در سراسر هر گونه تصمیم گیری مالی به عنوان به زودی به عنوان آن ساخته شده است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب