دانشمندان 'جریان' از ستاره ها در کهکشان ما که به نظر می رسد که از جایی دیگری

دانشمندان ahve در بر داشت یک جریان تمام ستاره ها در راه شیری – که به نظر می رسد که از جای دیگری است. کشف خوشه

توسط FARDAALEFBA در 19 تیر 1399

دانشمندان ahve در بر داشت یک جریان تمام ستاره ها در راه شیری – که به نظر می رسد که از جای دیگری است.

کشف خوشه ستاره شناخته شده به عنوان "نوکس" می تواند نشانه ای است که یک کوتوله کهکشان با هم ادغام کهکشان راه شیری, پشت شواهد در قالب تازه کشف شده ستاره.

محققان دریافتند خوشه اصن آنها به دنبال در حرکات ستارگان و ماده تاریک به عنوان آنها را از طریق حرکت کهکشان ما به امید درک که در آن از آنها آمد و جایی که آنها می رویم.

به عنوان آنها تا محققان به دنبال خوشه که در حال حرکت بودند با یکدیگر به عنوان آنها سفر از طریق کهکشان ما. "اگر وجود دارد هر گونه انبوهی از ستاره ها که در حال حرکت با هم در یک مد خاص, که معمولا به ما می گوید که یک دلیل وجود دارد که آنها در حال حرکت هم گفت:" لینا Necib یک محقق فوق دکترا در رشته فیزیک نظری در Caltech که منجر مطالعه, در بیانیه ای.

برای پیدا کردن ستاره ها در حال حاضر شناخته شده به عنوان Nyx محققان ترکیب دو پروژه بزرگ است که نگاه به کاتالوگ کارکرد کهکشان ما. آنها "آتش" پروژه که ایجاد دقیق شبیه سازی کهکشان ما بر اساس درک کامل از نحوه ی شکل گیری و تغییر در طول زمان که مشغول به کار در کنار گایا فضا رصدخانه پروژه به تولید کامل نقشه های 3D از ما کهکشان راه شیری و این ستاره ها فراتر از آن است که امید به کاتالوگ حدود یک میلیارد ستاره است.

محققان امیدوارند تا با استفاده از هر دو آزمایش را امتحان کنید و درک کنند که چگونه گسترده راه شیری است که شامل خود ما خورشید آمد. اما جدید دستیابی به موفقیت در آمد با استفاده از این دو با هم – آنها اول دنبال جنبش از ستاره به عنوان آنها را از طریق کهکشان مجازی و تماشا به صورت راه برای درک این که آیا آنها تا به حال تشکیل شده در کهکشان و یا اگر آنها وارد شده بود وجود دارد و از جاهای دیگر و سپس مقايسه آن با داده های واقعی از گایا به درک که در آن ستاره های واقعی هستند به احتمال زیاد به ما آمده است.

هنگامی که دو قطعه ترکیب شدند محققان دریافتند که وجود دارد به نظر می رسد بزرگ و غیر منتظره در ساختار داده ها. وجود دارد به نظر می رسید به یک خوشه از 250 ستاره که شد دوار در کنار کهکشان راه شیری است اما رفتن به سمت مرکز آن است.

"غریزه خود را اول است که شما یک اشکال" گفت: Necib در بیانیه ای. "و شما مانند" اوه نه!' بنابراین من نمی توانم بگویم که هر یک از همکاران من به مدت سه هفته. سپس من شروع به تحقق این یک اشکال نیست, آن را در واقع واقعی و جدید آن است."

پس از چک کردن از طریق ادبیات به اطمینان حاصل شود آن را به حال کشف شده است و قبل از او متوجه شد که خوشه بود و در واقع ناشناخته جریان از ستاره ها که تا به حال در بر داشت راه خود را به کهکشان ما و هرگز قبل از دیده شده است. آن را به نام Nyx پس از الهه یونانی از شب.

محققان در حال حاضر امید به انجام مطالعات بیشتر Nyx به درک که در آن ممکن است از کجا آمده و چگونه آن را به تعامل با ما راه شیری و همچنین تحقیق بیشتر با استفاده از آتش و گایا که نگاه هنوز جزئیات بیشتر در مورد شکل گیری دیگر خوشه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب