Neowise ستاره دنباله دار باعث می شود نزدیکترین رویکرد به زمین – در اینجا این است که چگونه به آن را ببینید

ستاره دنباله دار Neowise ساخته شده است آن به نزدیک ترین عبور از زمین به skygazers در سراسر جهان بهترین فرصت را

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

ستاره دنباله دار Neowise ساخته شده است آن به نزدیک ترین عبور از زمین به skygazers در سراسر جهان بهترین فرصت را برای مشاهده سماوی بازدید کننده.

این یکی از معدود ستاره های دنباله دار این قرن است که می توان با چشم غیر مسلح قابل مشاهده بوده است در طول ماه ژوئیه.

شب 22 جولای مشخص شده نقطه حضیض یا نزدیک ترین فاصله به زمین قبل از آن شروع می شود سفر خود را به عقب به سمت دورترین رسد از منظومه شمسی است.

ستاره دنباله دار برای اولین بار کشف شده در مارس هر چند فاصله آن از زمین ساخته شده است آن را دشوار است به نقطه. ترس وجود دارد که آن را متلاشی می کنند آن را به عنوان پرواز با خورشید با این حال از آن باقی مانده است در تدبیر به نوسان نزدیک زمین است.

در نزدیک ترین نقطه Neowise بود در 64.3 میلیون مایل از زمین با توجه به ناسا که در مدار ماشین حساب.

برای آسمان ناظران در نیمکره شمالی, بهترین زمان برای دیدن ستاره دنباله دار در حدود یک ساعت پس از غروب خورشید در صورت فلکی دب اکبر. این را می توان فقط در زیر محبوب دب اکبر صورت فلکی, همچنین شناخته شده به عنوان شخم زدن.

برای کسانی که در مناطق با دید ضعیف به دلیل بدی آب و هوا یا آلودگی نوری زندگی می کنند جریان از ستاره دنباله دار پخش خواهد شد در یوتیوب توسط تلسکوپ مجازی پروژه.

برخی از ستاره شناسان شکایت کرده اند که Starlink شبکه ماهواره ای است مسدود انداز ستاره دنباله دار با timelapse تصاویر و در نتیجه رگه در سراسر آسمان است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 400 Starlink ماهواره در مدار زمین به عنوان بخشی از SpaceX به طرح پرتو اینترنت با سرعت بالا به پایین به زمین است.

خصوصی فضایی شرکت در نهایت امید به شکل یک صورت فلکی در حدود 12,000 ماهواره, هر چند از آن است که در حال حاضر با توجه به اقدامات آنها را کمتر قابل مشاهده است.

این Neowise دنباله دار را در ادامه قابل مشاهده است طی روزهای آینده خواهد شد اما به آرامی تبدیل شدن به طور فزاینده ای دشوار برای مشاهده.

برنامه های مانند SkyPortal و SkySafari 6 کمک خواهد کرد تا جوانه زدن ستاره شناسان قرار دادن آن را به عنوان آن از بین می رود به دور از زمین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب