انگلستان در مقابل غرب هند: باران دور شوی وقت گرانبها در روز سه عنوان میزبان تعقیب پیروزی در تست دوم

به عنوان باران شسته تمامیت سه روز در امارات, Old Trafford, انگلستان وظیفه به میدان سری با پیروزی در این تست دو

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

به عنوان باران شسته تمامیت سه روز در امارات, Old Trafford, انگلستان وظیفه به میدان سری با پیروزی در این تست دوم رو که کمی سخت تر است.

آنها منجر غرب هند توسط 437 اجرا می شود که از دست بازکن جان کمپبل به سام کوران در 14 اور از اولین نوبت در شب جمعه است. میزبان سالم 469 نه اعلام باز کردن پتانسیل بولینگ کردن بازدید کنندگان دو بار برای یک نوبت پیروزی است. در حال حاضر که به نظر می رسد تنها گزینه موجود برای آنها را اگر آنها به بازگشت به سطح از نظر غرب هند پس از چهار قهرمان در Ageas کاسه در آزمون اول.

برعکس غرب هند امیدوار است از صرفه جویی در این تست کردم که کمی آسان تر است. آنها اجرا شد پاره پاره با centurions Dom Sibley و بن استوکس در روز دو در این زمینه برای همه 162 اور. اما چه انرژی است که ممکن است تخلیه شده اند که چرا باید بازگشت به آنها را در طول دوره از یک روز بود که در نهایت قرار داده و از آن بدبختی فقط بعد از 4 بعد از ظهر.

تنها اخبار از ارزش در آمد از طریق در 1 بعد از ظهر با تایید است که Jofra کماندار بود که جریمه شد و هشدار داد پس از شکستن زیستی امن پروتکل پس از یک unsanctioned خانه سفر بین سفر از Ageas کاسه به شنیدن. او باقی می ماند در دسترس برای انتخاب برای سومین آزمون اگر او با موفقیت عبور دو Covid-19 انجام شد.

آیا خواهد شد که برای سری بستگی دارد که چگونه این زمین بازی می کند زمانی که آن را در نهایت دوباره ظهور از پوشش می دهد که محافظت از آن در روز شنبه. وجود داشته اند نشانه هایی از توسعه ناهموار گزاف گویی. حتی به نوبه خود: Roston تعقیب, انگلستان, کینه جویی, سوراخ پنج ویکت هر چند او تا به حال 44 اور به انجام این کار و کرد و در این فرآیند است. Dom Bess که تا به حال یک جامد اگر unspectacular بازی هفته گذشته می تواند به جلو می آیند و به خصوص در روز پنج. او می خواهد با کمک footmarks چپ-armer کوران برگ خارج کردن از بیخ و بن از راست دست که غرب هند 10.

اما آن را نمی خواهد به طور معمول فرسوده زمین برای این مرحله از بازی داده می شود تنها 176 اور رفته اند به آن را در سراسر سه روز اول. باید Jason دارنده سمت تکرار خود را 102-بیش از ماندن در نوبت اول این آزمون برای اولین بار یک رسم و حاکم کردن یک سری شکست آنها را یک گام نزدیک تر به حفظ Wisden جایزه.

در کوتاه مدت چشم همه خواهد استوارت گسترده. او آوازی حذف از اولین آزمون بیان او را یادآوری جهان از قدرت خود را زمانی که او شانس خود را. یکشنبه خواهد بود آن است. یک مرد که گرفته است نسبت خود را 485 آزمون درها از طریق blitzing حلاجی خط-یو پی اس در فضاهای زمان نیاز به انجام دقیقا همان است که اگر انگلستان در حال رفتن به پیروز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب