NASA SPARROW Steam Robot Europa
ناسا رونمایی از توپ فوتبال به اندازه گنجشک (بخار رو مستقل بازیابی ربات برای اقیانوس جهان) و آن را متشکل از یک سیستم پیشرانه بی نجوم و همچنین به عنوان ابزار تمام روکشی در یک محافظ کروی قفس. آن اجرا می شود از بخار تولید شده از یخ ذوب شده برای حفظ محیط زیست بکر برای تحقیق و سفر از طریق هوا با استفاده از کوتاه کشش و یا به عبارت دیگر رقص. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این ربات بستگی دارد یک کاوشگر خدمت به عنوان پایه های اصلی آن است که پس از آن معدن یخ و ذوب شدن آن را قبل از بارگذاری آب برای نیروی محرکه است. گنجشک و سپس گرم آب در داخل خود موتور تولید انفجار بخار را تقویت کردن سطح. هنگامی که آن پایین در بخار ربات خواهد بازگشت به کاوشگر برای بیشتر, در حالی که همچنین حذف کردن هر علمی نمونه برای تجزیه و تحلیل. روبات های متعدد می تواند فرستاده با هم در یک ازدحام به یک مکان خاص برای به حداکثر رساندن تحقیقات علمی است.

LEGO Creator Expert NASA Apollo 11 Lunar Lander 10266 Building Kit, New 2020 (1,087 Pieces)
LEGO Creator متخصص آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری 10266 ساختمان, کیت جدید 2020 (1,087 قطعه)

  • طراحی و توسعه در همکاری با ناسا به مناسبت سالگرد 50 از تاریخی راه رفتن بر روی ماه, این, بسیار دقیق, کلکسیونی لگو ماکت نمادین آپولو 11 عقاب کاوشگر قمری است نمایش های دیدنی و جذاب مدل
  • آن را بسته بندی شده با جزئیات شگفت انگیز از جمله انفصال صعود و نزول مرحله یک سطح ماه نمایش پایه و 2 فضانورد minifigures با ناسا دقیق spacesuits
  • LEGO Creator متخصص آپولو 11 Lunar Lander باعث می شود صفحه نمایش چشمگیر برای خانه یا دفتر
  • پیشرفته LEGO Creator متخصص آپولو 11 Lunar Lander مدل یک چالش کشیدن و پاداش لگو ساختمان مجموعه ای است که باعث می شود یک هدیه بزرگ برای فضا و ناسا طرفداران و برای کودکان سنین 16+
  • LEGO Creator متخصص آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری اقدامات بیش از 7″ (20 سانتی متر) بالا 8″ (22 سانتی متر) عرض و 7″ (20 سانتی متر) عمق

Brick Loot Deluxe LED Lighting Kit for Your Lego NASA Apollo 11 Lunar Lander 10266 - Lego Set NOT Included
آجر غارت لوکس روشنایی LED کیت برای Lego آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری 10266 – لگو مجموعه شامل نمی شود

  • سازگاری: این دست ساز منحصر به فرد کیت استفاده می شود به نور تا لگو آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری تنظیم 10266 (لگو مجموعه شامل نمی شود)
  • ویژگی های محصول: Powered by USB, آجر غارت لوکس آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری (مجموعه 10266) کیت نورپردازی ویژگی های یک پلاگین ساده و بازی طراحی برای نتایج شگفت انگیز است.
  • دستورالعمل نصب و راه اندازی: گام به گام توسط به گام دستورالعمل را می توان در آجر غارت سایت! با کلیک بر روی “نور LED کیت دستورالعمل”
  • بهترین برای پروژه های DIY: باید به شما تصمیم به استفاده از آنها را برای برخی از دیگر اهداف این نور تا کیت سازگار با لگو KRE-O, Mega Bloks و دیگر مارک های بزرگ آجر و baseplates.
  • ماموریت ما: در آجر غارت ما واقعا در مورد مراقبت از کیفیت محصولات و رضایت مشتریان ما. خرید با اعتماد به نفس.

زمین در اروپا است که به احتمال زیاد بسیار پیچیده است. آن می تواند متخلخل ممکن است آن را سرند با crevasses ممکن است وجود دارد متر بالا penitentes” – تیغه های بلند از یخ شناخته شده به فرم در بالا عرض های جغرافیایی بر روی زمین “است که متوقف ترین روبات ها در آهنگ های خود را. اما گنجشک کل زمین آگنوستیسیزم یعنی آن آزادی کامل برای سفر در سراسر غیر این صورت نامهربان زمین” گفت: Gareth Meirion-گریفیث JPL roboticist و محقق سرب از مفهوم است.

[منبع]