معامله گر جو برای تغییر نام تجاری پس از دادخواست خواستار آن 'نژادپرستانه'

معامله گر جو می گوید که می خواهد آن را تغییر دهید قومی بسته بندی مواد غذایی, برچسب, پس از درخواست, نام, سوپرما

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

معامله گر جو می گوید که می خواهد آن را تغییر دهید قومی بسته بندی مواد غذایی, برچسب, پس از درخواست, نام, سوپرمارکت برندها "گر مینگ" و "معامله گر خوزه را" "نژادپرستانه".

همانطور که از دوشنبه ، Change.org درخواست "خواستار" فروشگاه های زنجیره ای خود را تغییر دهید بسته بندی مواد غذایی امضا شده است بیش از 2500 بار.

"ما خواهان آن است که معامله گر جو حذف نژادپرستانه نام تجاری و بسته بندی از فروشگاه های آن," طومار متحده است. "زنجیره ای مواد غذایی برچسب برخی از آن غذاهای قومی با تغییرات 'جو' که belies یک روایت از شگفتی است که استمرار مضر کلیشه."

مرجع فروشگاه "گر مینگ را "عربستان جو", "گر جثه", "گر Giotto" و "معامله گر جو سان" مارک دادخواست می گوید که "برند نژادپرست است به دلیل آن exoticises دیگر فرهنگ ها" و "آن را ارائه 'جو' به عنوان پیش فرض 'عادی' و شخصیت های دیگر در حال سقوط خارج از آن".

در یک بیانیه فروشگاه مواد غذایی خطاب به اتهامات و گفت: از آن شده است به روز رسانی برچسب و ادامه خواهد داد به انجام این کار "تا زمانی که ما این کار مهم است."

"در حالی که این رویکرد به محصول نامگذاری شده اند ممکن است ریشه در یک نشاط تلاش در شمول ما می دانیم که آن را در حال حاضر ممکن است اثر مخالف - که بر خلاف استقبال پاداش تجربه مشتری ما در تلاش برای ایجاد هر روز" کنیا دوستان-دانیل سخنگوی معامله گر جو در بیانیه ای گفت: به ABC News.

"ما شده اند در روند به روز رسانی مسن برچسب و جایگزین هر گونه تغییرات با نام معامله گر جو و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که ما این کار مهم است."

با توجه به دوستان-دانیل معامله گر جو در حال حاضر نیست که یک "تاریخ دقیق" برای تغییر, اما گفت, فروشگاه انتظار دارد که "باید کار تکمیل شده به زودی."

"بسته بندی برای تعدادی از محصولات در حال حاضر تغییر یافته است, اما وجود دارد تعداد کمی از محصولات که در آن بسته بندی است که هنوز رفتن را از طریق فرایند" او اضافه شده است.

در پاسخ به این شرکت در بیانیه ای این درخواست را برگزارکنندگان به نام در فروشگاه برای حذف محصولات است که "این شرکت به رسمیت می شناسد شده اند را شامل".

"اگر تاریخ را نمی توان تاسیس ما بپرسید که معامله گر جو بلافاصله حذف تمام محصولات است که این شرکت به رسمیت می شناسد شده اند فراگیر و کشت استقبال پاداش مشتری تجربه" درخواست می خواند.

فروشگاه اعلام می آید پس از متعدد دیگر شرکت های خود را تغییر نام تجاری به تازگی در میان صحبت های در حال اجرا در اطراف نژاد پرستی در ایالات متحده است.

در ماه ژوئن Quaker Oats اعلام کرد این امر می تواند با تغییر نام و با نام تجاری تصاویر مرتبط با عمه Jemima در تلاش برای "پیشرفت به سوی برابری نژادی."

مستقل در تماس است معامله گر جو برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب