Andre Ayew دیدنی اعتصاب مهر و موم تنگ اولین پا پیروزی برای سوانزی در برابر 10-مرد Brentford

Andre Ayew فوق العاده اواخر اعتصاب به سوانسی 1-0 برنده بیش از 10-مرد Brentford در ساق پا ابتدا از خود Sky Bet

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

Andre Ayew فوق العاده اواخر اعتصاب به سوانسی 1-0 برنده بیش از 10-مرد Brentford در ساق پا ابتدا از خود Sky Bet Championship بازی کردن در نیمه نهایی.

Ayew که قبلا دیده می شود او در نیمه دوم پنالتی ذخیره شده توسط David رایا زده نه دقیقه از زمان در ورزشگاه آزادی با یک وحشی شلیک از 16 متری.

غنا مهاجم تا به حال در واقع شروع به حرکت قبل از وارد شدن در پایان یک ارز از عبور از بین کونور گالاگر و جی Fulton.

Brentford تا به حال به بازی نهایی 25 دقیقه با 10 مردان پس از ریکو هنری نشان داده شد یک کارت قرمز مستقیم برای lunging مقابله با کانر رابرتز اگر چه تلویزیون تکرار پیشنهاد او را برخی از تماس با توپ است.

دو دقیقه زودتر رایا شد زنبورها قهرمان پس از صرفه جویی در Ayew را نقطه ضربه تعلق می گیرد که Pontus Jansson ارسال Rhian بروستر غلت در جعبه.

Andre Ayew جشن خود را در اواخر هدف (ایسنا)

Brentford به پایان رسید قهرمانی فصل سه مکان و 11 امتیاز بالاتر از سوانسی اما دو تیم به مسابقه در پشت احساسات متفاوت.

سوانسی امن نهایی بازی کردن نقطه در بعید مد با پیروزی 4-1 در خواندن و بهره مندی از شش هدف نوسان در هزینه ناتینگهام فارست آنها به پایان رسید سطح در نقاط.

Brentford را در شوک شکست خانگی به پست بارنزلی هزینه آنها را به صورت خودکار ارتقاء و رئیس توماس فرانک گفت: تیم ملی تا به حال احساس درد از که شکست.

اما Brentford تا به حال مورد ضرب و شتم سوانزی 6-1 در مجموع در دو لیگ جلسات و فرانک اصرار داشت که تعداد زنبورها نفع در یک سطح روانی.

بازدید کنندگان به نام زود با لحن گفت: Benrahma عنوان گسترده و Ollie واتکینز مجبور هوشمند صرفه جویی از اروین مولدر.

اما سوانسی به آرامی حل و فصل و بروستر که 10 گل به ثمر رساند پس از خود در ژانویه وام حرکت از لیورپول تولید سوزش شات که رایا تحت فشار قرار دادند به دور است.

واتکینز کاشته هدر گسترده ای در انتهای دیگر بود اما سوانزی به پایان رسید که این نیمه در بالا آمد و نزدیک به باز کردن به ثمر رساند.

Ayew ملاقات گالاگر کرنر با یک ضربه سر که cannoned کردن یک پست و بروستر تقریبا همراه صفحه اصلی ارتجاعی به عنوان رایا درک توپ بر روی خط.

Brentford تا به حال حرف آخر از جذب اولین دوره که Benrahma ضرب و شتم دو مدافع اما فرستاده شوت او بیش از مولدر نوار.

بازی همچنان به نوسان با Ayew جلسه مت Grimes رایگان و پا زدن و وادار کردن دیگری رایا ذخیره و Brentford را Mathias جنسن رانندگی گسترده پس از کار هوشمندانه از Watkins.

احتیاط تعداد نیز افزایش – سوانسی مدافعان بن Cabango و جیک Bidwell و Brentford جفت جنسن و هنریک Dalsgaard رفتن به داور کیت سترود نوت بوک – به عنوان تنش شروع به رشد می کنند.

Fulton ساخت 100 خود را برای حضور سوانسی اخراج مستقیم در رایا قبل از Ayew سریع پا باز کردن هدف برای عکسبرداری فرصت است که او قرار داده شده فقط.

هنری کارت قرمز کج کراوات سوانسی راه و Ayew – پس از نگه داشتن سر خود را زیر نقطه خود را-دست و پا زدن – ساخته شده اطمینان حاصل کنید ویلز طرف در زمان محدود استفاده به گریفین پارک در روز چهارشنبه با حمله به یاد داشته باشید.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب