مارک مارکز در گذشت مناسب برای اندلس جایزه بزرگ سه روز پس از عمل جراحی بر روی بازوی شکسته

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دفاع از MotoGP قهرمان جهان مارک مارکز اعلام شده است مناسب برای سوار شدن برای آخر این هفته اندلس جایزه بزرگ فقط سه روز پس از عمل جراحی بر روی بازوی شکسته.

مارکز سقوط از یکشنبه شانزدهم فصل باز مسابقه در جرز با اسپانیولی درد و رنج پاک کردن شکستگی از حق خود استخوان بازو.

هشت بار قهرمان جهان سفر به بارسلونا تحت عمل جراحی روز دوشنبه که در آن او تا به حال یک صفحه تیتانیوم در داخل بازوی خود را. اما هوندا نشان داد که مارکز در نظر گرفته شده برای مسابقه در آخر این هفته دور در همان مسیر که در آن او وارد صبح روز پنجشنبه برای انجام یک معاینه پزشکی.

هر چند شش-زمان MotoGP قهرمان مورد نیاز یک عمل جراحی بر روی بازوی خود را در آن کشف شد که او فرار کرده بود هر گونه آسیب به عصب راديال که به افزایش شانس خود را بازیابی.

اعلام شد در روز پنج شنبه بعد از ظهر که مارکز به حال تصویب شده است مناسب برای سوار شدن در آخر این هفته مسابقه و به عنوان نتیجه هوندا نمی خواهد نیاز به پیش نویس در جایگزینی سوار در کنار برادرش الکس مارکز.

ارزیابی توسط MotoGP, پزشکی, دکتر میر مارکز بود بازوی خود ارزیابی در مدار de Jerez-فرشته Nieto با 27 سال تلقی می شود در یک جا-به اندازه کافی شرایط برای سوار این آخر هفته.

اما مارکز است که به احتمال زیاد به سهولت خود را به عمل است که می تواند او را ببیند جست و خیز تمام یا قسمتی از روز جمعه در حال اجرا به حداقل رساندن خطر reinjuring بازوی راست ،

و همچنین به عنوان مارکز, MotoGP نیز اعلام کرد بریتانیا سوار کال Crutchlow مناسب برای سوار پس از او دچار ضربه مغزی خفیف در یک تصادف در طول گرم کردن تاریخ و زمان آخرین یکشنبه با LCR هوندا سوار نیز تحت یک عملیات در یک شکسته اسکافوئيد در حالی که سوزوکی الکس Rins منتقل شده است مناسب با وجود درد و رنج یک شانه دررفتگی شکستگی استخوان و آسیب عضلانی در یک سرعت بالا مقدماتی تصادف در آخر هفته گذشته.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب