توییتر هک: رسانه های اجتماعی شرکت هنوز هم نمی توانم بگویم که چگونه بسیاری از حساب های در معرض خطر قرار گرفت در اجتماعی-مهندسی bitcoin کلاهبرداری

توییتر کارفرمایان هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از حساب های در معرض خطر در چهارشنبه شب bitcoin کلاهبردا

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

توییتر کارفرمایان هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از حساب های در معرض خطر در چهارشنبه شب bitcoin کلاهبرداری هک کرده.

شرکت پشتیبانی تیم گفت: روز پنج شنبه: "اگر حساب شما قفل شده بود و این لزوما به این معنی نیست که ما باید شواهد که حساب معرض خطر بود و یا قابل دسترسی است.

"تا کنون ما اعتقاد داریم که تنها یک زیر مجموعه کوچک از این قفل حساب در معرض خطر قرار گرفت اما هنوز در حال بررسی و اطلاع رسانی خواهد شد کسانی که تحت تاثیر قرار گرفتند."

آن گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که هکرها قادر به دسترسی به رمزهای عبور در طول حمله.

"در حال حاضر ما باور نمی بازنشانی رمز عبور خود را لازم است" این شرکت گفت: در رشته توییتهایی.

آن گفت که برای کسانی که با حساب که هنوز قفل شده است و آنها باید قادر به تنظیم مجدد رمز عبور خود را در حال حاضر.

این می آید به عنوان FBI اعلام کرد این امر راه اندازی رسیدگی به هک.

هکرها قادر به دسترسی به توییتر سیستم های داخلی به ربودن چندین بالا مشخصات حساب های مانند کسانی که متعلق به رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما, میلیاردر, Elon Musk, آمریکا نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان – قبل از استفاده از آنها بخواهید برای بیت کوین.

"در این زمان با این حساب به نظر می رسد شده اند در معرض خطر به منظور تداوم cryptocurrency تقلب" اف بی آی گفت: در آن بیانیه است.

"توصیه ما به قربانی این کلاهبرداری با ارسال cryptocurrency یا پول خود را در رابطه با این حادثه است. به عنوان این تحقیقات در حال انجام است ما نمی خواهد ساخت نظر بیشتر در این زمان.

بیشتر به شرح زیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن