مد بریتانیایی صنعت: دولت برای حمایت مالی میان ترس از 'پاک کردن' دهه از رشد

British Fashion Council (BFC) با صدور بیانیه ای اصرار دولت برای ارائه کمک های مالی به صنعت مد. روز پنج شنبه سا

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

British Fashion Council (BFC) با صدور بیانیه ای اصرار دولت برای ارائه کمک های مالی به صنعت مد.

روز پنج شنبه سازمان اطلاعات منتشر شده از جهانی پیش بینی اقتصاد آکسفورد نشان می دهد که تاثیر شیوع کروناویروس می تواند در این صنعت حاکی از این است که آن می تواند "پاک کردن" "بالاتر از متوسط رشد به دست آمده توسط این صنعت در 10 سال گذشته".

"در یک صنعت است که در استخدام 890,000 مردم (2019), 240,000 شغل مستقیم و زیان پیش بینی شده" این بیانیه می افزاید.

"اگر شما از جمله مشاغل غیر مستقیم از طریق زنجیره تامین و هزینه های مصرف کننده این افزایش به 350,000 که معادل یک درصد از تمام انگلستان شغل.

"سطح از سهم تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده برای رها کردن از £35billion (2019) به £26.2 میلیارد دلار است."

در جای دیگر داده های پیش بینی کرد که درآمد را از £118billion در سال 2019 به £88billion در سال 2020 است.

"در حالی که BFC استقبال حمایت از اقدامات اجرا شده توسط دولت در سراسر Covid-19 گیر تحقیقات نشان داده که بسیاری از مد کسب و کار باید قادر به دسترسی به طرح های" BFC اضافه شده است.

"به منظور اطمینان از اشتغال در آینده در حالی که دوباره تنظیم صنعت با تمرکز بر پاک کردن رشد و تغییر مثبت در این سیاره و مردم آن BFC است درخواست از دولت برای در نظر گرفتن آینده این بخش از طریق یک سری از هفت اقدامات است.

این اقدامات عبارتند از ثانیهelping نگه داشتن خرده فروشی باز ارائه بودجه برای کوچک تا متوسط اندازه شرکت و دسترسی به منابع مالی و آینده تصحیح.

این BFC نیز درخواست دولت برای حمایت از توسعه نوآوری مواد برای ایجاد سازگار با محیط زیست PPE (personal protective equipment).

از زمان شروع این بیماری همه گیر ، BFC شده است جمع آوری کمک برای بنیاد مد صندوق برای کمک به, خلاق, مد, کسب و کار و افراد به زنده ماندن این بیماری همه گیر.

"در ماه مه سال 2020 آن را به حمایت مالی و مشاوره به 37, انگلیسی, طراح کسب و کار با کمک های مالی گرفته شده از £1,000,000 صندوق اضطراری اختصاص داده شده به مناسب کسب و کار با توجه به ضرورت و قابلیت را از طریق آمده و رشد پس از بحران" این سازمان اعلام کرد.

"بخشی از بودجه اختصاص داده شده بود به دانش آموزان زیر بنای نسل آینده از استعداد خلاق است. صندوق را دوباره باز کنید برای بیشتر دور از برنامه های کاربردی به طوری که معنی دار تر پشتیبانی می شود هر زمان £500,000 نقطه عطف رسیده است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de