Kacey Musgraves و راستن کلی فایل برای طلاق پس از دو سال از ازدواج

خوانندگان Kacey Musgraves و راستن کلی را برای ثبت طلاق پس از دو سال از ازدواج. Musgraves و کلی برای اولین بار

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

خوانندگان Kacey Musgraves و راستن کلی را برای ثبت طلاق پس از دو سال از ازدواج.

Musgraves و کلی برای اولین بار ملاقات در سال 2016 در Bluebird کافه در نشویل که در آن کلی انجام شد.

پس از سازماندهی یک آهنگسازی جلسه با هم جفت شروع آشنایی بستن گره در اکتبر 2017.

کمتر از سه سال بعد که منتشر شد یک بیانیه مشترک از طریق نمایندگان خود اعلام کرد تصمیم خود را برای جدا کردن.

"با سنگین اما امیدوار قلب ما می خواستم برای قرار دادن افکار خود ما به هوا مورد آنچه اتفاق می افتد" آنها گفتند در یک بیانیه مشترک توسط آسوشیتد پرس.

"این نوع از اطلاعیه ها همیشه ملاقات با موشکافی و حدس و گمان و ما می خواهیم برای متوقف کردن که حتی قبل از آن شروع می شود."

Musgraves و کلی اظهار عقیده خود را که در آنها "قرار داده و به جان یکدیگر برای الهی دلیل" و آنها را "هر دو تغییر یکدیگر بی نهایت برای بهتر شدن".

"عشق ما برای هر یک از دیگر می رود به مراتب فراتر از رابطه ما به اشتراک گذاشته شده به عنوان زن و شوهر. این ارتباط روح که هرگز نمی تواند پاک شود." گفتند.

این زن و شوهر از هم جدا توضیح داد که آنها را به تصمیم خود را با هم و ابراز امیدواری کردند که آنها قادر خواهد بود برای حفظ دوستی خود را در آینده است.

"ما این تصمیم دردناک همراه – سالم تصمیم می آید که پس از یک دوره بسیار طولانی از تلاش بهترین ما می توانیم. آن را به سادگی کار نمی کند:" آنها نوشت.

"هر چند ما در فراق راه در ازدواج ما باقی خواهد ماند و دوستان واقعی برای بقیه زندگی ما است."

Musgraves و کلی اضافه شده است که هیچ یک از آنها را نگه دارید "سرزنش و خشم و یا تحقیر" برای یکی دیگر از درخواست آنها داده می شود "حریم خصوصی و مثبت آرزوها" پس از خود اعلام.

در ماه جولای 2018, Musgraves صحبت در مورد سقوط در عشق با کلی کهکشان پس از ملاقات با او در نشویل بیان کرد: "این آخرین چیزی که من می خواهم انتظار می رود."

"من نشسته بود با خودم در یک جدول. راستن بازی خود را برای اولین بار آهنگ من فقط مبهوت از همه چیز در آن – کلمات ملودی آنچه که او می گفت. من فقط نشسته بود در این جدول گریه" گرمی برنده جایزه خواننده گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن