توییتر بلوک آدرسهای بیت کوینی پس از هک

توییتر به نظر می رسد ممنوع آدرسهای بیت کوینی از بودن در آن نوشته شده پلت فرم بعد از عمده هک دیدم با مشخصات بال

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

توییتر به نظر می رسد ممنوع آدرسهای بیت کوینی از بودن در آن نوشته شده پلت فرم بعد از عمده هک دیدم با مشخصات بالا حساب ربوده شده توسط cryptocurrency scammers.

میلیاردرهای جف بزوس, بیل گیتس و Elon Musk بودند هدف قرار دادند در این حملات همچنین سیاستمداران باراک اوباما و جو بایدن.

پیام های ارسال شده به حساب خود را درخواست cryptocurrency, کمک های مالی, امیدوار به ارسال دو مقدار اهدا کرد.

توییت شامل یک آدرس بیت کوینی که پرداخت می توان از طریق انتقال دیجیتال. در عرض چند ساعت از آغاز حمله این آدرس دریافت کرده بود بیش از 350 پرداخت مجموعا حدود £95,000.

حساب توییتر هدف قرار داده بودند به طور خلاصه به حالت تعلیق از ارسال بر روی پلت فرم, اما آنها پس از بازگردانده شده است را به صاحبان آنها هستند و عملکرد به طور معمول دوباره.

اما به نظر می رسد دیگر ممکن است شامل آدرس های بیت کوین در توییت.

تلاش های مستقل منجر به یک پیام بیان کرد: "با عرض پوزش ما نیست قادر به ارسال صدای جیر جیر خود را."

توییتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر بر سر اینکه آیا آن را تا به حال تغییر سیاست خود را در مورد cryptocurrency آدرس.

در یک سری از توییت پس از هک توییتر گفت: این حمله نتیجه یک "هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی" توسط مجرمان اینترنتی هدف قرار دادن کارکنان که تا به حال دسترسی به سیستم های داخلی. این شرکت اعلام کرد: "ما در حال بررسی و در نظر گرفتن مراحل را برای رفع آن است."

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی افزود: "روز سختی برای ما در توییتر. همه ما احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است. ما تشخیص و به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم که ما باید یک درک کامل از آنچه اتفاق افتاده است."

یکی توییتر کشف یک راه حل به آدرس bitcoin بلوک. جین Manchun وانگ قادر به ارسال او آدرس bitcoin با اضافه کردن یک نقطه به وسط آدرس.

همچنین به نظر می رسد ممکن است برای ارسال یک تصویر از یک تصویر از یک آدرس bitcoin.

توییتر شده است یک هدف برای بیت کوین scammers برای چندین سال هر چند اکثر تلاش های قبلی را درگیر جعل هویت چهره های برجسته به جای به طور مستقیم مصرف بیش از حساب های خود را.

کارشناسان امنیتی هشدار داد مردم به هوشیار آنلاین به خصوص زمانی که با ارائه بیش از حد خوب-به-می شود-درست ارائه می دهد که شامل cryptocurrency.

"این حادثه یک یادآوری برای همیشه احتیاط در هنگام مشاهده پیام ها در رسانه های اجتماعی مهم نیست که نوشته های آنها گفت:" جورج شیشه سر از تهدید هوش در انگلستان مبتنی بر امنیت سایبر شرکت Redscan.

"این یک تخطی و دیگری نخست تصویر از نحوه هیچ سازمان از جمله دره سیلیکون غول ایمنی بدن به حملات سایبری."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن