Manchester United manager اوله گونار Solskjaer تبریک لیورپول در لیگ برتر عنوان برنده

Manchester United manager اوله گونار Solskjaer تبریک رقبای تلخ لیورپول خود را مدتها در انتظار لیگ برتر پیروزی.

توسط FARDAALEFBA در 7 تیر 1399

Manchester United manager اوله گونار Solskjaer تبریک رقبای تلخ لیورپول خود را مدتها در انتظار لیگ برتر پیروزی.

پس از 30 درهم و برهم سال لیورپول در نهایت امن لیگ تاج یک بار دیگر پس از نزدیکترین رقبا – و نایب قهرمانان – منچستر سیتی از دست داد 2-1 در چلسی در پنج شنبه شب.

لیورپول 19 عنوان پیروزی موجب وحشی, جشن ترک یکی از آنها را پشت سر ایالات رکورد حمل و نقل و قرار دادن یک آتش زیر Solskjaer ،

"اول از همه هر تیمی که برنده مسابقات قهرمانی و لیگ برتر آن را شایسته و سزاوار آنها اعتباری," او گفت:. "این سخت لیگ را به نفع خود به خوبی انجام می شود به یورگن [Klopp] و بازیکنان خود را.

"برای من هر بار که شما با دیدن هر کس دیگری آسانسور جایزه آن لطمه می زند. من روی چیزی حساب کردن که این احساس برای هر کس در ارتباط با ایالات – همه بازیکنان کارکنان و هواداران است. البته ما می خواهید به عقب بر گردیم به برنده شدن در راه که ما را به چالش بکشد."

Solskjaer امیدوار است در جام حذفی افتخار می تواند به ارائه یک کاتالیزور برای موفقیت های بیشتر با ایالات رفتن به نورویچ در روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی.

"من فکر می کنم اول از همه جام حذفی فوق العاده مسابقات و فوق العاده نهایی برای بازی در یک عکس جایزه به بالابر," او گفت:.

"برای تیم ما آن را به یک تیم جدید و دست اول جایزه و برنده یک عنوان برای اولین بار خواهد بود فوق العاده و امیدوارم یک کاتالیزور برای چیزهای بیشتر به آمده است.

"بنابراین ما در حال تمرکز بر روی انجام بهترین های ما از طریق گرفتن به دور بعدی و امیدوارم به فینال."

Solskjaer برنامه ای برای چرخش پیراهن خود را در ملک فهد که در آن Jesse Lingard خواهد شد از ویژگی های داشتن هنوز به بازی یک دقیقه پس از راه اندازی مجدد.

"جسی آمده است پس از این مستند با یک لبخند در چهره اش زیاد انرژی," او گفت:.

"متاسفانه در هفته گذشته او بیمار برای چند روز اما ما انجام داده ایم تمام آزمون و او را پس از او بود که در برابر نورویچ در حال حاضر و امیدوارم او می تواند پا زدن در.

"جسی به ثمر رساند تا اهداف حیاتی برای ما و او حیاتی بازیکن برای ما, بنابراین اجازه دهید ببینیم چه آینده برگزار خواهد شد چرا که در حال حاضر او به دنبال واقعا تیز و متمرکز شده است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن