آسمان سینما اضافه کردن هشدار به Dumbo و فلش گوردون "و منسوخ نگرش و زبان'

آسمان سینما در حال اضافه کردن هشدارها برای انتخاب فیلم که شامل "منسوخ نگرش زبانی و فرهنگی توصیفاتی که ممکن است

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

آسمان سینما در حال اضافه کردن هشدارها برای انتخاب فیلم که شامل "منسوخ نگرش زبانی و فرهنگی توصیفاتی که ممکن است باعث جرم امروز".

تلویزیون کانال محتوای آن نیز موجود است در حال حاضر تلویزیون است که از جمله سلب مسئولیت با فیلم هایی مانند بر باد رفته, فلش گوردون و Dumbo.

این حرکت را به شرح زیر اعلام این خبر که ما جریان سرویس HBO حداکثر به طور موقت از بین بردن بر باد رفته میان انتقاد از خود نژادپرستانه توصیفاتی از برده داری.

یک سخنگوی آسمان گفت: PA: "آسمان متعهد به حمایت از ضد نژاد پرستی و بهبود تنوع و شمول هر دو روشن و خاموش کردن صفحه نمایش.

"ما به طور مداوم بررسی تمام مطالب در آسمان را متعلق به کانال ها و اقدام خواهد شد که در آن لازم است از جمله اضافه کردن اطلاعات اضافی برای مشتریان اجازه می دهد تا آنها را به تصمیم گیری آگاهانه در هنگام تصمیم گیری چه فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به تماشای."

Flash Gordon نامیده شده است را نژادپرستانه تجسم شرق آسیا تبه کار kinsman (Max von Sydow) در حالی که Dumbo در نظر گرفته شده است توهین آمیز به دلیل کلاغ شخصیت های که به طور گسترده ای به عنوان تفسیر زمخت کاریکاتور از آمریکایی های آفریقایی تبار.

یکی از فیلم های دیگر که در دریافت هشدار در آسمان سینما شد 2019 زنده عمل بازسازی علاءالدینبازیگران ویل اسمیت اگر چه فلسطینی گزارش می دهند که این یک اشتباه بود. هشدار در نظر گرفته شده برای سال 1992 نسخه انیمیشن دیزنی فیلم با بازی رابین ویلیامز.

1939 حماسه بر باد رفته – یک گزارش مورد علاقه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – داستان اسکارلت اوهارا (ویویان لی) دختر یک صاحب مزرعه و عشق وعاشقی با Rhett Butler (کلارک گیبل).

مدت طولانی به عنوان یک کلاسیک, فیلم دستخوش بحرانی دوباره ارزیابی در سال های اخیر است. HBO حداکثر گفت: "این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی غیر مسئولانه خواهد بود."

Noughties طرح سریال Little Britain نیز به تازگی از حذف جریان خدمات از جمله Netlix, BritBox و BBC iPlayer پس از انتقاد برای صحنه های که در آن ستاره مت لوکاس و David Walliams, عینک blackface.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن