MacOS سور بزرگ: اپل رونمایی جدید طراحی مجدد کامل برای سیستم عامل کامپیوتر

اپل نشان داده است MacOS Big Sur آن سیستم عامل جدید برای رایانه. آن می آید با یک طراحی مجدد کامل است که تغییر ن

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

اپل نشان داده است MacOS Big Sur آن سیستم عامل جدید برای رایانه.

آن می آید با یک طراحی مجدد کامل است که تغییر نگاه از رایانه ها و آیکون های ویندوز.

این نگاه جدید به ارمغان می آورد و دوباره فکر کردم نگاهی به ویندوز, آیکون ها و هر چیز دیگری در مورد کامپیوتر به آن را بیشتر در خط با محصولات دیگر مانند آی فون.

و همچنین به عنوان نگاه جدید نیز وجود دارد برای تلفن های موبایل جدید. اپل گفت که در حالی که بسیاری از صداهای که سیگنال هشدار و دیگر رویدادها خواهد بود آشنا شده اند remastered.

طراحی آید در کنار یک میزبان از ویژگی های جدید از جمله تغییرات به پیام ها و نقشه برنامه. آن را برنامه بیشتر در خط با نسخه های آی فون از برنامه ها و شامل مکالمات جدید به روز رسانی است که به سیستم عامل iOS بیش از حد.

صفری همچنین دریافت طیف وسیعی از ویژگی های جدید در آنچه گفته شد بزرگترین به روز رسانی به مرورگر وب از آن برای اولین بار معرفی شد. این برنامه شده است به سرعت در حال سرعت بخشیدن به آن را بیش از 50 درصد سریع تر از کروم و اپل گفت: حفظ حریم خصوصی و حمایت از آن را متوقف وب سایت از بودن قادر به دیدن کاربران' تاریخچه مرورگر.

یک نسخه بتا از این نرم افزار برای توسعه دهندگان منتشر شود امروز را می توانید پیوستن به این برنامه به دریافت نگه دارید از آن را از ماه آینده. نسخه کامل خواهد شد به احتمال زیاد در ماه اکتبر رفتن با سال های گذشته است.

اپل پرده برداری از تغییرات در طول آن WWDC رویداد برگزار شد آنلاین برای اولین بار.

ما را دنبال کنید پوشش زنده این کنفرانس را در اینجا.

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب