منچستر سالن های موسیقی گوریل و ناشنوا موسسه نجات از بسته شدن: ‘آن را حیاتی آنها زنده نگه داشته’

گوریل و ناشنوایان موسسه دو از منچستر ترین-محبوب موسیقی, سالن, شده اند نجات از دولت.

دو سایت ذخیره شد پس از برگزاری گروه توکیو صنایع خریداری آنها را زیر یک اطلاعیه در اوایل این هفته بود که به دلیل اثرات coronavirus مستند.

“این بسیار دشوار برای همه مردمی سالن های موسیقی در سراسر بریتانیا گفت:” هارون Mellor, بنیانگذار توکیو صنایع.

“آن را حیاتی سالن مانند گوریل و ناشنوایان موسسه در حال زنده نگه داشته های فرهنگی و پود شهر ما مراکز بستگی به مکانهای مانند این است.”

او افزود: “بیش از آخر هفته ما با هم قرار داده برخی از ایده های بزرگ با SSD کنسرت و Tim Burgess [خواننده alternative rock band این شارلاتان] برای کمک به صرفه جویی در هر دو سالن و موجود خود را عامل سبک در یک پست-Covid جهان است. ما خیلی مشتاق این ‘جدید’ نرمال و می خواهید به نگه داشتن ‘پیر’ عادی زنده است تا زمانی که همه ما از این طریق دریافت کنید.”

بورگس را جشن گرفتند این خبر در توییتر نوشته: “من تا به حال بسیاری از درخشان شب در @DeafInstitute & @thisisgorilla… بیایید با هم کار کنند برای کمک به صرفه جویی در عنوان بسیاری از فضاهای مستقل به عنوان ما می توانیم.” او افزود که “این یک مبارزه به ارزش مصرف”.

اوایل این ماه دولت بریتانیا اعلام کرد که از سالن تئاتر و سالن های موسیقی بازگشایی می در 1 اوت تاکید بر reopenings باید انجام شود در یک “Covid-راه امن”. این حرکت به دنبال دولت £1.57 میلیارد دلار بسته نجات برای هنر صنعت است.

در حالی که آخرین اعلام شد و مورد استقبال برخی در هنر بسیاری از مکانهای نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای قرار دادن در نشان می دهد در 20-25 درصد ظرفیت است که می تواند حداکثر مجاز در پایبندی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Mellor اعتراف چند ماه آینده خواهد بود “دشوار” و گفت: کسب و کار خواهد بود و نه قابل دوام تا اجتماعی فاصله قوانین حذف شدند. او گفت که با توجه به راهنمایی از وایت محدودیت خواهد بود کاسته تا پایان سال است.

ناشنوایان موسسه که در سال 2008 تاسیس شده است درجه دوم-ساختمان ذکر شده بود که قبلا به منچستر ناشنوا و گنگ موسسه.

گوریل در ضمن باز در راه آهن قوس زیر منچستر را Oxford جاده ایستگاه در سال 2012.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید