مرد شهرستان: پپ گواردیولا بازدید در 'نجوا' لیگ برتر رقبا پس از Jurgen Klopp و خوزه مورینیو نظرات

پپ گواردیولا را در این تیم را 'نجوا' لیگ برتر رقبا در بعد از ظهر سه شنبه در پی موفقیت آمیز خود را درخواست تجدی

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

پپ گواردیولا را در این تیم را 'نجوا' لیگ برتر رقبا در بعد از ظهر سه شنبه در پی موفقیت آمیز خود را درخواست تجدید نظر در برابر خود دو سال در لیگ قهرمانان بان.

در یک گرم کنفرانس مطبوعاتی تحت سلطه روز دوشنبه حکم از دادگاه داوری ورزشی رونالدو اصرار داشت که شهرستان سزاوار عذر خواهی پس از دریافت "هیچ برائت" از باشگاه های دیگر.

در ماه مارس مشخص شد که هشت باشگاه لیگ برتر - لیورپول, چلسی, منچستر یونایتد لستر سیتی, آرسنال, گرگ, تاتنهام و برنلی - تلاش برای جلوگیری از شهرستان از بازی در لیگ قهرمانان در حالی که درخواست تجدید نظر خود را روند هنوز هم ادامه دارد.

گواردیولا نیز صحبت کوتاهی پس از هر دو Jurgen Klopp و خوزه مورینیو سوال CAS حکم توصیف پانل تصمیم به عنوان "یک روز خوب برای فوتبال" و "شرم آور" بود.

وقتی پرسید که آیا او انتظار می رود باشگاه های دیگر را در حال حاضر متوقف سوال شهر گفت: "این خوب خواهد بود اما من فکر نمی کنم. چگونه بسیاری از بار مردم به این باشگاه زمزمه بر ما.

"من می خواهم آن را به پایان من می خواهم به می گویند مردم نگاه در چشم ما و اگر شما به آن می گویند آن را به صورت چهره به چهره. پس از آن بازی در زمین به عنوان رقیب و اگر شما ضرب و شتم ما دریغ نکنید ما لرزش دست و به آنها تبریک می گویم.

"اما آنها از دست خارج زمین آنها باید برای رفتن بر روی زمین و سعی کنید ضرب و شتم ما بر روی زمین. مانند یک ورزشکار است. اگر ما چیزی اشتباه ما قبول ما ممنوعیت هر بخش - فیفا, یوفا, لیگ برتر ما در اینجا. اما ما می توانیم خودمان را دفاع کند.

"پس از دیروز این یک روز بزرگ برای فوتبال نه یک روز بد آن را به عنوان نشان داده شد ما بازی می کردند همان راه به عنوان دیگر باشگاه ها. ما می توانیم در لیگ قهرمانان فصل آینده به عنوان آنچه که ما انجام داده ایم این است که درست و مناسب. رفتن در زمین در حال حاضر و بازی در برابر ما است."

رونالدو و توصیف خود را به عنوان "فوق العاده شاد" با Cas حکم شد اما کمتر خوشحال با نظر همکار خود مدیران است.

"خوزه و دیگر مدیران باید بدانند ما آسیب دیده بودند ما باید عذر خواهی کرد, به," او اضافه شده است.

"اگر ما چیزی اشتباه ما را قبول گیری از لیگ و Cas چون شما چیزی اشتباه است اما ما انتظار نداریم که لیورپول, تاتنهام, آرسنال, چلسی, گرگ و غیره به دفاع از ما, اما ما می توانیم خودمان را دفاع کند.

"ما حق دفاع از خود را که به اعتقاد ما آنچه که ما انجام داده اند درست است. آن را سمت راست. سه مستقل قضات گفت: این. این یک روز خوب برای فوتبال به عنوان ما بازی با همان قوانین به عنوان همه باشگاه ها در اروپا اگر ما قوانین شکست ما می شود ممنوع است.

"ما می توانیم خودمان را دفاع کند زیرا این باشگاه اعتقاد ما راست بود آنچه ما انجام داده اند و سه قاضی به ما این دلایل است که ما در مسیر درست آنچه که ما می خواهم انجام می شود. ما آسیب دیده بودند.

"مردم می گویند که ما فریب خورده بودند دروغ گفتن – و بسیاری از بار. اصل برائت وجود ندارد و پس از آن درست بود البته در حال حاضر ما فوق العاده شاد از آنجا که ما می تواند به دفاع از آنچه که ما انجام داده ایم در زمین.

"من می دانم که برای باشگاه نخبگان - لیورپول یونایتد آرسنال – راحت نیست اینجا بودن. اما ما شایستگی این را در اینجا سزاوار ما بود قوی تر ، باور نکردنی افراد مشغول به کار در این باشگاه به این باشگاه بهتر به طرفداران ما افتخار است و ما لازم نیست که به درخواست مجوز وجود داشته باشد.

"هنگامی که ما از دست دادن من لرزش دست خود را و آنها تبریک می گویم تمام وقت ما آن را انجام داده اند حتی اگر آن را ناعادلانه در لیگ قهرمانان. بچه ها قبول آن ما می خواستیم به اینجا و ما سعی کردیم روی زمین. اگر شما را قبول ندارند دست کشیدن بر روی درب و صحبت ما رئیس و مدیر اجرایی و بحث رفتن نیست زمزمه. ما می رویم به انجام این کار – هفت هشت باشگاه انجام این کار است.

"برو و آن را در زمین و نه پشت. در 10 سال ما ساخته شده است یک گام به جلو است. ما سرمایه گذاری زیادی از پول, اما ما آن را در چیز درست است. ما نه ممنوع, ما به دنبال قوانین برای FFP به آنها تصمیم می گیرید. اگر نه ما می شود ممنوع است. ما انجام داده ایم آن را به درستی در راه حق یوفا می گویند ما آن را انجام دهد و ما آن را انجام دهد. مردم باید درک کنند در حال حاضر که ما در اینجا سعی کنید به رقابت در زمین در همان سطح به عنوان نخبگان باشگاه در لیگ برتر و اروپا است."

گواردیولا متوقف کوتاه از ارتکاب به امضای یک قرارداد جدید در شهرستان اما گفت که حتی اگر باشگاه شده بود سقوط به لیگ دو او خواهد ماند در محل.

"در حال حاضر وضعیت عادی مثل هر فصل است. اگر وضعیت نامعلوم بود من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. من گفتم: من می ماند و مهم نیست که اگر ما در لیگ قهرمانان.

"برخی از مردم در انگلستان پیشنهاد ما باید بازی در لیگ دو من خواهد ماند. من احترام دیگران در حال حاضر من گفت: ما باور نکردنی چهار یا پنج هفته پیش رو اگر ما به اندازه کافی خوب به ضرب و شتم آرسنال و سپس ما بازی نهایی و پس از آن زمان به فکر می کنم در مورد آن."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب