'آن را روشن و آن را غیر ممکن': پپ گواردیولا اصرار مرد شهر نیازی به عذر خواهی به کسی

پپ گواردیولا اصرار داشت که منچستر سیتی نیازی به عذر خواهی برای هر کسی در پرشوری دفاع از باشگاه های زیر موفق خو

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

پپ گواردیولا اصرار داشت که منچستر سیتی نیازی به عذر خواهی برای هر کسی در پرشوری دفاع از باشگاه های زیر موفق خود را درخواست تجدید نظر در برابر یک دو سال در لیگ قهرمانان بان.

در یک روز زمانی که Jurgen Klopp و خوزه مورینیو هر دو مورد انتقاد قرار دادگاه داوری برای ورزش تصمیم به سرنگونی شهرستان بان کی مون به ترتيب با توصیف آن به عنوان "یک روز خوب برای فوتبال" و "ننگین", گواردیولا رفت و در حمله.

شهر manager به طور مستقیم در تضاد زیدان – اصرار آن را در واقع "یک روز خوب برای فوتبال" – در حالی که متهم باشگاه های دیگر از "نجوا" در مورد شهر و خواستار آن است که خود را در لیگ برتر رقبا عذرخواهی می کنیم.

گواردیولا معتقد است که شهر کاملا توجیه توسط روز دوشنبه حکم که به این نتیجه رسیدند که "بسیاری از اتهام نقض" گزارش یوفا شد "یا تاسیس و یا زمان-منع". Cas در حال انتظار برای انتشار کامل استدلال برای خود جایزه در روزهای آینده.

"من نمی خواهم به عذر خواهی برای هر چیزی" گواردیولا گفت. "من متاسفم بچه ها. منچستر سیتی ندارد و [به] عذر خواهی به دلیل سه قضات مستقل تصمیم ما انجام داده اند همه چیز به درستی. آن را روشن است. بیش از پاک کردن آن غیر ممکن است.

پپ گواردیولا می گوید: مرد شهرستان باید چیزی برای عذر خواهی برای (PA)

"البته من قصد دارم به دفاع از من و من انتقادی از باشگاه من. داخلی, وقتی که من نمی خواهم چیزی است که من می گویند به رئیس. من رئیس است نه با من. ما به پایان رسید 21 یا 23 امتیاز پشت سر لیورپول.

"او خوشحال نیست با من است اما ما در بحث داخلی را امتحان کنید و انجام دهید بهتر است فصل آینده به آنها را متقاعد کند اما همیشه در زمین است. و کسانی که چیزی می گویند بروید و بگویید ما در اینجا چهره به چهره و نه پشت."

در ماه مارس مشخص شد که هشت باشگاه لیگ برتر – همه از بالا 10 در زمان محرومیت شهرستان و شفیلد یونایتد – تلاش برای جلوگیری از اتحاد رقبا از بازی در لیگ قهرمانان فصل آینده اگر درخواست تجدید نظر روند هنوز هم ادامه دارد.

رونالدو به نظر می رسد به خصوص نا امید با این نامگذاری هر یک از باشگاه های درگیر در روز سه شنبه و گفت که آنها باید مواجه شهرستان در مورد نگرانی های خود را با تماس با اعضای باشگاه سلسله مراتب است.

"تمام این, باشگاه, آرسنال, چلسی, Leicester, گرگ, منچستر یونایتد, تاتنهام, لیورپول – لیورپول – برنلی من درک می کنم که آنها می خواهند پنج موقعیت برای لیگ قهرمانان. من می توانم درک" گواردیولا گفت: تاکید لیورپول را به خود جلب كند.

"ما گفت: آره ما کاملا با شما هشت باشگاه است. ما می خواهیم به وضوح از Cas به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به روشن شدن این. چون من گفتم تمام وقت اگر ما چیزی اشتباه است و ما نیاز به ممنوع شود ما ممنوع خواهد شد و ما آن را بپذیرد.

"من به طور کامل با این هشت باشگاه برای رفتن به CAS و وضوح خود را. این قطعنامه وجود دارد به همین دلیل آنها باید خوشحال بود. آنها باید خوشحال باشید چون ما نمی شکستن قوانین.

"ما همان قوانین به عنوان همه باشگاه ها در لیگ برتر و لیگ به طوری که به همین دلیل است. بنابراین دفعه بعد قبل از [رفتن و] برقراری تماس تلفنی, تماس به ما به رئیس و یا مدیران اجرائی و می گویند: 'بچه ها این همه باشگاه های ما در حال رفتن به آن را انجام دهد همه با هم سعی کنید این نوع از قطعنامه است.

"ما در همان صفحه که متاسفانه فقط چهار تیم می تواند در لیگ قهرمانان فصل آینده نه پنج."

گواردیولا افزود: هر چند شهرستان را outspent رقبای خود را در طول دهه گذشته شده اند قادر به رقابت با منچستر یونایتد برای امثال الکسیس سانچز و هری مگوایر و حتی جلب سابق آرسنال آرسن ونگر را به خود تیررس.

"ما صرف در دهه گذشته بیش از آن در گذشته بله اما 20, 25, 30 سال پیش آرسن ونگر – کسی که دفاع کاملا Financial Fair Play... بنابراین آرسن شما می دانید که منچستر سیتی درست بود با آنچه که ما انجام داده اند – از صرف مقدار زیادی از پول وجود دارد.

"ایران با سر الکس فرگوسن صرف مقدار زیادی از پول وجود داشته باشد همه باشگاه ها اگر شما می خواهید در بالای همه باشگاه ها اگر شما نمی آن را مشکل تر است. چرا که یک مدیر خوب بودن مثل من من به اندازه کافی خوب نیست بدون بازیکنان خوب هیچ راه است.

"من فروتن به اندازه کافی برای قبول است که بدون بازیکنان من هیچ چیز صفر است. به همین دلیل من نیاز به بازیکنان من و برای من که نیاز به باشگاه ها هستند که از نظر مالی قوی – مانند بسیاری از باشگاه ها به آن را انجام دهد."

Jurgen Klopp ادعا منچستر سیتی موفق درخواست تجدید نظر در برابر خود را در لیگ ممنوع شد 'یک روز بد برای فوتبال' (بی بی سی)

گواردیولا نمی خواهد می گویند که آیا لیگ حماسه حال افزایش شانس او را گسترش شهر خود قرارداد که قرار است تابستان آینده به اتمام می رسد اما استادانی عشق خود را برای این باشگاه بدون در نظر گرفتن.

کاتالان ادعا کرده قبلا که حتی اگر بسیاری از تحقیقات که باز شده اند در برابر شهر تا به حال منجر به این باشگاه در حال سقوط به لیگ دو او خواهد ماند به عنوان مدیر.

"من عاشق این باشگاه است. من دوست دارم چرا که من می دانم که مردم در اینجا و من کار را برای یک مدت زمان طولانی. ما تاریخ ما است. من نمی دانم اگر آن را بهتر و یا بدتر از آن مهم نیست که این تاریخ ما است. من آن را دوست دارم. من آن را دوست دارم.

"من می خواهم به کار با مردم من در حال کار با. هنگامی که ما چیزی را اشتباه انجام دهید من برای اولین بار به می گویند که ما مجبور به عذر خواهی و یا مجبور به قبول مجازات یا هر بزرگ, اظهارات آنها می تواند آن را انجام دهد. اما این مورد نیست. این مورد نیست.

"این باشگاه فوق العاده جامد با پپ و بدون پپ. بنابراین نمی توان مشکل نمی شود نگران است. این باشگاه تا به حال موفقیت قبل از ورود من در اینجا [روبرتو] مانچینی و با [مانوئل] پللگرینی آنها برنده بسیاری از عناوین و آنها واقعا خوب فوتبال است.

"بدون من زمانی که من ترک – من نمی دانم که خواهد شد – مدیر جدید... به دلیل ساختار باشگاه می خواهد به رشد و جامد این است که مهم ترین چیز است. و آنها را به یک چیز باور نکردنی, آنها بازیکنان باور نکردنی, باور نکردنی, بازیکنان, این است دلیل که چرا. و ما آن را داشته باشد و ما می خواهیم به نگه داشتن آن ما باید برای تقویت آنجا که ما می توانیم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im