چلسی دوباره لغزش دارد اما در سایه به لیورپول آماده شدن به آسانسور لیگ برتر جایزه و نزدیک به دایره'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

در روز سه شنبه پرسپولیس حساب توییتر ارسال شده یک ویدیو با عنوان "بازگشت به آنفیلد فردا' که پایین کشیده شد و پس از چند ساعت. آن سخت است نه به حدس زدن محتویات کلیپ قدمت آن به 27 آوریل 2014 و یک لغزش است که هنوز جشن طریق آهنگ در سراسر کشور است.

استیون جرارد لحظه ای او را گرفت چشم یک روال عبور از Mamadou Sakho از دست دادن کنترل توپ و سپس خود را به عنوان جای پا Demba Ba شتافت طریق به نمره با لیورپول از دست دادن بازی در نهایت عنوان قهرمانی لیگ آنها طولانی craved.

کسانی که ثانیه به حال نیش زده برای سال: یک روز قاب اطراف Merseysiders بزرگترین گام به سوی بودن قهرمانان به پایان رسید تا زمانی که با رویای سقوط به زانو درآورد.

اما نه بیشتر. لیورپول در حال انگلستان بهترین و آماده برای بلند کردن لیگ برتر جایزه در چهار شنبه با چلسی – 30 امتیاز در فاصله – بازدید کنندگان به آنفیلد. به نظر می رسید عجیب و غریب زمان برای ارسال یک صدای جیر جیر با توجه به این باشگاه خواهد بود بخشی از گارد افتخار قبل از مسابقه وجود دارد و شاهد چراغ و آتش بازی به عنوان Jordan Henderson shuffles Holy Grail بالای سر خود را در پس.

این نگاه حتی بیشتر از محل به عنوان Frank Lampard استفاده می شود کنفرانس مطبوعاتی خود به این نکته اشاره چلسی "باید یک راه طولانی برای رفتن" به زمین در لیورپول.

"ما باید واقع بینانه در مورد این که" او گفت:. "ما در یک نقطه متفاوت در منحنی و ما باید به آن احترام و کار نسبت به آن. نقاط don't lie بیش از چند فصل گذشته اما ما باید برخی از قوی اهداف و ما می خواهیم برای بستن این فاصله را.

"وجود ما با احترام ما را به احترام یک تیم است که برنده لیگ خوبی است."

شاید که این توییت حذف شد این نگاه کمی احمقانه به عقب به گذشته زمانی که چلسی در حال تلاش برای بالا رفتن از سایه در حال حاضر. آن را شاعرانه است که هندرسون را بلند جایزه در روز چهارشنبه تنها بازیکن باقی مانده از 2013-14 شکست خورده عنوان شیب.

هافبک درگیر نمی شد در آن روز هنگامی که خوزه مورینیو اصرار چلسی "خواهد بود نه دلقک در سیرک" و خراب و خوی حزب در آنفیلد. او خدمت شد و در سه بازی تعلیق پس از دیر ارسال کردن در برابر قهرمانان نهایی منچستر سیتی. برندان راجرز لیورپول مدیر در آن زمان اعتقاد بر این Henderson در شرایطی بود که بیشتر از یک عامل از جرارد را لغزش. او یکی از نیروهای محرک این باشگاه را فشار داخلی شکوه و وجود شیب در شدت فشار و قدرت های نهایی سوم اجرا می شود بدون او.

Jurgen Klopp گفته شده بود همان Melwood کارکنان درگیر در قالب شش سال پیش.

لیورپول آسانسور لیگ قهرمانان اروپا (گتی)"آنچه من شنیده ام از همه آنها فکر می کنم که دلیل اصلی که چرا لیورپول نمی تواند آن را بیش از خط" زیدان گفت: از کاپیتان خود را تعلیق آن. "من می دانم که Hendo به خوبی در حال حاضر و آن را بسیار ممکن است که یکی از دلایل 100 درصد است.

"این فوق العاده است فوق العاده است. من صحبت می تواند برای یک ساعت تمام در مورد اینکه چرا آن را بسیار شایسته برای Hendo برای بلند کردن جام و همه در اینجا آن را می بیند دقیقا همان.

"من فکر می کردم این واقعا خنده دار چرا که البته ما خوشحال بودند که او نیست که به طور جدی زخمی که او می تواند بخشی از این جشن است. اما من شنیده ام که هنگامی که لیورپول موفق به کسب عنوان آخرین بار کاپیتان مجروح شد و همچنین. آیا می دانید که ؟ آلن هانسن مجروح شد او تا به حال یک مشکل زانو.

"بنابراین دایره بسته می شود اگر شما می خواهید. آن را ممکن است بهترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد.

جردن هندرسون برداشته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد در سال 2019 و به زودی به لیگ برتر جایزه را در دست خود را (گتی)

"من واقعا خوشحال هستم که این دقیقا مانند این است. این فقط یک واقعا خوب داستان. و هندو بود به بیمار برای قرار دادن آن را به سمت راست. اما او آن را انجام داد."

داستان یکی دیگر از دوست داشتنی قوس با تیمهای بخشنامه را برای طرفداران به رفتن از شک به مؤمنان در طول زمان رونمایی اش در نهایت رسیدن به نقطه نهایی.

"آن 100 درصد خواهد بود یکی از بزرگترین روزهای زندگی من در نهایت به دست ما در این جایزه که هر کس تا زمانی منتظر او گفت:" در Melwood در روز سه شنبه. "چند سال پیش بسیاری از فکر ما می تواند آن را انجام دهد. من خیلی افتخار می کنم. این یک روز بسیار مهم است اما نه به گذشته بسیار مهم برای ما است.

"این شک به مؤمنان چیز... من تا به حال هیچ ایده که در آن آمد که از در ذهن من است. اما که آن را ضروری است که مردم تا به حال برای تبدیل شدن به از هواداران برای حمایت بودن.

"که واضح بود در حال حاضر من می گویند, اما من تنها گفت: آن را در مورد مردم از آنجا که آنها تا به حال برای آن آماده می شود و آنها مجبور به روشن شود ما نمی خواهیم در گذشته زندگی می کنند. ما نمی خواهید به عصبانی یا نا امید در مورد خریدهای یا اجرای برنامه های.

"من تا به حال به یاد مردم چقدر مهم است برای قرار دادن در یک عملکرد مناسب در زمین و خارج از زمین آن ضروری بود. من می دانستم که من از یک بسیار عاطفی باشگاه – خوب دو در واقع [ماینز و بوروسیا دورتموند] – به طوری که تقریبا حس مشترک.

"چگونه ما آن را انجام بسیاری از تصمیم گیری خوب در زمین تلاش زیادی از مردم باور نکردنی حمایت از این باشگاه نیز هست و همه چیز می تواند اتفاق می افتد. و در پایان یک رویای به حقیقت است. که واقعا خاص برای همه ما است."

تیمهای احساس می کند که لحظه ای لیورپول باید نقره آنها salivated بیش از سه دهه در دست خود را خوانده شده را علامت "یکی از داستان های تاریخ فوتبال".

آنها تا به حال به حرکت جهانی همه گیر به ادعای جایزه نهایی که کلاه از یک سال است که در آن آنها همچنین تاج گذاری پادشاهان اروپا و سوپر جام باشگاه های جهان جام برندگان. آنها اولین انگلیسی, تیم برای همیشه نگه دارید و همه آن افتخارات به طور همزمان.

لیورپول مدیر Jurgen Klopp با بازیکنان خود (ایسنا)

"در این لحظه که من صحبت در مورد گذشته 13 یا 14 ماه آن را به صورت مطمئن ترین استثنایی و موفق سال از زندگی حرفه ای من. به طوری که قهرمان اروپا و انگلستان دنیا این اتفاق نمی افتد بیش از حد اغلب. بنابراین من فکر می کنم آن را حس می کند که ما را به یک تصویر با هر چهار غنائم چون من فکر نمی کنم وجود دارد مقدار زیادی از تصاویر در وجود که در آن یک باشگاه تمام چهار نفر از این غنائم.

"ما انجام خواهد داد که 100 درصد و به درستی. این است که من تا به حال به آن می گویند به بازیکنان, اما من آن ذکر شده: این کاملا خاص است. این لحظه ای بسیار زیبا که در آن شما صحبت کردن در مورد چیزهایی که بعد از یک فصل اما این لحظه ای است که شما واقعا باید به گرامی داشتن.

"شما باید آن را درک و منعکس کننده 100 درصد از آن شده است استثنایی. آخرین 13 یا 14 ماه از این تیم آن را شروع نمی شود سپس آن آغاز شده و قبل از آن اما ما برنده تمام است که از آن به بعد به طوری که باعث می شود آن را واقعا خاص است.

"اما همه چیز در یک و نیم تا دو سال قبل واقعا استثنایی است. ما فقط نمی گرفتن پاداش. این نشان می دهد اگر شما خوب هستند و شما سخت کار می کنند که ما بدیهی است که انجام می شود و شما را در همه شما می توانید شانس وجود دارد.

"این بدان معنا نیست که شما می توانید آن را به عنوان ما شاهد سال قبل اما شانس وجود دارد. ما آماده به کار برای این فرصت و در پایان پسران آن رخ می دهد."

جالب توجه است که پس از یک انتظار طولانی برای عنوان لیورپول شد اولین قهرمانان در تاریخ است.

"ما برنده لیگ با هفت matchdays قبل از فصل به پایان می رسد که کاملا باور نکردنی" زیدان به توافق رسیدند. "اما یکی دیگر از چالش به صداقت و چیزی بود که من احتمالا نمی فکر می کنم در مورد زمانی که من در مورد آن خواب.

"آن را 100 درصد از لحظه ای که ما دریافت جایزه خواهد شد که آنچه در آن همه مورد است. من فکر می کنم این یکی از داستان های تاریخ فوتبال. من فکر می کنم اگر کسی می توانست فرصتی برای تصمیم, 'شما می توانید تبدیل شدن به یک قهرمان در هر کشور در این سال هر شما می توانید تصمیم بگیرید که در مورد تیم شما می خواهید به آن را بسیار ویژه. انتخاب خود را.'

"من فکر می کنم انتخاب شده اند که لیورپول به دلیل آن بود که هر کس می خواهد به بخشی از من فکر می کنم ما به اندازه کافی خوش شانس را به بخشی از این است.

"من درک که بسیاری به صداقت این درست است که این یکی واقعا بزرگ. نه این که دیگر ادامه خواهد یافت تا به حال فراموش شده توسط حامیان اما این یکی من فکر می کنم هیچ کس هرگز فراموش نکنید. که باعث می شود این بسیار خاص است."

بر خلاف چلسی را صدای جیر جیر آن را نمی تواند حذف شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن