باعث شکستن و یا: حصول اطمینان از روابط خود را زنده جدید عادی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تیاو بعد به انگلستان رفت و به مستند سارا دیکسون 50 تکان داد خداحافظی به دخترش. اگر چه نخست وزیر این کشور پخش شد هنوز ساعت دور, رسانه های اجتماعی شده بود پر از حدس و گمان که دولت در مورد اعمال دقیق قوانین جدید برای کنترل گسترش coronavirus. 18-year-old – دیکسون جوانترین فرزند – نگران بود که او را نگه داشته و به غیر از دوست پسر او اگر شایعات به حقیقت پیوست.

بنابراین دیکسون و همسرش, Stephen که چهار فرزند خود را به برکت و رحمت برای او و زندگی با او شریک است. "او گریه چرا که او نمی خواست به ترک" دیکسون می گوید مستقل. "اما در این فضا از یک ساعت هر چند او می خواهم بسته بندی ماشین هدایت می شود و ما نمی دیدن او به مدت سه ماه."

زن و شوهر بودند از چپ به دیدن مستند تنهایی – این اولین بار در بیش از 20 سال از آنها می خواهم به صرف یک هفته خود به خود. "در پشت ذهن من من همیشه فکر می کردم" اوه خدای من تعجب می کنم آنچه در آن خواهد بود زمانی که آن را فقط به او و من "" دیکسون توضیح می دهد. اما به عنوان هفته خود جلب کرد در حل و فصل آنها به یک روال با بهره گیری روزانه غروب ساحل پیاده روی و باغبانی.

سه ماه بعد از کاهش مستند آورده یکی دیگر از تغییر شدید. خود را به پسر ارشد خود را از دست داده و او و برادر کوچکترش همه آمد به خانه و خانواده. سارا و استفان رفت از زندگی به تنهایی به عنوان یک زن و شوهر به خانه که شلوغ شده است در مدت پنج سال.

مستند اتحادش را تغییر ماهیت بسیاری از روابط; برخی از آن گرفته شده به عنوان ما متوقف شد و از دیدن همکاران و دوستان و خانواده (به غیر از در زوم); برخی از زوج ها مجبور شده اند به کار و زندگی می کنند با یکدیگر 24/7; زوج های دیگر leapfrogged سنتی عطف به حرکت در با هم [در 24 مارس جنی Harries, افسر ارشد پزشکی گفت: زوج ها باید در حرکت با هم به "تست قدرت" رابطه خود] و برخی از پدر و مادر چپ با یک لانه خالی. در این 100 روز دیده می شد توسط بسیاری به عنوان رابطه نهایی حساب.

برای بسیاری از مردم, اما, کاهش مستند در واقع باعث بیشتر تحول. تحقیقات از رابطه مشاوره خیریه مربوط نشان می دهد که در این زمان احساس می کند "و یا شکستن" برای بسیاری از زوج است. از 2,058 انگلستان بزرگسالان مورد مطالعه 8 درصد در روابط گفت که آنها تصمیم آنها باید برای پایان دادن به آن را با شریک زندگی خود 10 درصد گفت: مستند ساخته شده بود آنها را متوجه آنها می خواهند به پیشنهاد و 17 درصد (و 28 درصد در میان 16-34 ساله) مراجعه کننده به احساس اضطراب در مورد چگونه رابطه خود را تغییر خواهد کرد زمانی که مستند به پایان می رسد.

برای کلر و جین Billings-سند مستند به معنای هیچ زمان و در همه. آنها قفل شده بودند را با خود 17-year-old daughter بود که محافظ و هر دو آنها همچنان به کار تمام وقت. کلر کار مشغول به کار از خانه برای یک موسسه خیریه و جین کار به عنوان یک مددکار اجتماعی – که گاهی اوقات نیاز به دفتر – معنای عاطفی-روز شدید اما بدون حمایت معمول از همکاران. "ما گیر شد در محیط زیست ما با هیچ راهی برای گرفتن که می گوید:" کلر که اذعان مستند ناشی از تنش های به وجود تنفس ،

در حال حاضر که مستند شروع به سهولت جین و کلر هستند ولع مصرف با دوستان است اما در حال پیدا کردن دولتی راهنمایی گیج کننده به حرکت. "تناقض و عدم اطمینان شده است بزرگترین عامل است که تحت تاثیر ما رابطه می گوید:" کلر "آن بوده است بسیار دردناک". جین می افزاید: "از آنجا که شما احساس نمی امن است." برای بسیاری از زوج ها اختلاف نظر بر قوانین و چگونه به دنبال آنها می تواند باعث تنش به عنوان ما و سامان دادن با جهان – به خصوص اگر شما صرف شده است 24/7 با هم و با تکیه بر هر یک از دیگر برای پشتیبانی.

اما برای*, 55, که دارای یک بیماری مزمن جدید آزادی افزایش اضطراب او در حالی که شوهر او که بسیار خوش مشرب و نقش کنسرتهایی در میخانه به عنوان بخشی از کار خود را مشتاق به دیدن دوستان دوباره. "من اضطراب بالا می رود از طریق سقف و که گاهی اوقات تاثیر در او" او توضیح می دهد. "مشکل این است که شما استدلال می کنند اما من فکر می کنم یکی از چیزهایی که کمک کرده است این واقعیت است که ما شده ایم [در خانه] با هم برای مدت طولانی است."

مربوط به رابطه مشاور هالی رابرتز می گوید مستقل که یک شریک بودن حادثه نسبت به دیگر قوانین به آرام مشترک قطع برای بسیاری از زوج ها و توصیه آشکارا صحبت در مورد نگرانی های خود و مذاکره رویکردی است که احساس امن و راحت برای هر دو شما. "شاید بیشتر خوش مشرب شریک ممکن است رفتن به میخانه یک بار در هفته به جای هر روز" او نشان می دهد. "این تلاش برای رسیدن به یک تعادل اما قضاوت را به خودتان و یا افراد دیگر. احساس خوب در مورد این واقعیت است که "من عصبی هستم در مورد این". همه در یک مکان مختلف قبول است که آن را خوب احساس نمی خوب در این مورد است."

برای زوج های دیگر مشکل این است که یادگیری برای رسیدن به هر یک از دیگر دوباره. تا زمانی که دولت در معرفی "اجتماعی حباب" در ژوئن 13, مایک, 32 زندگی می کند که در بورلی شرق یورکشایر قادر به دیدن شریک زندگی خود را از نیویورک ، افزایش تقاضا به معنای مایک کار در یک شرکت تحویل پیتزا بود شلوغ تر از همیشه و 60-70 ساعت در هفته با چپ او را با فرصت های محدود برای چت تصویری شریک زندگی خود را که furloughed از کار خود را در یک فروشگاه مبلمان. ماه گذشته این زن و شوهر بودند در نهایت قادر به ملاقات در فرد پس از نزدیک به سه ماه از هم جدا.

رابرتز می گوید که برای بسیاری از زوج ها این مراسم نیست قایقرانی ساده. "برای بسیاری از زوج ها شده اند که مجبور به صرف زمان جدا شاید آن زمان و فاصله ایجاد شک و تردید در رابطه خود را," او توضیح می دهد. "آنها ممکن است نگران کننده است که در واقع آنها احساس خوب بودن جدا از یکدیگر است."

برای دیگران reunions باید به ناچار تلاش به زندگی می کنند تا فشار قرار داده شده بر آنها. امیلی بزرگ, 25, رفت و برگشت به جزیره موجود زنده به زندگی با پدر و مادر خود را در طول مستند در حالی که دوست پسر او باقی مانده در بریستول. در اواسط ماه جولای زن و شوهر در نهایت ملاقات کرد تا برای یک روز سفر به جنگل جدید. "من فکر می کنم ما هر دو مانند" این خواهد بود که یک چیز واقعا خوب چون ما می خواهید به اویختن و آن را به آن را آسان تر برای حال ما رو به رفتن نگه دارید تا زمانی'," او به یاد می آورد. "اما من فکر می کنم هر دوی ما احساس کرده اند و پس از آن فقط غم داشتن برای خداحافظی دوباره."

برای زوج هایی که با هم زندگی می کردند در طول این مستند این دوره ممکن است طعم و مزه خود را از جدایی پس از سه ماه با هم. و برای کسانی که تا به حال تنها شده است و قدمت آن نیز ممکن است اولین تجربه خود را از دیدن یکدیگر در چارچوب وسیع تری از زندگی عادی خود و همه دوستان و همکاران و مسئولیت هایی است که با آن رابرتز می گوید.

"ما این نیست که چندی پیش با برخی از زوج های جدید – من فکر می کنم وجود دارد تقریبا تحقق است که شاید در واقع آنها را باید به طور کامل جدا زندگی می کند و واقعا نمی دانم هر یک از دیگر بسیار خوب با وجود داشتن صرف تمام مدتی که با هم," او می گوید.

برای کمک به حفظ نزدیکی میان افزایش تقاضا در هر شریک زمان و توجه به جهان باز می شود تا دوباره رابرتز توصیه برنامه ریزی در زمان با هم به عنوان شما را با یک دوست. "شاید آن را که هر روز صبح شنبه شما در حال رفتن به یک دوست داشتنی صبحانه و قهوه را با هم ببینید و سپس در بعد از ظهر" او می گوید. "این واقعا آسان برای رسیدن به چیز دیگری و یا پریشان و هیجان انگیز دیگر فرصت های خارج وجود دارد در حال حاضر که مستند است کاهش."

و برای پیدا کردن خانواده خود محوری به یک ساختار جدید – زندگی با خانواده یا در گروه های که شما ممکن است را انتخاب کرده اند – رابرتز توصیه مرز-تنظیم (هر دو روحی و جسمی) از ابتدا. "خوب است که دوستان در اطراف با ایده های اجتماعی فاصله? این است که رفتن به یک موضوع ؟ [چه کسی] است که انتظار می رود برای کمک به امور مالی," او می گوید.

با کاهش مستند ما وعده داده شده بود بازگشت به "عادی" اما آن را به طور فزاینده ای به نظر می رسد که جهان پست-تاج خواهد بود ، تلاش برای به دست آوردن وجود دارد – در همان صفحه به عنوان دوستان ما و خانواده و عزیزان – ممکن است به عنوان آسان به عنوان ما همیشه می خواهم به عهده گرفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب