WWDC 2020: اپل نشان می دهد برنامه ای برای نسخه اصلی رویداد که در آن از آن خواهد شد به روز رسانی آی فون و مک

اپل نشان داده است برنامه های خود را برای خود در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس, که در طی آن نشان داده خواهد

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

اپل نشان داده است برنامه های خود را برای خود در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس, که در طی آن نشان داده خواهد شد به روز رسانی برای تمام محصولات خود را.

آن خواهد بود که 31st چنین رویداد اپل برگزار کرده است اما تا کنون به اتفاق می افتد کاملا آنلاین به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

به عنوان مثل وجود داشته است برخی از عدم اطمینان در مورد چگونه اپل را از برگزاری این رویداد که در اطراف مراکز عمده اصلی معمولا با حضور هزاران نفر از مردم و همچنین رویدادهای اجتماعی است که اجازه می دهد توسعه دهندگان را به صحبت با مهندسان اپل در مورد کار خود را.

اپل تایید کرده است که این رویداد اتفاق می افتد در یک "بی سابقه ای مجازی راه" با هر دو سخنرانیها و جلسات دیگر در نظر گرفتن محل آنلاین.

ارائه – که در طی آن اپل نشان می دهد همه از به روز رسانی های آینده به آن سیستم عامل نرم افزار – اتفاق خواهد افتاد در آغاز هفته در روز 22 ژوئن در 10در محلی زمان اقیانوس آرام.

"کشف هیجان انگیز نوآوری های جدید و به روز رسانی های آینده به همه اپل سیستم عامل بعد از این سال" اپل گفت: در آن برنامه. "سخنرانی خواهد جریان به طور مستقیم از اپل پارک."

از آن خواهد شد در دسترس برای سازمان دیده بان اپل خود را در وب سایت خود اپل تلویزیون و برنامه, و, یوتیوب, و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از سیستم عامل است. آن را نیز در دسترس خواهد بود بر روی تقاضا پس از آن اتفاق افتاده است اپل گفت.

این شرکت همچنین سیستم عامل آن دولت از اتحادیه رویداد بعد در همان روز آن را تایید کرد. که متمرکز بر همان به روز رسانی در سراسر اپل سیستم عامل اما در یک کمی بیشتر ویژگی های راه تا حد زیادی به نفع توسعه دهندگان.

بقیه هفته را به تمرکز بر روی همان مهندسی جلسات که معمولا اجرا از طریق WWDC. آنها خواهد شد در جریان از طریق اپل توسعه دهندگان وب سایت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب