کلاسیک پارک ژوراسیک سه ویژگی 'تمام راه را از طریق" جهان ژوراسیک: Dominion

هسته از بازیگران اصلی پارک ژوراسیک خواهد شد از ویژگی های "تمام راه را از طریق" آینده عاقبت جهان ژوراسیک: قلمرو

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

هسته از بازیگران اصلی پارک ژوراسیک خواهد شد از ویژگی های "تمام راه را از طریق" آینده عاقبت جهان ژوراسیک: قلمروآن نازل شده است.

Sam Neill, Laura درن و Jeff Goldblum همه را به تلافی شخصیت خود را از سال 1993 اصلی کنار جهان ژوراسیک ستاره کریس پرات و برایس دالاس هوارد.

در مصاحبه با یاهو, Neill پرسیده شد که آیا شخصیت او خواهد از ویژگی های در "صحنه" عنوان شده بود این باورند و یا اینکه آیا او فرض "قابل توجهی بیشتر نقش."

"ما تمام راه را از طریق فیلم" او پاسخ داد: "جف [Goldblum] و من و لورا [درن]".

تولید در قلمرو رها شده بود در 13 مارس به عنوان یک نتیجه از ادامه coronavirus همه گیر شده است اما به رزومه در Pinewood Studios در 6 جولای.

پرات که نقش شخصیت سرب اوون Grady در جهان ژوراسیک , فیلم قبلا گفته تنوع: "من نمی توانم به شما بگویم هر چیزی [درباره Dominion] اما من می توانم به شما بگویم آن را به ذهن خود را منفجر.

"آن را به بزرگترین و بهترین رتبهدهی نشده است. آنها بخشوده هیچ هزینه و آنها آوردن همه است."

در استیون اسپیلبرگ پارک ژوراسیک, Neill بازی palaeontologist دکتر آلن گرانت در حالی که درن و Goldblum بازی Dr Ellie Sattler و دکتر یان مالکوم بود.

البته این مراسم را شامل نمی شود بازیگران که شخصیت های که برای زنده ماندن نه حوادث اصلی فیلم – مانند Samuel L Jackson یا Wayne Knight – یا اواخر ریچارد اتنبرا که به تصویر کشیده گریز از مرکز پارک صاحب جان هموند.

Goldblum به نظر می رسد در سال 2018 را Jurassic World: Fallen Kingdomاما – با وجود او برجسته در یکی از فیلم, تریلر – نقش خود را محدود به یک مختصر cameo.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن