Lorde را ملودرام giddily قطاری دوم دوران نوجوانی از عجیب و غریب بودن

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

لر اول ظهور پر از ملالت و چشم رول. او اولین آلبوم این wryly با عنوان Pure Heroineذوب فولاد ضد زنگ electropop با جدا شدن. “آیا شما فکر می کنم که آن را خسته کننده مردم چگونه صحبت کنید ؟” او drawled در “تنیس”. “من به نوعی بر گفته بودن به پرتاب دست من در هوا” او شانه ای بالا انداخت روی “تیم”. این هنرمند متولد الا Yelich-اوکانر در آن نقطه از 16 سال و حتی ممتنع از الکل به طوری که او می تواند بهتر رعایت همسالان خود. بسیار عالی بود رکورد, اما آن را کشیده عاطفی خود را مشت نفع تحلیلی – حتی انسان شناسی – مشاهدات. چهار سال بعد در پی دردناک شکستن او از دست او سرد است. “این کاملا رهایی بخش به مانند” شما می دانید چه ؟ من مراقبت زیادی’,” او گفت: این Spinoff زمانی که ملودرام آمد در سال 2017. “آنقدر آن را احساس می کند مانند آن را breaking my back.”

این یک رکورد در مورد شکستگی یکی که تابش گرما و شور و آویزان بر این اعتقاد است که هیچ کس تا به حال احساس خارج از کنترل: عاری از شرم شرمنده وحشی, فلورسنت در آتش است. و از آنجا که بسیاری از ما ما ورزیدن گرفتن بر روی آن. آن را برگزار کرده است دست من را از طریق گرمای سوزان از دل شکستگی و دوم دوران جوانی من با تجربه پس از بیرون آمدن.

Lorde شروع به نوشتن ملودرام – در کنار سفید’ Jack Antonoff حداکثر مارتین از Gen Z – در یک “مه از غم و اندوه” پس از پایان رابطه او با عکاس جیمز لاو. برای اولین دقیقه از باز کردن آهنگ “چراغ سبز” او ماسک که غم و اندوه پشت تلخی – “او فکر می کند شما عاشق ساحل شما مانند یک لعنت به دروغگو” او snarls که حرف آخر معلق در هوا در زمزمه پژواک. سپس ماسک ورقه. او تسلیم بی تاب بی ثمر تمایل به دریافت بیش از کسی که با سرعت بیشتری از بدن او اجازه خواهد داد. “چون عسل من بیا همه چیز من, اما من نمی توانم اجازه رفتن” او آواز می خواند بیش از یک بیت است که در یک بار ویرانگر و سرخوشی. “من در انتظار آن است که نور سبز, من آن را می خواهم.”

مثل بقیه آلبوم “نور سبز” meddles با قوانین از پاپ. هر چند آن را کاملا درست است که Max Martin به نام آن را “نادرست آهنگسازی” – یک قطعه در نیویورک تایمز ادعا کرد به همان اندازه اما او در واقع صحبت کردن در مورد او اولین ضربه تک “Royals” – قطعا وجود دارد چیزی لغزنده در مورد آن یک رله نژاد از قطع ملودی. اما اگر ملودرام‘s ملودیک ریاضی اشتباه است و سپس آن را هنوز هم موفق به بیشتر از مجموع اجزاء آن است. “من عاشق موسیقی پاپ در این, برای همیشه, راه,” او توضیح داد: به این Spinoff‘s, پادکست “اما ترومن نشان می دهدو من در قایق و من تحت فشار قرار دادند قایق و من ضربه آسمان و من ، چه چیز دیگری؟'”

پاسخ این است که اسپرینگستین ریف گیتار است که نفوذ به زیر آب درام پد بیت (“موزه لوور”); خفه الکترونیکی دیسکو splurges (“amateur facial”); یک نمونه از مبهم Paul Simon مستند که روابط عجیب و غریب نیمه آهنگ بر روی انتهای دیگر (“احساسات سخت/Loveless”); a “مضحک نمایشی” ببر غرش (“هوشیار”); لوری اندرسون-esque vocoder شعارهای (“مسئولیت (Reprise)”).

Lyrically ملودرام می رود مستقیما به شبکه خورشیدی. “احساسات” خاص هنوز هم طول می کشد هوا از ریه ها. “من نور شمع و گل های شاخه بریده به صورت تمام اتاق” Lorde آواز می خواند “من برای مراقبت از خودم راه من استفاده می شود به در مورد مراقبت از شما.” اما پس از آن فقط برای یک لحظه او می آید unspooled دوباره. “اما من هنوز هم به یاد داشته باشید همه چیز/ چگونه ما می خواهم رانش خرید مواد غذایی چگونه شما می خواهم برای من است.” گرفتن بیش از کسی است که هرگز در یک خط مستقیم.

اغلب گفته است که عجیب و غریب مردم از طریق یک دوم دوران نوجوانی. زمانی که ما نوجوان همسالان در سراسیمگی از اولین عشق خود, بسیاری از ما در خود ما تب و تاب از سردرگمی و شرم و نگرانی. در مدرسه من احساسات من کوچکتر من له کم رنگ; عشق و رابطه جنسی احساس راز زبان من هنوز نمی صحبت می کنند. آن را در همان دانشگاه است. سپس در جایی در اوایل بیست سالگی متوجه شدم به سادگی ایستاده در راه خود را. بعد از بیرون آمدن راحت تر از من می خواهم هرگز تصور است. اما زمانی که شما در کشتی سوار در یک رابطه, در این زمینه آن است که با هر دو جنون شور از دوران نوجوانی و سنگین انتظارات از بزرگسالی است. متقابلا عشق را احساس می کند مانند یک نادر و مقدس ترین چیزی که – چیزی است که قبلا به نظر می رسید عدم امکان – که هنگامی که آن را به پایان می رسد, آن را سخت به تصور کنید که شما همیشه آن را پیدا کنید.

شاید به همین دلیل من ارتباط خیلی به ملودرامبه عنوان Lorde طول می کشد کسانی که برای اولین بار دست و پا چلفتی مراحل از هر دو شکستگی و teenagehood و باعث می شود از هیچ تلاشی برای سرکوب احساسات خود را به عنوان او می رود. “یک درام ملکه رفت و نوشت: رکورد,” او گفت:. “من می تواند به نوبه خود این ها* * * * ***y احساس به چیزی که می درخشد.” من بسیار سپاسگزار است که او انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید