Iron Man VR PlayStation 4 Review
مارول مرد آهنین VR در حال حاضر در دسترس و بررسی های اولیه در حال حاضر شروع نورد در. این یک PS VR-عنوان انحصاری که در آن تقریبا هر جنبه مهم از بازی طراحی شده برای بهترین استفاده از PSVR هدست و PlayStation Move motion controller. پرواز در اطراف ممکن است برخی از عمل, بنابراین این است که چرا برای اولین بار بازی را 1-2 ساعت طراحی شده است برای کمک به شما در یادگیری این تکنیک بنابراین شما لازم نیست احساس اجبار به سرعت پیشرفت داستان بازی بر اساس مبارزات انتخاباتی. ادامه مطلب برای نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.مارول مرد آهنین VR دارای چندین مبارزه با توابع نیز مانند توانایی به طفره رفتن از راه آتش دشمن و سپس انفجار آنها را از پشت. و یا به سادگی دو شیر پیشرانه خود را به پشت سر هم رو به جلو و تقویت از یک سمت به سمت به سرعت مانور در اطراف دشمن برای استفاده تاکتیکی. بازیکنان به دست آوردن توانایی موشک پانچ در عرض چند دقیقه اول بازی که اجرا شده است با نگه داشتن یا X یا O دکمه PS Move controller و سپس جسمی پانچ رو به جلو است.

Marvel's Iron Man VR - PlayStation 4
مارول مرد آهنین VR - PlayStation 4
  • با استفاده از دو PlayStation Move motion کنترل آتش تا مرد آهنین repulsor جت و انفجار به آسمان با زرادخانه از یاد iron man دنده در نوک انگشتان خود را
  • صورت خاموش در برابر یک مرد آهنین بزرگترین دشمنان در سهام بالا عمل بسته بندی شده جنگ
  • ارتقاء فناوری در Tony stark گاراژ برای سفارشی کردن مرد آهنین براق زره و توانایی های عالی

به عنوان یک پاداش برای بازی ما در راه اندازی آخر هفته و روز استقلال در آمریکا کمتر — شما می توانید باز کردن Iron Patriot سفارشی دکو. همه شما باید انجام دهید این است که بازی در طول سه روز اول و شما پیدا کردن سفارشی ویژه دکو قفل هنگامی که شما در رسیدن به زره ایستگاه تونی گاراژ" گفت: Sony.