مستند: زمانی که بارها و رستوران و سینما و آرایشگری بازگشایی?

پس از نزدیک به چهار ماه در مستند بوریس جانسون اعلام کرده است که بارها و رستوران ها می توانید شروع به بازگشایی

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

پس از نزدیک به چهار ماه در مستند بوریس جانسون اعلام کرده است که بارها و رستوران ها می توانید شروع به بازگشایی در انگلستان در 4 جولای به عنوان بخشی از دولت در فاز سوم از کاهش مستند محدودیت.

در یک سخنرانی در مجلس عوام در روز سه شنبه 23 ژوئن نخست وزیر همچنین تایید کرد که یک بررسی اجتماعی فاصله است به این نتیجه رسیدند که این دو متری قانون در جای خود از ماه مارس می توان به کاهش یک متر بود که به عنوان ضروری با صنعت مهمان نوازی برای سالن به لحاظ مالی قابل دوام.

آقای جانسون همچنین تایید کرد که انگلستان فرهنگی بخش قادر خواهد بود برای بازگشایی, با, سینما, موزه ها و گالری ها قادر به باز کردن درهای خود را از شنبه اول جولای.

در ضمن آرایشگری و سالن زیبایی در نهایت نیز قادر به بازگشایی پس از بسته شده است برای بیش از سه ماه.

آقای جانسون اضافه شده است که, پارک, کتابخانه ها, اجتماعی, باشگاه, جامعه, مراکز و بازی های آرکید نیز بازگشایی شده است.

با این حال او تایید کرد که در کاباره ها و نرم بازی مناطق داخلی سالن های ورزشی و استخرهای شنا و چشمه های معدنی بسته باقی خواهد ماند برای آینده قابل پیش بینی.

اما چگونه این بخش انطباق با محدودیت های جدید? و چگونه آن را تحت تاثیر راه ما تجربه و لذت بردن از آنها است ؟

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه آقای جانسون آخرین اطلاعیه معنی برای مردم در انگلستان است.

بارها

(گتی ایماژ)

نخست وزیر تایید می کند که بارها در انگلستان خواهد بود قادر به بازگشایی از 4 جولای.

اما آنها را مجبور به رعایت دستورالعمل های خاص برای اطمینان از آنها Covid-امن.

این ممکن است شامل نصب و راه اندازی پلاستیکی صفحه نمایش بین جداول و نیوزیلند به سبک "مهمان ثبت نام" برای ضبط تمام بازدید کنندگان به طوری که آنها می توانید تماس گرفته شود در صورت شیوع مربوط به محل.

بنیانگذار انتشارات زنجیره ای Oakman کاروانهایی قول داده است برای باز کردن تمام سایت ها در 4 جولای توضیح داد که انجام این کار را بسیاری از مشاغل در معرض خطر است.

Oakman مهمانسراها و رستوران دارای 25 بارها گسترش بیش جنوب انگلستان و میدلندز.

"ما بسیار با اعتماد به نفس ما حق اقدامات در محل برای محافظت از تیم ما و مشتریان ما می گوید:" بنیانگذار پیتر بورگ-نیل که اشاره می کند که خود را بارها باز بود تا 20 مارس زمانی که این ویروس به سرعت در حال گسترش.

"ما در زمان احتیاطی و سپس در اطراف ثابت برای تمیز کردن سطح و از سوی بهداشت و نه یکی از ما حدود 1000 کارکنان قرارداد Covid-19" آقای Borg-نیل می گوید مستقل.

اما McClarkin مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی آبجو در میخانه ارتباط گفت: "این را بدانید که ما بارها خواهد بود قادر به بازگشایی در روز 4 ژوئیه.

"این یک گام مهم برای ما است اما فقط گام اول در چه خواهد بود بسیار طولانی در جاده به بازیابی برای بخش ما."

رستوران

(گتی ایماژ)

رستوران ها قادر خواهد بود برای باز کردن در انگلستان از 4 جولای تا زمانی که آنها در حال Covid-امن و عمل می کنند در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. اما آنها محدود خواهد شد به جدول خدمات.

برخی از رستوران ها در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن رزرو برای شام.

این هنوز روشن نیست که آیا یا نه رستوران خواهد بود و مجاز به قبول شام در داخل خانه.

کلر Smyth که اولین و تنها زن آشپز برای اجرای یک رستوران با سه میچلین ستاره در انگلستان است که یک آشپز آماده سازی برای بازگشایی در روز 4 ژوئیه.

صحبت کردن در امروز برنامه روز دوشنبه Smyth توضیح داد که او انجام داده از نظر آماده سازی برای بازگشایی رستوران هسته در ناتینگ هیل لندن.

"ما رعایت شده کشورهای در سراسر اروپا و فقط پیش بینی آنچه را که آنها انجام داده ایم مانند یکبار مصرف منوها وسایل ذخیره شده در cloakrooms دست sanitisers که نوع از چیزی."

همانطور که برای چه پیشخدمت خود را حفظ خواهد اجتماعی فاصله زمانی که ارائه غذا به جدول Smyth گفت: آنها را به پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را به طور منظم.

"مهمان اعتماد به نفس مهم ترین چیز است," او اضافه شده است. "ما نیاز به این حق و ما باید به آهستگی شروع کنید."

موزه ها

(گتی ایماژ)

آقای جانسون اعلام کرده است که موزه ها در انگلستان خواهد بود قادر به باز کردن درهای خود را از 4 جولای.

این احتمال وجود دارد که بازدید کنندگان را به کتاب بلیط در پیشبرد اجتماعی فاصله حفظ شود.

شارون التیام مدیر موزه انجمن گفت: مستقل است که در حالی که اعلام "خبر بزرگ" برای موزه صنعت نه هر موزه در انگلستان خواهد بود قادر به بازگشایی با توجه به پیامدهای ناشی از این بیماری همه گیر.

"موزه ها از دست داده اند و درآمد قابل توجهی در طول این مستند و در بسیاری از موارد آنها را باید به دقت فکر می کنم در مورد هزینه بازگشایی و اگر آن را امن برای کارکنان و داوطلبان و بازدید کنندگان به انجام این کار" التیام گفت.

"که در آن آنها می توانند از موزه ها در حال برنامه ریزی اقدامات مانند سیستم های یک طرفه و بهنگام ورود و اجرای دقیق ایمنی و بهداشت اقدامات در راستای دولتی راهنمایی.:

برای موزه ها که فراموش بازگشایی ماه آینده درمان گفت: این تجربه برای بازدید کنندگان متفاوت خواهد بود.

"کافه ها و مناطق بازی ممکن است باز شود اما استقبال از مقابل خانه کارکنان خواهد بود به عنوان گرم به عنوان تا کنون," او اضافه شده است.

موزه ملی مدیران شورا که اعضای آن شامل مدیران در کتابخانه بریتانیا و ویکتوریا و آلبرت موزه موافقت در آن گفته: "در حالی که بسیاری از سالن تلاش خواهد کرد به بازگشایی در روز 4 ژوئیه ظرفیت محدود خواهد شد اجتماعی فاصله و برخی ممکن است قادر به تجارت viably در حال ادامه داد: حمایت دولت باقی خواهد ماند مهم است."

آرایشگری

(گتی ایماژ)

آرایشگری خواهد بود قادر به بازگشایی در 4 جولای در انگلستان است.

اما با توجه به محدودیت تجربه خواهد بود تا حدودی متفاوت از سالن بازدید کنندگان است.

دولت گفته است که هر کسب و کار است که باز باید با Covid-19 امن دستورالعمل که می تواند شامل قرار دادن صفحه نمایش در بین مشتریان.

در اوایل این ماه ملی مو و زیبایی فدراسیون (NHBF) منتشر شده برخی از دستورالعمل ها برای کمک به سالن آماده سازی و اطمینان حاصل شود که کافی سلامت و اقدامات ایمنی در محل هستند مانند اجتناب از "چهره به چهره" تعامل با مشتریان است.

تعدادی از کشورهای اروپایی در حال حاضر شروع بازگشایی سالن از جمله فرانسه که در آن سالن را قبول نمی کند پیاده روی در مشتریان و هر کس خواسته است به پوشیدن ماسک و لباس و استفاده از دست sanitiser ژل ضد عفونی کننده و دستکش یکبار مصرف.

آلمان نیز بازگشایی سالن مو است اما تنها اجازه می دهد سبک برای خشک کردن موهای خود و اطمینان حاصل شود که هر سالن صندلی خالی باقی مانده است. ضربه-drys هستند دلسرد و دستکش پوشیده شده است باید تا زمانی که یک مشتری موها شسته شوند.

سینما

(گتی ایماژ/iStockphoto)

از 4 جولای سینما در انگلستان خواهد بود قادر به بازگشایی آقای جانسون را تایید کرد روز سه شنبه 23 ژوئن.

اما این تجربه از رفتن برای تماشای یک فیلم را تا حدودی متفاوت در یک پست-Covid جهان است.

علامت بارلو مدیر کل در Showcase Cinemas UK توضیح داد که آن سینما کار کرده اند در چه اقدامات اجرا خواهد شد برای محافظت از مشتریان از مستند آغاز شد.

"این اقدامات شامل قادر به محدود کردن ظرفیت هر سالن اجتماعی را حفظ فاصله مورد نیاز و همچنین مبهوت فیلم شروع بار در یک برنامه کاهش آنلاین رزرو پرداخت تماس در سراسر Perspex سپر تا در همه نقاط و دستمال مرطوب و دست sanitiser ایستگاه های واقع در سراسر ساختمان های ما," او گفت:.

"ما همچنین طراحی گوشیهای جدید تمیز کردن برنامه و کارمند PPE مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که اولویت شماره یک ما – بهداشت و ایمنی از همه ما در سینما – به دست آورد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن