ناسا ارسال جرقه وحشت که همه starsigns را تغییر داده اند – اما حقیقت این است که پیچیده تر

متعدد مقالات جدید پیشنهاد کرده اند که ناسا ناگهان تغییر همه starsigns. این خبر باعث شده است تا مردم را به وحشت

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

متعدد مقالات جدید پیشنهاد کرده اند که ناسا ناگهان تغییر همه starsigns.

این خبر باعث شده است تا مردم را به وحشت است که آنها از دست داده اند برخی از بخش مهمی از هویت خود را – که خود نشانه ممکن است اشتباه همه, همراه, و, که نه تنها خود را در طالع بینی اما در کل شخصیت ممکن است یک دروغ است.

اما ناسا انجام داده است هیچ چیز مانند آن است نه قدرت برای تغییر starsigns و نه هیچ علاقه خاص در انجام این کار است.

داستان با این حال اشاره به جالب – هر چند نه در همه جدید – واقعیت در مورد چگونگی فلکی تغییر و مفاهیم است که آنها می تواند برای افرادی که بر این باورند در طالع بینی و طالع بینی.

این داستان های جدید به نظر می رسد در سراسر رسانه ها در روزهای اخیر ساخته شده و اشاره به این واقعیت است که ترتیب ستاره بالا سر ما تغییر کرده در طول هزاران سال از زمان بابلی ها برای اولین بار اتفاق افتاد بر آنها 3000 سال پیش.

آنها اشاره کرد: درست است که ناسا در گذشته صحبت در مورد پدیده "محوری سبقت" و یا این واقعیت است که زمین wobbles به عنوان آن می چرخد کمی مانند یک چرخش بالا. که اثر بدان معنی است که ستاره ها به نظر می رسد از زمین در مکان های مختلف از جایی که آنها 3000 سال پیش و پس از این صور فلکی را تشکیل می دهند که starsigns نقل مکان کرد بیش از حد.

آنها نیز درست است که ناسا نیز گفت: داستان چگونه بابلی ها نگاه کرده بود به مناسب 13 صور فلکی به راحتی با عدد 12 ماه از سال و پس از حذف یکی از شناخته شده به عنوان Ophiuchus – از نمودار. برخی از این مقالات ادعا کرد که ناسا "ایجاد" Ophiuchus اما در آن بود و یک صورت فلکی که در آسمان زمانی که سیستم فعلی از زودیاک ساخته شده بود و همه ناسا بود نقطه ای که از.

اما هر دو از کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است هزاران سال پیش و به خوبی تاسیس حقایق است. بنابراین مدرن روز استفاده از starsigns تشکیل شد در آگاهی کامل از اطلاعات است.

پس از طالع بینی است که یک سیستم مورد استفاده توسط انسان به بحث در مورد زندگی خود آن لزوما نیاز به خط تا با ستاره به عنوان آنها در واقع هستند. به این ترتیب مردم می توانند با چوب موجود خود را starsign و یا انتخاب کردن برای استفاده از آنها ظاهرا به تازگی محاسبه یک – تنها چیزی که واقعا مهم است این است که ستاره شناسان که پس از استفاده از آن starsigns با استفاده از همان سیستم.

اگر همه روشن امروزی تر سیستم – 13 starsigns و تاریخ های مختلف – و سپس آن را بهطور می تواند گفت که به مردم داده starsign. اما که به نظر می رسد اتفاق می افتد و تا زمانی که آن را می کند و سپس از مردم می تواند چوب را درک موجود از خود و خود را در طالع بینی.

شاید مهم ترین چیز به یاد داشته باشید این است که ناسا تغییر نکرده علائم ستاره و یا انجام هر یک از چیزهای دیگر که داستان مربوط به آن را ادعا می کنند. بسیاری از پیشنهاد کرده اند که آژانس فضایی تا به حال یک تغییر ناگهانی از قلب ساخته شده برخی از مرتب کردن بر اساس از دستیابی به موفقیت و یا تصمیم به اعتراف است که آن را تا به حال مخفیانه شناخته شده است که علائم ستاره در اشتباه بودند در تمام طول.

اما از آن است که در ناسا قدرت برای تغییر starsigns حتی اگر آن را می خواستم. و آن را تقریبا قطعا نمی خواهید به: آژانس فضایی شده است توهین طالع بینی حتی در همان پست که به نظر می رسد که منجر به جاری furore.

"این علم" پست خوانده شده آن را به عنوان مورد بحث چگونه طالع بینی های مختلف از نجوم است. "هیچ کس نشان داده است که طالع بینی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیش بینی آینده و یا توصیف آنچه که مردم می خواهم تنها بر اساس تاریخ تولد خود را. هنوز هم مانند خواندن فانتزی داستان های بسیاری از مردم لذت بردن از خواندن خود را 'نجوم هوا' یا 'طالع بینی' در روزنامه در هر روز است."

که ارسال شده است در ناسا سایت و بخشی از یک صفحه در نظر گرفته شده برای آموزش کودکان در تفاوت بین نجوم و طالع بینی, و چگونه starsigns در ابتدا آمد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن