Lizzo می گوید: او لگد از اجاره تعطیلات سه روز اولیه: ‘شما نمی توانید متوقف کردن این دختر سیاه, درخشش’

Lizzo به اشتراک گذاشته شده یک پیام برای یک تعطیلات صاحبخانه او ادعا می کند لگد او و دوستان او را از در خانه خود سه روز زود است.

روز یکشنبه به 32 ساله خواننده به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از رقص در یک دست کت و شلوار حمام به Instagram با عنوان: “این مرد که لگد مرا از من هفت روز اجاره سه روز در اوایل دیروز. این است که برای تمسخر این راه است که من رقص و برای استفاده از Instagram فیلم از من و شش زن سیاه دختران می گویند که ما می تواند به او صدمه دیده است ” و تهدید به پلیس تماس بگیرید.

“من می دانم که شما در حال تماشای صفحه من, بنابراین من فقط می خواهم شما بدانید که شما نمی توانید متوقف کردن این دختر را به درخشش.”

جایزه گرمی برنده این نتیجه رسیدند زیرنویس ضمن تشکر از صاحبخانه برای “لگد زدن به ما را” از آنجا که او و دوستان او در بر داشت یک بهتر است اجاره به عنوان یک نتیجه.

“با تشکر برای لگد زدن به ما را تونی این خانه بهتر است به هر حال. Xoxo و” خوب به جهنم خواننده نوشت.


در این کلیپ Lizzo که می گویند نیست که در آن او در تعطیلات است, دیده می شود, رقص, در کنار یک استخر بی نهایت در مقابل کوهستانی پس زمینه.

در نظرات مردم را تحسین خواننده برای دفاع از خودش و برای صحبت کردن در مورد “تبعیض” او با تجربه است.

“من می خواهم که شما فکر می کنید ماندن در یک خاص اجاره آن را بسیار بسیار فریبنده ملک و افزایش اجاره بالقوه شما انجام شد او به نفع!” مدل Stefania Ferrario نوشت. “او نیاز به دریافت و با بار.”

فرد دیگری گفت: “وای او تا به حال یک مشکل خود را با درشت سیاهی. آره F خانه خود.”

پیش از آن در هفته این خواننده گفت که او و دوستان او تا به حال تمام آزمایش منفی برای coronavirus قبل از سفر به خانه تعطیلات با هم.

“فقط یک گروه از melanated دختران خیساندن تا خورشید” در حقیقت لطمه می زند و خواننده زیر نویس یک کلیپ از دوستان خود را در خورشید است. “بدون قافیه یا دلیل. (همه ما در زمان مسئولیت به Covid آزمون و خوشبختانه همه ما منفی است. لطفا امن و پوشیدن ماسک).”


Lizzo را تجربه می آید و پس از او باز کرد تا در مورد سیاه زندگی مهم جنبش و نژاد پرستی “در رگهای این کشور” در مارس توضیح در طول یک Instagram Live: “آن است که سخت نیست برای دیدن. مردم که آن را نمی بیند و نمی خواهید به آن را ببینید. من اصلا همدردی برای افرادی که آن را نمی بینم دیگر. مردم سیاه و سفید خسته شده اند. ما خیلی خسته است.”

این هنرمند همچنین منعکس شده در قدرت می آید که با داشتن پلت فرم خود را با یادآوری این که چگونه او با استفاده از به دنبال در حوادثی مانند قتل جورج فلوید و تعجب می کنم که چرا افراد مشهور نبودند صحبت کردن.

“من به یاد داشته باشید هر بار که این چیزها اتفاق افتاد … من نگاهی به این افراد مشهور و می گویند: کجایند آنها که صدای خود را? چرا شما صحبت کردن برای ما؟’ من باید متوجه باشید که مسئولیت نیز هست. این امر می تواند غیر مسئولانه از من به منعکس نمی بار غیر مسئولانه به حقیقت را بگویید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>