ران پرلمن ارائه می دهد برای مبارزه با تد کروز و اهدا $50,000 به زندگی ماده

ران پرلمن به چالش کشیده تگزاس حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز به یک موسسه خیریه مسابقه کشتی پس از جفت درگیر ش

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

ران پرلمن به چالش کشیده تگزاس حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز به یک موسسه خیریه مسابقه کشتی پس از جفت درگیر شد در یک بحث گرم در توییتر.

این بازیگر هالیوود ساخته شده این پیشنهاد را در طول یک ارز با جمهوریخواه فلوریدا در کنگره مت Gaetz. این جفت ارز شده بود بحث در مورد فوتبال آمریکا تصمیم به لغو یک قانون نیاز به بازیکنان خود را برای ایستادن برای سرود ملی, در پی کشتار جورج فلوید.

Gaetz حمله پرلمن با تماس او را "نژادی عدالت جنگجو که تا به حال هیچ مشکل در هالیوود به تصویر کشیدن سفید Supremacist رهبر یک باند موتور سیکلت" با اشاره به این بازیگر نقش بازیگران در Sons of Anarchy.

پرلمن شات بازگشت: "من تنها بازی scumbags و grifters. شما معامله واقعی!"

گفت: Gaetz به "ترک مرد سخت دیدگاهها برای کسانی از ما که در صورت رای دهندگان" پرلمن توییتی یک عکس از اوهایو, congressman Jim اردن و گفت: "شما خوش شانس برای این مرد مت. اگر نیست آن را برای او می شود زشت ترین سیاستمدار راه رفتن."

اردن آواز مغلوب ساختن پیشی جستن مدافع سابق کشتی مربی در ایالت اوهایو است که متهم به عدم گزارش یک رسوایی است که در آن یک پزشک مورد آزار جنسی دانش آموز کشتی گیران. او را رد کرده است آوریم.

کروز در پاسخ به پرلمن را jab در اردن, به tweeting: "گوش دادن Hellboy. شما بحث خوب بازی هنگامی که شما کردم هالیوود, آرایش و stuntmen. اما من شرط می بندم $10k – به غیرسیاسی موسسه خیریه از انتخاب شما – که شما نمی تواند در پنج دقیقه گذشته در حلقه کشتی با جیم اردن بدون گرفتن دوخته. شما تا به آن ؟ یا خود را روزنامه نگار می گویند بیش از حد خطرناک است؟"

پرلمن پاسخ داد: "انتظار این است که تو تد کروز? مقدس s*** مرد! آیا این مرد همان اجازه دهید کمی دانی تماس همسر یک سگ و پدر او یک قاتل و در حال حاضر بوسه الاغ خود را ؟ من می توانم شما تشکر کرد؟"

او ادامه داد: "من به شما بگویم آنچه تدی پسر پس از ذکر جیم اردن و کشتی ... مشکل چرا ما می گویند f*** او را و فقط آن را من و شما. من به 50k به سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و شما می توانید تمام پول مالیات دهندگان شما فکر هزینه."

کروز در پاسخ میگوید: "من آن را دریافت دارید. اما ظاهرا نرم. شما مطمئن شوید که به نظر می رسد ترس به گریبان اردن (که به شما در حفظ و توهین). نمی تواند گرما ؟ نیاز به یک مانیکور؟"

"چپ و تصور کنید که اگر زنان زد همه چیز" سابق تگزاس تریبون ویرایشگر امیلی Ramshaw گفت: اظهار نظر در ارز.

نیویورک تایمز گزارش خبرنگار مگی استور اضافه شده: "خداوند مردان در حال طاقت فرسا است."



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب