لیورپول طراحی خود را سقوط به لیگ برتر امتیاز رکورد ورقه های دور در شکست آرسنال

لیورپول دست تکان داد bye-bye به رکورد مجموع نقاط و سلام به نادر بودن یک لیگ برتر شکست به عنوان آنها طراحی شده

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

لیورپول دست تکان داد bye-bye به رکورد مجموع نقاط و سلام به نادر بودن یک لیگ برتر شکست به عنوان آنها طراحی شده خود را, سقوط, هدیه آرسنال 2-1 پیروزی در شرایط غیر معمولی.

مشاهده احساس مانند یک نوای Merseysiders قبل از Jurgen Klopp تحول شکل گرفت هدایت آنها را به یک عنوان برای اولین بار در سه دهه.

قهرمانان نیست در عادت واگذاری امتیاز اجازه دهید به تنهایی بسته بندی آن را با روبان برای مخالفان اما این مورد در شب چهارشنبه.

شاید گارد از افتخارات تبدیل شده بود بیش از حد معمول به سهولت از طریق است که لیورپول می تواند تسلط بر بندهای از بازی بیش از حد خسته کننده و به طوری که آنها تا به حال به خود را ایجاد درام.

در باز نیم ساعت کنندگان خیلی راحت در امارات متحده عربی است که آن را احساس به عنوان اگر آنها در پیش فصل در حالت برابر لیگ پایین تر مخالف است.

لیورپول شد واضح تر و نگاه در خلق و خوی برای تنبیه آرسنال بازی گاه به گاه رفتار. دروازه بان امیلیانو مارتینز بود لایه لایه با امداد هنگامی که خود را ترخیص شد که متهم توسط روبرتو Firmino کوتاه پایه از سمت چپ پست.

میزبان شدند و زندگی بر روی لبه اذعان و در نهایت انجام داد. Fabinho و اندی رابرتسون هر دو برنده دوئل با دومی هدر سقوط به Firmino ، برزیل با بازی زیبا و به خوبی وزن پاس به سمت چپ-پشت در با هم همپوشانی دارند. رابرتسون حتی نگاه کردن قبل از حفاری یک توپ در سراسر هدف که Sadio یال خواندن و تبدیل به خوبی.

Sadio یال و اندرو رابرتسون, جشن لیورپول, درب بازکن (2020 استخر)

به عنوان Mikel Arteta barked دستورالعمل در زبان های متعدد در اطراف زمین فوتبال یکی تعجب اگر او در برقراری ارتباط 'جلوگیری از چسباندن' به دلیل سکته مغزی با قلم مو بازی نقاشی شد که در راه است.

اما در واقع این کلمه او نیاز به ترجمه به عنوان ثروت. آرسنال خواهد به طور ناگهانی دو قاشق از آن را از بعید منابع.

ویرژیل van Dijk شده بود در کروز کنترل بود اما تحت فشار قرار داده و از ریس نلسون و نورد افتضاح backpass مستقیم به Alexandre Lacazette. جلو گرد Alisson و جمع غیر منتظره اکولایزر.

گمراه شدن انسان است اما لیورپول مدافع-in-chief را ندارد آن نوع از اشتباهات – این نخستین اشتباه منجر به یک هدف در لیگ پس از مارس 2019. Van Dijk می خواستم ناپاک است اما همه او اثبات شد او خطاپذیر.

اگر که نیست به اندازه کافی ناباوری یک شب, جهان بهترین دروازه بان پیوست مهمترین مرکز در داشتن یک "بود که واقعا فقط اتفاق می افتد ؟' لحظه.

رابرتسون کارگردانی خود را پرتاب به Alisson که موفق به بازگشت آن را با قدرت به اندازه کافی. Lacazette سرمازده به قطع کردن پاس عطف ارائه دهنده با جلو و عقب برای نلسون که اعمال یک پایان خوب در پایین سمت چپ.

لیورپول رفت پشت در نیمه اول با وجود به ثمر رساند بازکن برای اولین بار از دسامبر 2016. این یک رجعت به یک تیم است که می تواند بازی استاد مدیریت و به طور منظم ساخته شده خود را در ماموریت های غیر ممکن است.

که در بازی برابر وستهام چهار سال پیش نیز آخرین مناسبت است که در باشگاه ساخته شده دو اشتباه منجر به طور مستقیم به یک هدف در باز کردن نیم.

آرسنال تا به حال دو عکس در مجموع در فاصله materialising از کسانی که اشتباهات و 75 دقیقه, آنها تا به حال هنوز موفق به تولید هر گونه تلاش از خود بازی.

لیورپول موفق شده بود 18 توسط آن نقطه – 15 بود که از داخل توپچی جعبه.

زرادخانه خود را جشن گل دوم به ثمر رساند توسط ریس نلسون (2020 استخر)

موج پس از موج لیورپول surfed رو به جلو اما به نحوی موفق به سقوط خود را توهین آمیز و ابتکار است.

تیم های طولانی تاج انگلستان بهترین نگه داشته به آینده را بدون موفقیت; یال در حال اجرا در نشانگر تلاش برای ایجاد چیزی – هر چیزی اتفاق می افتد.

هیچ چیز را فراتر از لیورپول سوم بالا پرواز شکست کمپین: هشت امتیاز کاهش یافته و در پنج لامپ از آنجا که تعمید داخلی پادشاهان.

این تعداد شات به عنوان خوانده شده آرسنال و 24 به تیمهای طرف که خلاصه تا خود شب.

"بدیهی است که اهداف ما به عنوان یک حال حاضر" Van Dijk گفت. "تا زمانی که اولین هدف آن کاملا ما. ما تحت سلطه. ما به آنها دو گل اما سپس آن را دشوار است به آمده به عقب.

"اگر شما به اهداف دور بود و من امروز شما دریافت می کنید آنچه شما سزاوار. اهداف نباید اتفاق می افتد اما تا آن زمان چیزی اشتباه وجود دارد. این اتفاق می افتد در فوتبال گاهی اوقات و شما باید برای مقابله با آن است. متاسفانه امروز ما تا به حال برای مقابله با آن را دو بار! من را سرزنش می کنند برای آن است. ما در حرکت است."

"ما می خواستیم بازی را به نفع خود اما ما نمی توانیم تغییر واقعیت است. ما سعی خواهد کرد برای پیروزی در دو بازی گذشته اما ما تا به حال یک فصل فوق العاده در حال حاضر.

"گرفتن این جایزه خواهد بود یک رویا به حقیقت می پیوندند. امشب ناامیدی که در سر من, و گاهی اوقات شما می تواند تبه اما ما در حرکت است."

زیدان و تحلیل موجز بود: "آرسنال تا به حال هیچ شانس واقعی, اما شما نمی تواند برنده بازی های فوتبال که به شما واگذار اهداف مانند آن. ما از دست غلظت و شما نمی توانید انجام دهید که در لیگ برتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب