Jurgen Klopp: به لیورپول را به عنوان برنده ستاره چرا که آن را 'سخت ترین سال برای تبدیل شدن به قهرمان'

Jurgen Klopp تا به حال به گوگل معنای ستاره با توجه به بحث در اطراف لیورپول قریب الوقوع عنوان برنده شدن در طول

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

Jurgen Klopp تا به حال به گوگل معنای ستاره با توجه به بحث در اطراف لیورپول قریب الوقوع عنوان برنده شدن در طول مستند اما می گوید اگر یکی از اعمال آن باید دلیل آن را "سخت ترین سال برای تبدیل شدن به قهرمان."

این Merseysiders شد 25 نقطه روشن در اجلاس – بزرگترین-تا کنون منجر به زبان انگلیسی بالا پرواز تاریخچه – زمانی که coronavirus مجبور به تعلیق نخبگان بازی در کشور 96 روز.

زیدان اعتراف کرد آن را دشوار است به هنگامی که برخی از باشگاه ها در پایان مقابل از میز هل دادن به مبارزات انتخاباتی باطل در طول بحث های طولانی در مورد چگونه به حل و فصل وضعیت.

با لیگ برتر داشتن از سر گرفته و در روز چهارشنبه تحت پروژه راه اندازی مجدد بحث تکامل یافته به اینکه لیورپول پایان خود را از 30 سال به لیگ خشکسالی را کاهش خواهد شد با شکستن در این فصل و با بازی در حال حاضر در حال بازی در پشت درهای بسته.

"معمولا من پرداخت نمی کند توجه بیش از حد به آنچه همگان است گفت: در اطراف ما" زیدان گفت: جلوتر از روز یکشنبه Merseyside دربی در اورتون. "در حال حاضر من تا به حال مقدار زیادی از زمان برای خواندن و شنیدن و دیدن. من تا به حال در گوگل کلمه "ستاره" از آنجا که من فقط می دانستم که این کلمه از کمیک.

Jurgen Klopp معتقد است این "سخت ترین سال" برای تبدیل شدن به قهرمان (EPA)

"این سخت ترین سال و فصل به قهرمان تبدیل شده – 100 درصد است. این یک قطع نجومی مانند هرگز اتفاق افتاده و هر کسی که می شود قهرمان در پایان آن خواهد بود تاریخی به دلیل آن است که از یک سال است که ما را هرگز فراموش نکنید.

"امیدوارم آن است که تنها سال ما تا به حال مانند این به عنوان انسان و به عنوان یک جامعه چون من امیدواریم که ما را در پیدا کردن راه حل برای این نوع از مسائل در آینده است.

"این تاریخی است در حال حاضر بیشتر از همیشه. ما یک ستاره. بله. آن را انجام دهد. به دلیل آن است که سخت ترین فصل تا کنون.

"تنها تفاوت وجود دارد کاملا یک امتیاز فاصله بین ما و تیم های دیگر, اما اگر شما را دیدم منچستر سیتی بازی شب دیگر دیدم این تیم آنها را روی نیمکت داشتند که در آنها پنج بار تغییر و هنوز هم وجود دارد هیچ Leroy عاقل در زمین – شما فکر می کنم 'وای که واقعا چشمگیر است'.

"این است که ما حریف. نه تنها آنها را, اما این فصل آنها در حال بازی. است که چرا زمانی که آنها نیاز به بحث و گفتگو در مورد فصل من احساس کاملا متشنج در طول مستند. در حال حاضر آن است و ما اینجا هستیم."

لیورپول نیاز به دو پیروزی به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انگلستان اما زیدان را نمی خواهند آنها را به سادگی عبور از خط. او خواستار حداکثر تلاش به عنوان باشگاه به دنبال اطمینان خاص به پایان قابل توجه در مبارزات انتخاباتی.

آنها می تواند تبدیل به اولین لیگ برتر طرف را به نفع خود تمام 19 وسایل خانه در یک فصل است.

لیورپول می تواند رکورد بیشترین پیروزی در یک کمپین در حال حاضر تنها پنج دور از تطبیق 32 ادعا شهرستان در 2017-18 و 2018-19.

یکی دیگر از 19 امتیاز از امکان 27 را ببینید قرمز eclipse 100 نقطه علامت تعیین شده توسط Pep Guardiola مردان.

لیورپول می تواند تبدیل به اولین باشگاه برای حفظ عنوان با حداقل شش بازی در دست است. و آنها نیز در دوره ثبت نام بزرگترین برنده حاشیه فراتر 19-نقطه فاصله شهر swaggered به عنوان در 2017-18.

"ما خیلی سخت بود و ما نمی خواهید برای دریافت بر روی خط به نحوی.' ما می خواهم به بازی فوتبال" زیدان گفت. "هیچ کس به ما بگویید که ما تقریبا وجود دارد. من نه علاقه ای در حدود یا نزدیک. من علاقه مند به بازی بهترین فوتبال ما می تواند بازی کند. ما هیچ محدودیت و یا مقایسه به فوتبال پشت درهای بسته. آن را ممکن است به بازی های برجسته, بزرگ, اجرای بسیاری و اجرای بیش از دیگر دوره? من نمی دانم, اما اجازه دهید آن را امتحان کنید.

"مردم اجازه لذت بردن از فوتبال ما در خانه است. این کار ما را به آن را به عنوان خاص که ممکن است به خصوص برای LFC حامیان. امیدوارم مثل این. مردم چه در خارج از آن من نمی تواند مراقبت کمتر است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب