لیورپول اجرایی تکرار تماس برای طرفداران برای جلوگیری از تجمع جرم

لیورپول باید دوباره خواست حامیان آنها برای جلوگیری از تجمع جرم در این شهرستان و به جشن خود را در لیگ برتر پیروزی با خیال راحت در خانه به منظور جلوگیری از گسترش این coronavirus اجرایی پیتر مور گفت: در روز جمعه.

لیورپول را 30 سال صبر کنید برای خود 19th, انگلیسی بالا پرواز تاج هفته گذشته به پایان رسید زمانی که منچستر سیتی از دست داد در چلسی و هزاران نفر از طرفداران تبدیل شده تا در آنفیلد ورزشگاه به جشن می گیرند.

رسانه های محلی گزارش داد که طرفداران راه اندازی آتش بازی در رویال کبد ساختمان با آتش از شکستن در بالکن برجسته متعلق به فرهاد مشیری اکثر سهامداران از طرف محلی رقبای اورتون.

لیورپول, Merseyside پلیس و شورای شهر با صدور بیانیه ای در محکومیت “کاملا غیر قابل قبول” رفتار در حالی که مدیر یورگن Klopp درخواست حامیان ماندن در خانه و جلوگیری از خراب کار انجام شده در مهار شیوع بیماری.

“ما بسیار خوشحال به برنده این عنوان اما به عنوان مدیر گفت: ما گرد هم می آیند به جشن درستی تنها زمانی که آن را امن و مطمئن برای انجام این کار” مور گفت: پیش از یکشنبه تیم برابر استون ویلا. “باشگاه پیام برای همه است که لذت بردن از تماشای تیم در تلویزیون و لذت بردن از جشن در خانه.”

طرفداران لیورپول جشن پیروزی در لیگ برتر عنوان (گتی)

Merseyside پلیس گفت: طرفداران باید مقدار زیادی از زمان برای جشن گرفتن پس از همه گیر تحت کنترل است.

“ما نمی خواهید به از طریق آن مشکل بهداشت عمومی از تجمع جرم در سراسر شهر” Merseyside رئیس پلیس پاسبان اندی کوک گفت. “زمان به جشن می گیرند این است که بعد از این همه گیر رفته است.”

لیورپول حامیان اتحادیه به دادگاه تجدید نظر به طرفداران برای پیدا کردن راه های مختلف از جشن پیروزی خود را.

“این هنوز کمی سورئال تماشای بازی در حال حاضر با هیچ طرفداران این احساس نگران کننده در برخی از راه, اما, که در آن ما هستند. اجازه دهید با استفاده از این شرایط منحصر به فرد برای جشن های مختلف در یک راه” جو Blott صندلی از روح Shankly اضافه شده است.

بریتانیا دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض از Covid-19 با بیش از 43,500 مرگ و میر.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>