کتاب ماه: از دیوید میچل مدینه فاضله خیابان فرانسیس چا اگر من تا به حال صورت خود را

Three قدرتمند خاطرات را در ماه جولای بخشی از آنچه که بیشتر شبیه معمول ماهانه انتشارات بهمن. زن ساعت مجری Jenni

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

Three قدرتمند خاطرات را در ماه جولای بخشی از آنچه که بیشتر شبیه معمول ماهانه انتشارات بهمن. زن ساعت مجری Jenni موری می نویسد: در مورد خود جنگ با چاقی در گاو چاق, چاق شانس (Doubleday). موری اذعان به درد او دچار پس از گرفتن بد اخلاق سوء در مورد اندازه او. او کاندید کتاب فصیح یادآوری است که "چربی شرمندگی است بیان نفرت".

قطعاتی از پدر من (4 و مستغلات) توسط سام میلز است خاطرات تلخ در مورد یک مراقب برای یک پدر که دچار بیماری روانی است. میلز melds خود لمس کردن داستان با بازتاب در چهره های ادبی از جمله موبایل و کامپیوتر فیتزجرالد – که از طریق مبارزات مشابه. سوم کنایه صادق سرگذشتی داستان Terri سفید Coming Undone (Canongate) که در آن دربی شایر متولد editor-in-chief of Empire movingly اسناد چگونه او را بازسازی زندگی خود پس از حوادث فیزیکی و سوء استفاده جنسی.

وجود دارد یک میزبان فوق العاده رمان را در ماه ژوئیه از جمله جان Boyne را سنگین وزن یک مسافر در دروازه حکمت (Doubleday) و Caoilinn هیوز را از خنده های وحشی (Oneworld) که پر از انرژی و خورنده شوخ طبعی است. کاتلین MacMahon قابل توجه داستان عشق چیزی جز آسمان آبی (پنگوئن ایرلند) یک مناقصه کالبد شکافی از ازدواج.

اگر چه واقعیت با بهره گیری از تعطیلات خواندن در ساحل ممکن است به نظر می رسد دور از ذهن در لحظه بابا فیور را در اینجا و در حال حاضر (Simon & Schuster) و لیزا دمنده را برکه علف های هرز (بی شمار نسخه) هستند و سرگرم کننده "staycation هستید" داستان را به شما به دور از همه چیز در میان.

هیجان انگیز طرفداران را پیدا خواهد کرد بسیار برای لذت بردن از در T W الیس یک دست کشیدن در درب (حوزه) و رایان Gattis این سیستم (Picador). همچنین توصیه شده است که Sabine Durrant سرد شدن Finders Keepers (Hodder) و پیتر جیمز پیدا کردن آنها را مرده (مک میلان) یکی دیگر از اول کارآگاه سرپرست Roy فضل ماجراجویی. دوروتی Koomson را تمام دروغ های واقعی هستند (تیتر) است که محکم بسته شده پس از 10 سال با بستنی دختران.

من لذت می برد دو آمدن از سن داستان: Matson تیلور نامتعارف به Miseducation از Evie اپورته (Scribner) و به آرامی طنز, مهربان, تنیس, درس (Doubleday) توسط سوزانا Dickey. Eley ویلیامز رمان دروغگو لغت (ویلیام Heinemann) است تخیلی درمان است. "لغت نامه ها بی پروا همه چیز" ویلیامز می گوید در مقدمه باهوش و بازیگوش اولین مورد یک زن جوان digitising a 19th-century dictionary. تولید مثل کانادا شاعر ایان ویلیامز (گفت و گو) است تغزلی داستان عجیب و غریب-زن و شوهر رابطه بین غرب هند و ثروتمند آلمانی وارث.

عامیانه نوازنده جان مارتین باعث ظاهر cameo در دیوید میچل آهنگ جدید-بر اساس رمان مدینه فاضله خیابان – گریه به دور از فرار مرد جدا در ساعت کوچک: این شب طولانی از جان مارتین by Graeme تامسون (اتوبوس را فشار دهید). این عالی بیوگرافی شامل حساب مارتین وحشتناک خشونت نسبت به همسر بورلی.

ریچارد هالووی کتاب تأمل در جهان همراه با رمان از Mitchell, Amanda Craig, Arlene Heyman و فرانسیس چا در حال بررسی کامل در زیر کلیک کنید.

دولت ما در: Craig بازیگران سرد چشم در پست-Brexit بریتانیا

قانون طلایی توسط Amanda کریگ ★★★★★

جولای خاموش است برای شروع پرواز با آماندا کریگ قانون طلایی. اعتیاد آور طرح خط – که محور در یک بی پروا قتل پیمان که عمدی echoes of Strangers on a Train – این خودرو به صورت گسترده نافذ پرتره معاصر بریتانیا.

کریگ رمان جدید خود را به شرح زیر عادت متقابل گرده افشانی از کتاب قبلی. شخصیت هانا به نظر می رسد به عنوان یک کودک در یک محل خصوصی. هانا در حال حاضر پدر و مادر تنها شکست و disconsolate, تلاش برای مقابله با فاسق سوء استفاده رفتگان شوهر که نمی خواهد به افتخار او مسئولیت مالی. زمانی که مادرش بیماری نیروهای هانا به سفر از لندن به زادگاهش کرن او شانس برای دیدار با دستکاری فریبنده زن غریبه که نشان می دهد مرگبار راه حل به ظاهر مشکلات مشابه. همه آن چیزی است که به نظر می رسد البته و کریگ ایجاد تنش به, نمایشی, هیجان آخر.

قانون طلایی محدودیتهای بیش از آنچه که ممکن است رانندگی یک زن به نقطه که در آن او را حتی در نظر قتل یک شخص انسان – خشونت خانگی است نه محدود به-در-زن در Craig داستان – و مربوط چیزهایی برای گفتن در مورد زنان راه رنج می برند از موذی محل کار جنسیتی و آزار و اذیت.

هانا بدبختی است به شدت کشیده شده – جای تعجب نیست با توجه کریگ اذعان کرده است که او تحمل یک زمان تیره و تار به عنوان یک فارغ التحصیل کارآموز در یک آژانس تبلیغاتی. به همین ترتیب کریگ به ارمغان می آورد تجربه کار به عنوان یک تمیز کننده در طول رکود اقتصادی از سال 1980 به او گفتن حساب مورد بد راهی است که هانا درمان می شود زمانی که او طول می کشد و کار به عنوان یک تمیز کننده در طبقه خانه.

قانون طلایی کست سرد چشم ناظر ما پست-Brexit کلاس زده شکسته ملت است. کریگ نشان می دهد یک زمین ریخت با یک وسواس با ثروت و وضعیت یکی قادر به ترک آن نژادپرستی در پشت برخی از مردم هنوز هم قادر به ببینید که چگونه اشتباه آن است که به کسی که "یک شخص".

وجود دارد یک روستایی/شهری جنبه به کتاب و کریگ خونسرد با استفاده از شوخ طبعی خود را به فاش کردن بخش بین ترک شهرستان مانند کرن و به شدت محل باقی می ماند مانند لندن. کرن "گیر کردن به اقیانوس اطلس مانند bunioned پا بریتانیا" جایی که "سنت تریاک از مردم". در همان زمان کریگ روشن می سازد که چرا "این مسابقه Cornish ترین اعتراض به لندن". بسیاری از آنها uncaring گردشگران یا ثروتمند interlopers. هانا Cornish بستگان شوخی در مورد خاکستری نازک "لندن نگاه" به عنوان "مانند یک گیاه که در تاریکی نگه داشته".

جامعه گسترده تر آشفتگی منعکس شده است در هانا را درونی کرده ، او را به مقابله با خود اخلاق کشف آنچه او واقعا می ایستد و نگاه از نزدیک در روایت است که کسی در تلاش است تا او را به فروش. او به عنوان جنگ با این و تصمیم می گیرد که آیا او را به قتل Cornish, شوهر قطار "غریبه" جن همه چیز به سردرگمی انداخته با زیبایی و وحش-مانند رابطه او توسعه با استن در نظر گرفته شده قربانی.

در میان بسیاری از جنبه های لذت بخش از رمان است که شور و شوق هانا نمایش برای خواندن. او استدلال می کند در مورد کتاب با استن یک بازی ویدئویی طراح است که تلاش می کند برای متقاعد کردن او را که "آخرین ما کمی مانند کورمک مک کارتی در جاده". هانا طول می کشد استثنا زمانی که استن تماس جین آستن "که برنده جایزه از زن ناامیدی" با این استدلال که نویسنده غرور و تعصب بود "انقلابی" از آنجا که او قهرمانان ازدواج برای عشق نه پول.

"به نزول به یک داستان قدیمی و یا جدید بود برای ورود به جهانی دیگر از زیبایی احساسات فتنه و خطر یک دنیای بهتر که در آن مردم به صحبت با یکدیگر در مورد آنچه که اهمیت و چیزهایی که اتفاق افتاده است" هانا می گوید. کلمات او به راحتی می تواند ایستاده به عنوان یک apt خلاصه ای از دلخوشیها از قانون طلایی.

'قانون طلایی' توسط Amanda کریگ منتشر شده است کمی قهوه ای در 2 ژوئیه £16.99

Heyman صنایع دستی نشاط بخشی, داستان از یک زن مصمم به وجود خود را در شرایط خود

مصنوع توسط Arlene Heyman ★★★★☆

Arlene Hayman یک 77 ساله سابق روانپزشک که به مطالعه ادبیات تحت Bernard Malamud است به دنبال او مجموعه داستان کوتاه ترسناک, سکس با اولین رمان مصنوع.

عمل می گیرد از 1950s به 1980s. این دوره انتقالی برای زنان در آمریکا مشهود است در زندگی و حرفه ای از شخصیت Lottie با کریستن – یک زیست شناس سلول است که به نبرد در برابر زن ستیزی در علم او به عنوان جعل حرفه ای انجام آنچه او را دوست دارد.

Lottie با نام شارلوت برونته و خدا را شکر که مادر بزرگ او را محبت نام مستعار گیر کرده بود و بی محابا کنجکاو کودک (ایده خود را از پاپ در روز کریسمس به تشریح گربه) که به سرعت به دست آورده شهرت در روستایی کوچک پروتستان در شهر که او برای بودن "بیش از حد هوشمند به صورت یک دختر" کسی که "فقط خودش را به دردسر در پایان".

Heyman تساوی یک استادانه پرتره از Lottie را کودکی و نوجوانی یک مشکل برای یک دختر که نگران است که او یک "عجایب" چرا که او "از لحاظ جنسی به جلو" در محافظه کار پس از جنگ محسوب می شود. او در درگیری با کنترل خصمانه پدر. "من نمی خواهم تمام خانه متعفن فرمالدئید" او سوت می زند در او. "چرا شما فقط شاش در همه جا."

Lottie با اجبار برای استقلال تمایل خود را به دنبال رمز و راز از زندگی خود را – که آیا آن است که در یک آزمایشگاه و یا در داخل خود بدن و ذهن می آیند در یک دوره زمانی که آن را غیر معمول نیست برای زنان به احساس "ریاضت" در داشتن یک دختر به جای پسر. در این تقدیرنامه, Heyman tellingly نشان می دهد پدر و جروم به او آموخته است که "هر کسی که تا به حال یک مادر باید به یک فمینیستی".

Heyman پرتره از فروپاشی Lottie ازدواج برای یک جوان ستاره فوتبال که حرفه ای است که به پایان رسید با یک مصدومیت زانو پر از بینش. "بخشی از چارلی بود که آرام و کنجکاو با وجود insular خانواده او می خواهم بیرون آمدن از برخی از درب برخی از پنجره تبدیل شده بود به یک دیوار; او رشد کرده بود سخت تر می گوید:" Lottie. او نمی خواهد اهلی و مقاوم بودن از چپ به احساس "سایه و birdbrained و می شه".

هرج و مرج بیولوژیکی وجود همچنان اسیر Lottie با سراسر او را آشفته سفر را از طریق زندگی و عشق های مختلف آن را به ارمغان می آورد. Lottie قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر شخصیت به خصوص با توجه به چیزهای تکان دهنده است که رخ می دهد در این کتاب از جمله وحشتناک برخورد با یک انسان از خود گذشته است. شما احساس است که Heyman استفاده کرده است تمام زندگی خود تجربه برای نوشتن یک پرتره صمیمی از زندگی خانوادگی و نشاط بخشی, داستان از یک زن مصمم به وجود خود را در شرایط خود.

'محصول' توسط Arlene Heyman است که توسط انتشارات بلومزبری در 9 جولای, £16.99

تاریخ ثبت: زندگی واقعی ستاره های موسیقی راک فلفل میچل دهه شصت-مجموعه موسیقی رمان

مدینه فاضله خیابان توسط دیوید میچل ★★★★★

دیوید میچل هشتم رمان است بلند پروازانه افراطی شدیدا لذت بخش داستان گروه ظهور را به شهرت در سال 1967 و ناگهانی پایان غم انگیز. میچل نشده بود برای خیلی از دهه شصت – نویسنده تحسین شده از Cloud Atlas متولد شد و در 12 ژانویه سال 1969 روز Led Zeppelin منتشر شد اولین آلبوم خود را – اما او exuberantly اسیر این دهه در مدینه فاضله خیابان.

در رمان کانادا music manager پیچ و مهره با هم چهار به یاد ماندنی, کنجکاو شخصیت – عجیب و غریب گیتاریست جاسپر د Zoet این blunt-زبان یورکشایر درامر Griff گریفین picaresque طبقه کارگر نوازنده باس دین ماست و درونگرا نوازنده صفحه کلید و جن Holloway – برای ایجاد یک گروه. شهرت و ثروت به نظر می رسد یک رویای دور به خصوص پس از فاجعه اغاز اما کوارتت باید استعداد واقعی و ویژه شیمی است که میشود آنها را به ستارگی باز کردن درب به جلسه برخی از بزرگترین نوازندگان از قرن 20th.

زندگی واقعی ستاره های در حال کشت در سراسر این حکایت-مانند داستان از جمله David Bowie, Rod Stewart, جیمی هندریکس, جان لنون, جنیس جاپلین, Frank Zappa, هامفری Lyttelton, لئونارد کوهن, جری گارسیا و حتی یک نوجوان جکسون براون. خواننده عامیانه جان مارتین "خود را تبدیل وحشی سر مرد" را به عنوان او بخواهد جن موفق باشید قبل از یک گیگ (اگر چه پس از ملاقات او چند بار من می خواهم که خطر واقعی Martyn خواهد اضافه شده اند یک ناسزا یا دو) و یک unctuous Jimmy Savile می شود cameo که در آن او است و تمسخر توسط استیو ماریوت. "او کمی قدیمی را برای شما جیمی مطمئنا... منظور من او را بیش از شانزده. حقوقی مانند" کلمات میچل قرار می دهد به دهان از اواخر خواننده گروه کوچک چهره در یک مهمانی بعد از آرمانشهر خیابان به نظر می رسد در بالای میآید. واهی و پوچ گذشته نگر فکر کردن شاید.

هر فصل نام این عنوان از یک آهنگ و میچل شامل آهنگ اصلی شعر و توصیف واضح از نوازندگان مانند جونی میچل ("صدای پالس, غواصی, درد swivels تاسف کنسول avows"). طرفداران موسیقی را درک تخم مرغ عید پاک Mitchell پراکنده در صفحات مانند خم کردن کلمات قصار در مورد سنگ نورد و شطرنج سوابق و گنجاندن این نوع "عامیانه-با مته سوراخ" که دکمه جن "را به کار برای sullying خلوص 1765 نسخه از 'آقا پاتریک Spens'".

وجود دارد مقدار زیادی از خوب جاز نام-حذف بیش از حد از جمله اشاره دیو بروبک هنر Blakey, مایلز دیویس و Billie Holiday, اگر چه من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مردم کاملا درک و چرا از آن بسیار مهم است به Griff که یک عکاس قطاری او "به دنبال مانند ماکس روچ" (درامر بود که پیشگام bebop). وجود دارد ثابت لمس کمی که طنین از جمله جاسپر به شرح شنیدن بزرگ بیل Broonzy بازی در یک ایوان در هلند و احساسی جلو و جولی لندن آواز "Cry Me a River" به کسی که قلب نابود شده است.

میچل داستان ویژگی های برخی از نمونه درام در اطراف یک گروه – نفس درگیری های تلوزیون, rip-off مروج همکار نوازندگان که plagiarise ثبت-شرکت انگل – و همچنین همیشه حاضر خطرات ناشی از اواخر شب, سفر, خشونت و مواد مخدر آزادانه در دسترس. مقدار زیادی از اسید کاهش یافته است و کوکائین snorted در مدینه فاضله خیابانبا نوازندگان جذب شدن به سوهو یک محل که در آن "قوانین معمول صدق نمی کند".

و همچنین به عنوان داستان یک گروه این است که یک پرتره از انگلستان خود را نیم قرن پیش زمانی که اجاره نشانه بخوانید "سیاه پوستان & ایرلندی نیاز نمی شود" وقتی غرب هند پرستار مجبور به انتخاب صندلی های اتوبوس که در آن او بود "حداقل به احتمال زیاد به هم نمیزنند" که ضد همجنس نظرات در مورد "نانسی-پسران" می تواند پخش آشکارا در اپسم باشگاه کشور. سپس دوباره شاید میچل برگزاری یک آینه تا به مشکلات مشهود در خود ما کمی Brexitland?

میچل 562-صفحه رمان (رمان معادل دو آلبوم شاید؟) پر شده است درخشان به گفت و گو و تحریک چیزهایی برای گفتن در مورد خلاقیت, بهداشت روان, اثرات خشونت علیه جنگ ویتنام و غم و اندوه والدین مسئولیت و آنچه در آن بود شاید مثل به طور مستقل فکر موسیقیدان زن در روز است.

بالاتر از همه Mitchell می کشد خاموش پررنگ این تلاش در یک رمان کاوش undefinable اسرار و موسیقی چرا موسیقی چنین تاثیری بر مردم. جاسپر فشرده به آنچه در آینده به ارمغان خواهد آورد. "در پنجاه سال یا پانصد یا پنج هزار موسیقی را هنوز هم به مردم آنچه در آن می کند به ما در حال حاضر. که پیش بینی من." شنیدن, شنیدن.

"مدینه فاضله خیابان' دیوید میچل منتشر شده است Hodder و استوتون در 14 ژوئیه £20

هالووی آخرین عاقل راهنمای از طریق آشوب از جهان مدرن

داستان ما خودمان بگویید: ساخت معنا در جهان بی معنی توسط ریچارد هالووی ★★★★☆

اواخر خواننده جان Prine طنز آهنگ "عیسی: سالهای از دست رفته" در مورد دوره او ناپدید شد از کتاب مقدس به عنوان یک نوجوان تنها به اندکی در حدود 30 آمد به ذهن در حالی که خواندن ریچارد هالووی را جاذب داستان ما خودمان بگویید: ساخت معنا در جهان بی معنی. با توجه به هالووی, اسقف سابق ادینبورگ "به نظر می رسد که عیسی بیشتر عمر خود را صرف رنجبر در یک ساختمان سایت." Prine می تواند داشته کل آیه جدید برای آهنگ های خود را.

هالووی را فکری کتاب شامل تحریک مشاهدات در مورد موضوعات متنوع به عنوان بی عدالتی از Windrush رسوایی مشکلات ایمان در جهان است که باعث به آشویتس باورهای ویلیام بلیک و گرفتاری کارخانه پرورشی بوقلمون.

هالووی, جذاب, نویسنده, پرفروش, در انتظار آخرین اتوبوسمتولد شد و در سال 1933 سال هیتلر صدراعظم آلمان است. هالووی دیده است سهم عادلانه خود را از درد و رنج و عذاب او می نویسد: در مورد جمله زمان او شاهد پس از رحم, جوخه های مرگ در السالوادور در سال 1980 در طی یک ماموریت حقیقت یاب برای کمک های مسیحی.

سابق چراغ خوراک پزی از اسکاتلند کلیسای اسقفی هشدار در برابر افرادی که "خروپف با تحقیر" در داستان های کتاب مقدس. افشای کامل من مؤمن – تقریبا یک بیخدا در کورت وانگات ورید "چرا استدلال می کنند کسی دیگری در خارج از انتظار نوعی از زندگی پس از مرگ؟" – اما من گرم به هالووی تمایل به مقابله با ایمان قطعیت در "زودگذر این جهان".

هالووی می گوید که "WH Auden را 'یک چوب خالی از سکنه است یک استعاره خوب برای جهان" و در کتاب پر است از غول پیکر موضوعات به جویدن بیش از: زندگی و مرگ و ایجاد یک جهان که شامل حدود 140 میلیارد کهکشان ها (فقط آنهایی که قابل مشاهده). او ارائه می دهد Bill Bryson نکته برای کمک به دور سر خود را که غیر قابل تصور–, شماره که اگر کهکشان ها یخ زده بودند و نخود فرنگی وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی از آنها برای پر کردن رویال آلبرت هال.

شما ممکن است پیدا کردن پاسخ شما به دنبال در این کتاب اما داستان ما به خودمان عاقل راهنمای از طریق آشوب از جهان مدرن یک نوشته با طنز و deprecating بدبینی. به عنوان هالووی آن قرار می دهد: "ما برای پیدا کردن آن دردناک را بپذیرد که شرایط انسانی است نورد بحران ما می توانند یاد بگیرند به مدیریت عالمانه اما از آن ما هرگز نمی تواند فرار کنند."

'داستان ما خودمان بگویید: ساخت معنا در جهان بی معنی' ریچارد هالووی منتشر شده است Canongate در 16 ژوئیه £16.99

زیر پوست: Cha را برای اولین بار به بررسی کلاس و جراحی زیبایی در کره جنوبی

اگر من تا به حال صورت خود را توسط فرانسیس چا ★★★☆☆

فرانسیس چا برداشت ظالمانه موضوع جذاب برای او اولین رمان: بسیار در خود چهره جراحی زیبایی صنعت کره جنوبی و زیرزمینی "اتاق سالن" فرهنگ و راه آنها troublingly هم تنیده شده است.

چا سابق فرهنگ ویرایشگر برای سی ان ان در سئول به بررسی حقیقت در پشت صحنه های مدرن روز در کره جنوبی از طریق آوردن داستان از چهار مبارزه زنان – اتاق سالن کارگر Kyuri هنرمند, هنتای, مو, سبک آرا و حامله Wonna – که زندگی برخورد می کنند.

سئول در جهان است, جراحی پلاستیک سرمایه آن بیش از یک میلیون روش به جای یک سال در "pretty کارخانه" همه چیز را از چشم re-دوخت زیر بغل سفید. بسیاری از بیماران جوان دختران نوجوان است. یک عملیات مشترک توسط فک کاهش. حتی "خوش شانس" صورت بیماران بعد از عمل جراحی سال مبارزه با دندان که نمی خواهد چین را چانه اغلب پس از بی حس که آنها با استفاده از تلفن همراه خود دوربین فقط برای چک کردن اگر آنها در حال دریبل مواد غذایی خود را. در بدترین موارد زنان فوت کرده اند از بلورهای استخوان فک است که تسلیم در شریان ها است. چا نشان می دهد که این کسب و کار شنیع از طریق تجارب Kyuri دوست Sujin.

Kyuri با این نسخهها کار در یک اتاق سالن است که نمونه ای از هزاران است که وجود مکان های که در آن کار جنسی انجام شده است با کمی موشکافی گاهی اوقات زیر سن دختران. چا تماس آنها را "زیرزمینی جهان که در آن مردان به عمل پف کرده پادشاهان". این مکان حکومت سادیستی خود ارضایی و دالالن پشتیبانی شده توسط شمرد که خود را قلاب به دختران توسط پیشرفت کردن پرداخت برای عمل جراحی است. Kyuri کمی همدردی با همسران مردانی که استفاده از خدمات اتفاقا مواج در ساده لوحی از این "clueless خفاش" و اضافه میکند: "آنچه که دقیقا آنها فکر می کنم خود را بین ساعت 8 بعد از ظهر و نیمه شب هر آخر هفته؟"

مانند فیلم انگل, اگر من تا به حال صورت خود را نیز در معرض کلاس سیستم در کره جنوبی. چا رمان قوی تر است در داستان از سبک اما آن است که یک داستان فوتی و فوری. این رمان یک خستگی ناپذیر تلخ, ارائه, از, کره جنوبی یک زمین افزایش بیکاری riven با زن ستیزی و سن گرایی که در آن زنان بیش از 40 هستند "ارائه شده به طور کامل نامرئی در چشم مردان کره ای از هر نسل".

این بود گزارش داد در این سال است که کره جنوبی را نرخ خودکشی بالاتر از هر کشور دیگری در جهان است. چا چشم-باز شدن رمان کمک می کند تا توضیح دهد که چرا یک نسل از آن کشور زنان هستند و در چنین ناامیدی.

"اگر من تا به حال صورت خود را' توسط فرانسیس چا است منتشر شده در 23 جولای توسط وایکینگ £12.99tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب