انگلیسی, کتاب جوایز: Candice Carty-ویلیامز می شود اولین بار, سیاه, زن انگلیسی برنده کتاب سال جایزه

Candice Carty-ویلیامز تبدیل شده است اولین بار, سیاه, زن انگلیسی برنده کتاب سال در, انگلیسی, تازه های کتاب. Car

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

Candice Carty-ویلیامز تبدیل شده است اولین بار, سیاه, زن انگلیسی برنده کتاب سال در, انگلیسی, تازه های کتاب.

Carty-ویلیامز برنده جایزه Queenieاو اولین رمان خود که تبدیل به یک کتاب پرفروش. او یکی از تعدادی از نویسندگان زن را به خانه جایزه در مراسمی سالانه, در سال دستیابی به موفقیت برای نمایندگی.

Bernardine Evaristo برنده این نویسنده جایزه سال برای او رمان دختر دیگرکه برنده جایزه بوکر در سال 2019. Oyinkan Braithwaite همچنین در صفحه اصلی این جایزه برای جرم و هیجان انگیز کتاب سال برای او رمان من, خواهر, قاتل زنجیره ای.

در یک بیانیه Carty-ویلیامز گفت: "این پیروزی باعث می شود من امیدوارم که اگر چه من برای اولین بار این صنعت در حال بیدار شدن از خواب به این واقعیت است که من نباید و نمی خواهد آخرین."

Stig Abell بود که در میان قضات در این مراسم به نام Queenie یک "رمان از زمان ما" اضافه کرد: "[آن را] پر از شوخ طبعی و حکمت و ضرورت و بي پروا به مقابله با زندگی به عنوان آن است که توسط یک جوان مجرد و زن در شهر است."

او ادامه داد: "این نباید ظ دور به عنوان به سادگی خنده دار اولین بار توسط درخشان نویسنده (هر چند از آن است که); این مهم مراقبه در دوستی و عشق و مسابقه است."

این جوایز کتاب بریتانیا شد و در این سال برگزار شد و عملا با آن به طور منظم در فرد مراسم لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب