لوئیس همیلتون و Romain Grosjean روشن شدن هوا بیش از F1 ضد نژادپرستی تظاهرات

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون و Romain Grosjean گفت: آنها تا به حال پاک هوا پس از شش بار در فرمول یک قهرمان متهم به راننده هاس که مایل به رها کردن ضد نژادپرستی تظاهرات.

مرسدس همیلتون راننده در سخن و انتقادی از Grosjean یک مدیر جایزه بزرگ رانندگان انجمن (GPDA) پس با عجله و آشفته ژست قبل از مجارستان جایزه بزرگ در 19 جولای.

“او فکر نمی کند که این مهم به انجام آن است. او یکی از آنها را که فکر می کند که آن را یک بار انجام می شود و این که همه ما نیاز به انجام,” در انگلیسی فرمول یک تنها, سیاه راننده و برجسته در میان کسانی که به مصرف زانو گفت: در آن زمان.

Grosjean به خبرنگاران گفت: در جایزه بزرگ بریتانیا است که او تا به حال 45 دقیقه مکالمه تلفنی با همیلتون در سه شنبه پس از مسابقه است.

گفت: “من به لوئیس ‘نگاه کنید شاید من اشتباه است’,” او گفت:. “من احساس کردم که به عنوان یکی از مدیران (co-director) سباستین (Vettel) بود هل دادن در جهت حمل در پایان نژادپرستی’ است که رویکرد حق من صحبت شد برای رانندگان که مبارک به ادامه به بیان صدای خود را.

“فکر کردن در مورد آن احتمالا اشتباهی انجام Lewis تا به حال برخی از استدلال خوب من تا به حال برخی نیز اما من فکر می کنم آن اشتباه بود چیزی که به انجام است.”

Grosjean گفت: GPDA سخن گفته بود با F1 رئیس تعقیب کری و ژان Todt در یک کنفرانس تلفنی به مطمئن شوید که همه چیز انجام شد در راه حق در آینده با یک روش مشخص قبل از مسابقه. “من فکر می کنم که رفتن به اتفاق می افتد,” او گفت:.

Hamilton زبان به طور جداگانه و گفته خود را تحت تاثیر قرار گفتگو با Grosjean و قدردانی فرانسوی رویکرد.

“او در ابتدا به من رسیده است به بحث پس از مسابقه گذشته و ما تا به حال این, گفتگو,” او گفت:. “حقیقت این است که ما باید بیشتر مشترک از ما شاید فکر می کنم. او به وضوح یک فرد مراقبت.

“این آسان نیست برای کسی که به اعتراف است که ما در اشتباه هستید … هنگامی که ما خاموش کردم گوشی من می دانستم که ما متحد شدند و ما در حال رفتن به کار به سمت همان هدف مشترک,” او اضافه شده است.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید