شاهزاده خانم آن مخالف با پرنس چارلز نمایش در گیاه خواری: "شما نمی توانید یک جهان بدون دام'

شاهزاده خانم سلطنتی به اشتراک گذاشته است دیدگاه خود را در مورد موضوعات مانند اصلاح شده ژنتیکی (GM) محصولات تغی

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

شاهزاده خانم سلطنتی به اشتراک گذاشته است دیدگاه خود را در مورد موضوعات مانند اصلاح شده ژنتیکی (GM) محصولات تغییر آب و هوا و گیاه خواری که در تضاد کامل با کسانی که از برادرش شاهزاده ولز.

در یک مصاحبه جدید با Australian women's Weekly, شاهزاده خانم آن مورد بحث و بررسی افکار او در گیاه خواری و گفت که "شما نمی توانید یک جهان بدون دام".

"آنها لازم و بسیار سازنده بخشی از انتظار ما برای خودمان غذا," او گفت:.

"شاید بزرگترین سوزش تک-موضوع گروه...ما نیاز دام به عنوان بخشی از خالص مخلوط نگه می دارد که زمین سالم است."

در حالی که پرنس چارلز هرگز به صراحت صحبت در مورد پیروی از یک رژیم غذایی وگان او ابراز نگرانی از اثرات زیست محیطی حیوانات کشاورزی است.

در سال 2011 او با حضور در یک کنفرانس در واشنگتن که در آن او التماس کرد با مردم به غذا خوردن کمتر گوشت: "برای هر پوند از گوشت گاو تولید شده در سیستم صنعتی, آن طول می کشد دو هزار گالن آب است."

"است که یک مقدار زیادی از آب و وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که زمین نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا است."

آن هم باز در مورد افکار خود را در استفاده از محصولات اصلاح شده ژنتیکی بیان کرد که آنها شده اند "استفاده زیادی" در محیط های خاص.

او همچنین نشان داد که او و چارلز گاه به گاه "اما نه کوتاه" گفتگو در مورد کشاورزی با وجود جفت داشتن زمین نزدیک به یکدیگر در گلاسترشر.

"آن بوده است استفاده زیادی در بسیاری از نقاط جهان به استفاده از GM عاقلانه برای محیط های خاص," آنه گفت.

"این باعث می شود آن را بسیار بیشتر احتمال دارد قادر به رشد آنچه شما نیاز دارید.

(گتی)

"من باید به مردم یادآوری کند که روغن کلزا تنها ساخته شده غیر سمی برای انسان توسط کانادایی ها پس از جنگ جهانی دوم توسط اصلاح ژنتیکی گیاه. آن را (از قضا) بسیار محبوب است با تمام کسانی که دوست ندارم GM."

چارلز که پرشور آلی کشاورز قبلا صحبت کردن در برابر جنرال موتورز و نیز سلطنتی حامی انجمن خاک است که مبارزه در برابر GM محصولات و مواد در انسان و حیوانات مواد غذایی است.

رویال به تازگی به خواست مردم در مورد فکر می کنم بیشتر پایدار راه مصرف و تولید مواد غذایی و ستایش انگلستان "حفاری برای پیروزی روح" اشاره به کسانی که شروع به رشد خود را تولید کند.

آن را نمایش بر روی تغییرات آب و هوایی نیز در مقایسه با کسانی که از برادر بزرگتر با رویال و گفت او نمی خواهد "پایین رفتن آب و هوا تغییر مسیر" هنگامی که به دنبال علل استرالیا bushfires.

ملکه و سایر ارشد royals با ارسال پیام های تسلیت به کسانی که تحت تاثیر این آتش سوزی پس از حداقل 20 نفر کشته و بیش از 1400 خانه تخریب شد بیش استرالیا تابستان است.

"من حتی نمی پایین رفتن آب و هوا تغییر مسیر" آنه گفت: این مجله.

"من فکر می کنم راه مردم مدیریت زمین است که بخشی از بحث...تغییرات آب و هوا در همه زمان ها. آن را انجام داده است تا در سراسر جهان تاریخچه بنابراین وجود دارد چیزی جدید در زیر نور خورشید است."

او ادامه داد: "به نوعی ما رو به یاد بگیرند که ما نوع زندگی در حال تغییر است. ما باید به یاد داشته باشید به احترام آنچه در خارج وجود دارد و چگونه با آن زندگی می کنند."

در مقابل چارلز به تازگی گفته است که " یک "فرصت طلایی" برای ایجاد چیزی خوب برای محیط زیست از Covid-19 بحران در ظاهر در راه اندازی این پروژه تنظیم مجدد.

"آن بی سابقه ای تکان ممکن است به خوبی مردم را بیشتر پذیرای بزرگ سند چشم انداز تغییر و بحران جهانی مانند بیماری های همه گیر و آب و هوا تغییر می دانم که هیچ مرز و برجسته چقدر به هم وابسته ما به عنوان یکی از مردم به اشتراک گذاری یک سیاره" او گفت:.

چارلز ملکه فرزند ارشد و متولد شد و در 14 نوامبر 1948 به دنبال خواهر خود آن در 15 اوت 1950.

بعد از او دو فرزند ملکه الیزابت منتظر بیش از یک دهه قبل از استقبال از او سومین فرزند شاهزاده اندرو در سال 1960 و جوانترین پرنس ادوارد در سال 1964.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب